'Absolute toptransfer op til voor Vanrafelghem'

door
'Absolute toptransfer op til voor Vanrafelghem'

In de Challenger Pro League loopt er heel veel talent rond. Keano Vanrafelghem is een van de absolute uitblinkers. De aanvallende middenvelder geniet steeds meer interesse. Gaat hij Patro Eisden in de januari al verlaten?

Vanrafelghem was vorig jaar outstanding bij Sporting Hasselt op het vierde niveau in België, maar ook op het tweede hoogste niveau maakt hij indruk. De teller in de CPL staat op 8 goals en 3 assists in 12 duels.

Sterk bezig bij Patro

De interesse neemt steeds meer toe. Gaat Patro hem nog kunnen houden tot het einde van het seizoen? De voormalige jeugdspeler van Club Brugge sprak daarover bij TVL Sportcafé. 

‘Kiki’ ziet het wel zitten om tot het einde van het seizoen te blijven. “Ja, dat is zeker een optie. We zijn heel sterk bezig en ik zou een eventuele promotie graag meemaken. Maar we zien wel wat er gaat gebeuren. Voor mij mag die transfer er echter ook snel komen, want ik ben er klaar voor. Ik geloof dat ik de Jupiler Pro League aankan. Of er concrete interesse is? Dat weet ik niet, mijn makelaar houdt zich daar mee bezig en dat is goed voor mij. Ik focus mij op mijn prestaties”, zei hij.

Wintertransfer of niet?

Stijn Vreven is gepokt en gemazeld in de voetbalwereld. De voormalige verdediger en huidige clubloze trainer gaf de jonge Belg alvast tips. Hij is van mening dat hij nog beter even in Patro kan blijven. 

"Hij heeft de juiste stappen al gezet. Kiki is het prototype van de speler die zich het hoofd niet gek liet maken wanneer je eens niet doorbreekt bij Club Brugge. Hij zette dan een stap terug om er nadien weer twee vooruit te zetten. Hij ontwikkelt zich zeer goed. Hij moet dit seizoen goed uitdoen en bevestigen de komende maken, nadien kan hij zien wat de volgende stap is. Voorlopig zit hij bij Patro op de juiste plaats”, aldus Vreven.

JOUW MENING TELT:
Gaat Vanrafelghem Patro in januari verlaten?

Meest recent

'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

66
66
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

35
35
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

235
235
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

47
47
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

793
793
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

513
513
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

390
390
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1359
1359
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

492
492
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

521
521
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

425
425
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

192
192
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

134
134
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

122
122
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

183
183
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

82
82
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

548
548
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

171
171
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

391
391
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

68
68
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

92
92
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

575
575
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

117
117
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

141
141
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

775
775

Meer sportnieuws