Guardiola: "Die laatste match tegen Club Brugge..."

door
Guardiola:

Manchester City verloor met 2-0 van Juventus en blijft zo achter met een 8 op 18. Dat zijn zeer ondermaatse cijfers voor de Engelse topclub. Moet Man City vrezen voor een uitschakeling in de Champions League?

LEES OOK: Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

Tevreden Guardiola

Manchester City speelde niet goed tegen Juventus. Het is duidelijk dat topspelers als Jack Grealish, Kevin De Bruyne en Erling Haaland niet in hun beste vorm verkeren. Jérémy Doku zorgt nog voor dreiging, maar het is allemaal net niet.

Tegen Juventus had City wellicht wel een punt verdiend, maar dat kwam er dus niet. Juve was héél efficiënt. Guardiola was best tevreden over de prestatie van zijn team. 

"We speelden goed. Echt heel goed. We misten enkel de laatste pass, de laatste actie. En we slikken twee goals... Ik ben trots op mijn spelers, ze gaven alles en deden wat ze maar konden. Maar we zitten nu eenmaal in deze periode, waar we hopelijk snel uitgeraken", probeerde hij zijn ploeg wat positiviteit bij te brengen.

PSG en Club Brugge

Ilkay Gündogan vond dat City het zichzelf te moeilijk maakte. Guardiola was niet akkoord. "We deden het net heel goed. We verloren niet veel ballen - da’s recent ook al anders geweest. We probeerden en kwamen in positie, maar tegen Italiaanse ploegen die zo diep verdedigen is het altijd moeilijk. Zij zijn een meester in deze situaties. Wij speelden zoals we zijn, het resultaat ontbreekt maar de prestatie was er wel."

Tegen PSG en Club Brugge zal Manchester City toch minstens drie punten moeten rapen om bij de eerste 24 te eindigen. De top acht halen lijkt moeilijk te worden. "We hebben misschien nog een punt of een overwinning nodig uit twee wedstrijden, en die laatste match is thuis. (...) Als we hier nog uitgeraken, zullen we deze periode niet zomaar vergeten. Dan zullen we nog meer appreciëren wat we uiteindelijk verwezenlijkt hebben. Maar nu moeten we doorgaan.'

Zal City zich plaatsen?

Meest recent

Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

3
3
'Tzolis shockeert Club: spectaculaire exit dreigt plots'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

57
57
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

93
93
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

77
77
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

91
91
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

52
52
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

92
92
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

168
168
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

53
53
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

64
64
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

554
554
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

97
97
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

88
88
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

278
278
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

218
218
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

393
393
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

185
185
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

44
44
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

150
150
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

210
210
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

47
47
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

163
163
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

251
251
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

232
232
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

221
221

Meer sportnieuws