'Absolute toptransfer op til voor Vanrafelghem'

door
'Absolute toptransfer op til voor Vanrafelghem'

In de Challenger Pro League loopt er heel veel talent rond. Keano Vanrafelghem is een van de absolute uitblinkers. De aanvallende middenvelder geniet steeds meer interesse. Gaat hij Patro Eisden in de januari al verlaten?

Vanrafelghem was vorig jaar outstanding bij Sporting Hasselt op het vierde niveau in België, maar ook op het tweede hoogste niveau maakt hij indruk. De teller in de CPL staat op 8 goals en 3 assists in 12 duels.

LEES OOK: Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Sterk bezig bij Patro

De interesse neemt steeds meer toe. Gaat Patro hem nog kunnen houden tot het einde van het seizoen? De voormalige jeugdspeler van Club Brugge sprak daarover bij TVL Sportcafé. 

‘Kiki’ ziet het wel zitten om tot het einde van het seizoen te blijven. “Ja, dat is zeker een optie. We zijn heel sterk bezig en ik zou een eventuele promotie graag meemaken. Maar we zien wel wat er gaat gebeuren. Voor mij mag die transfer er echter ook snel komen, want ik ben er klaar voor. Ik geloof dat ik de Jupiler Pro League aankan. Of er concrete interesse is? Dat weet ik niet, mijn makelaar houdt zich daar mee bezig en dat is goed voor mij. Ik focus mij op mijn prestaties”, zei hij.

Wintertransfer of niet?

Stijn Vreven is gepokt en gemazeld in de voetbalwereld. De voormalige verdediger en huidige clubloze trainer gaf de jonge Belg alvast tips. Hij is van mening dat hij nog beter even in Patro kan blijven. 

"Hij heeft de juiste stappen al gezet. Kiki is het prototype van de speler die zich het hoofd niet gek liet maken wanneer je eens niet doorbreekt bij Club Brugge. Hij zette dan een stap terug om er nadien weer twee vooruit te zetten. Hij ontwikkelt zich zeer goed. Hij moet dit seizoen goed uitdoen en bevestigen de komende maken, nadien kan hij zien wat de volgende stap is. Voorlopig zit hij bij Patro op de juiste plaats”, aldus Vreven.

Gaat Vanrafelghem Patro in januari verlaten?

Meest recent

Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

101
101
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

8
8
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

120
120
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

203
203
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

79
79
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

18
18
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

78
78
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

95
95
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

126
126
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

444
444
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

160
160
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

116
116
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

294
294
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

297
297
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

408
408
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

66
66
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

260
260
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

82
82
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

117
117
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

128
128
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

133
133
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

58
58
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

676
676
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

95
95
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

256
256

Meer sportnieuws