'Absolute toptransfer op til voor Vanrafelghem'

1377 stemmen
'Absolute toptransfer op til voor Vanrafelghem'

In de Challenger Pro League loopt er heel veel talent rond. Keano Vanrafelghem is een van de absolute uitblinkers. De aanvallende middenvelder geniet steeds meer interesse. Gaat hij Patro Eisden in de januari al verlaten?

Vanrafelghem was vorig jaar outstanding bij Sporting Hasselt op het vierde niveau in België, maar ook op het tweede hoogste niveau maakt hij indruk. De teller in de CPL staat op 8 goals en 3 assists in 12 duels.

LEES OOK: Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Sterk bezig bij Patro

De interesse neemt steeds meer toe. Gaat Patro hem nog kunnen houden tot het einde van het seizoen? De voormalige jeugdspeler van Club Brugge sprak daarover bij TVL Sportcafé. 

‘Kiki’ ziet het wel zitten om tot het einde van het seizoen te blijven. “Ja, dat is zeker een optie. We zijn heel sterk bezig en ik zou een eventuele promotie graag meemaken. Maar we zien wel wat er gaat gebeuren. Voor mij mag die transfer er echter ook snel komen, want ik ben er klaar voor. Ik geloof dat ik de Jupiler Pro League aankan. Of er concrete interesse is? Dat weet ik niet, mijn makelaar houdt zich daar mee bezig en dat is goed voor mij. Ik focus mij op mijn prestaties”, zei hij.

Wintertransfer of niet?

Stijn Vreven is gepokt en gemazeld in de voetbalwereld. De voormalige verdediger en huidige clubloze trainer gaf de jonge Belg alvast tips. Hij is van mening dat hij nog beter even in Patro kan blijven. 

"Hij heeft de juiste stappen al gezet. Kiki is het prototype van de speler die zich het hoofd niet gek liet maken wanneer je eens niet doorbreekt bij Club Brugge. Hij zette dan een stap terug om er nadien weer twee vooruit te zetten. Hij ontwikkelt zich zeer goed. Hij moet dit seizoen goed uitdoen en bevestigen de komende maken, nadien kan hij zien wat de volgende stap is. Voorlopig zit hij bij Patro op de juiste plaats”, aldus Vreven.

Gaat Vanrafelghem Patro in januari verlaten?

Meest recent

Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

48
48
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

37
37
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

127
127
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

41
41
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

87
87
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

39
39
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

96
96
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

183
183
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

425
425
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

211
211
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

716
716
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

53
53
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

468
468
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1024
1024
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

109
109
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

251
251
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

193
193
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

356
356
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

90
90
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

47
47
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

653
653
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

81
81
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

290
290
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

61
61

Meer sportnieuws