Guardiola: "Die laatste match tegen Club Brugge..."

door
Guardiola:

Manchester City verloor met 2-0 van Juventus en blijft zo achter met een 8 op 18. Dat zijn zeer ondermaatse cijfers voor de Engelse topclub. Moet Man City vrezen voor een uitschakeling in de Champions League?

LEES OOK: TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

Tevreden Guardiola

Manchester City speelde niet goed tegen Juventus. Het is duidelijk dat topspelers als Jack Grealish, Kevin De Bruyne en Erling Haaland niet in hun beste vorm verkeren. Jérémy Doku zorgt nog voor dreiging, maar het is allemaal net niet.

Tegen Juventus had City wellicht wel een punt verdiend, maar dat kwam er dus niet. Juve was héél efficiënt. Guardiola was best tevreden over de prestatie van zijn team. 

"We speelden goed. Echt heel goed. We misten enkel de laatste pass, de laatste actie. En we slikken twee goals... Ik ben trots op mijn spelers, ze gaven alles en deden wat ze maar konden. Maar we zitten nu eenmaal in deze periode, waar we hopelijk snel uitgeraken", probeerde hij zijn ploeg wat positiviteit bij te brengen.

PSG en Club Brugge

Ilkay Gündogan vond dat City het zichzelf te moeilijk maakte. Guardiola was niet akkoord. "We deden het net heel goed. We verloren niet veel ballen - da’s recent ook al anders geweest. We probeerden en kwamen in positie, maar tegen Italiaanse ploegen die zo diep verdedigen is het altijd moeilijk. Zij zijn een meester in deze situaties. Wij speelden zoals we zijn, het resultaat ontbreekt maar de prestatie was er wel."

Tegen PSG en Club Brugge zal Manchester City toch minstens drie punten moeten rapen om bij de eerste 24 te eindigen. De top acht halen lijkt moeilijk te worden. "We hebben misschien nog een punt of een overwinning nodig uit twee wedstrijden, en die laatste match is thuis. (...) Als we hier nog uitgeraken, zullen we deze periode niet zomaar vergeten. Dan zullen we nog meer appreciëren wat we uiteindelijk verwezenlijkt hebben. Maar nu moeten we doorgaan.'

Zal City zich plaatsen?

Meest recent

Wout wint Roubaix! Voetbalwereld geniet mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

59
59
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

138
138
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

25
25
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

65
65
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

72
72
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

11
11
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

129
129
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

116
116
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

199
199
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

134
134
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

178
178
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

23
23
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

215
215
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

73
73
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

226
226
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

286
286
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

140
140
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

218
218
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

111
111
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

258
258
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

111
111
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

95
95
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

199
199

Meer sportnieuws