Guardiola: "Die laatste match tegen Club Brugge..."

door
Guardiola:

Manchester City verloor met 2-0 van Juventus en blijft zo achter met een 8 op 18. Dat zijn zeer ondermaatse cijfers voor de Engelse topclub. Moet Man City vrezen voor een uitschakeling in de Champions League?

LEES OOK: Man City tegen de touwen: Guardiola haalt ferm uit

Tevreden Guardiola

Manchester City speelde niet goed tegen Juventus. Het is duidelijk dat topspelers als Jack Grealish, Kevin De Bruyne en Erling Haaland niet in hun beste vorm verkeren. Jérémy Doku zorgt nog voor dreiging, maar het is allemaal net niet.

Tegen Juventus had City wellicht wel een punt verdiend, maar dat kwam er dus niet. Juve was héél efficiënt. Guardiola was best tevreden over de prestatie van zijn team. 

"We speelden goed. Echt heel goed. We misten enkel de laatste pass, de laatste actie. En we slikken twee goals... Ik ben trots op mijn spelers, ze gaven alles en deden wat ze maar konden. Maar we zitten nu eenmaal in deze periode, waar we hopelijk snel uitgeraken", probeerde hij zijn ploeg wat positiviteit bij te brengen.

PSG en Club Brugge

Ilkay Gündogan vond dat City het zichzelf te moeilijk maakte. Guardiola was niet akkoord. "We deden het net heel goed. We verloren niet veel ballen - da’s recent ook al anders geweest. We probeerden en kwamen in positie, maar tegen Italiaanse ploegen die zo diep verdedigen is het altijd moeilijk. Zij zijn een meester in deze situaties. Wij speelden zoals we zijn, het resultaat ontbreekt maar de prestatie was er wel."

Tegen PSG en Club Brugge zal Manchester City toch minstens drie punten moeten rapen om bij de eerste 24 te eindigen. De top acht halen lijkt moeilijk te worden. "We hebben misschien nog een punt of een overwinning nodig uit twee wedstrijden, en die laatste match is thuis. (...) Als we hier nog uitgeraken, zullen we deze periode niet zomaar vergeten. Dan zullen we nog meer appreciëren wat we uiteindelijk verwezenlijkt hebben. Maar nu moeten we doorgaan.'

Zal City zich plaatsen?

Meest recent

Spaanse pers uit zijn dak na Supercopa-optreden Courtois

Aanstaande zondag wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. En degenen ...

1
1
Zware winterprik heeft gevolgen: bekermatchen in gevaar?

Komende weekend gaat de bal níét aan het rollen op de Belgische (amateur)velden. Door ...

26
26
Nainggolan richting Patro: "Radja en Stijnen? Vuurwerk!"

Een week voor de tweede seizoenshelft van start gaat, is de Challenger Pro League in de ban van een ...

53
53
Titelstrijd blijft leven: Arsenal ontsnapt tegen Liverpool

In Engeland waren de ogen donderdagavond op het Emirates Stadium gericht voor het duel tussen de ...

36
36
Hasi doet Anderlecht-fans vrezen met transferstatement

RSC Anderlecht begint binnen exact één week aan de tweede seizoenshelft met een ...

166
166
Puike Courtois zorgt voor droomfinale, eerste prijs PSG

De Supercopa de España krijgt komend weekend een gedroomde finale. Daags na FC Barcelona wist ...

61
61
Vanaken of Tzolis? Gouden Schoen verdeelt Club-kleedkamer

Aanstaande zondag vormt het Silt in Middelkerke het schouwtoneel voor de uitereiking van de 72ste ...

104
104
"Onmenselijk" - onthutsende getuigenis Essevee en Vandenbroeck

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

178
178
Nieuwe miljoenendeal Genk: "Maar níét in de winter"

KRC Genk lijkt in 2026 opnieuw afscheid te moeten nemen van enkele smaakmakers. Zo is de kans ...

656
656
'Conte schrikt zich hoedje: nieuwe wending De Bruyne'

SSC Napoli raakte woensdagavond niet voorbij Hellas Verona (2-2) en liep zo opnieuw averij op in de ...

309
309
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht wil deze winter geen tijd verliezen. Maar terwijl iedereen op een grote naam wacht, duikt ...

492
492
Westerlo casht op Rommens, prijskaartje Gandelman bekend

De wintermercato is sinds afgelopen dinsdag ook officieel geopend voor de Belgische clubs. Een ...

118
118
Club-spelers kijken plots op: onverwachte gast bij oefenpot

Ook bij Club Brugge zit de winterstage er bijna op, vrijdag keert de vicekampioen terug vanuit ...

374
374
'City doet mercato daveren: rugnummer ligt al klaar'

In de Engelse Premier League is Manchester City tegenvallend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. ...

136
136
'Kompany wordt verwend: Bayern grijpt fors in met Kane'

Voor Bayern München zit de winterstop er zo goed als op, aanstaande zondag hervatten de troepen ...

112
112
Enorm verrassende Gouden Schoen? Burgess reageert héérlijk

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Club Brugge-aanvaller Christos Tzolis wordt op ...

325
325
Hayen gerustgesteld: Genk haalt directe vervanger

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

386
386
“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

65
65
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm ...

439
439
'Done deal: AA Gent neemt afscheid van goalgetter'

AA Gent heeft een teleurstellende eerste helft van het seizoen achter de rug, en dus lijkt een ...

323
323
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht begon met een valse noot aan het nieuwe jaar, want op het oefenkamp in Spanje ...

327
327
'KRC Genk laat Hrosovsky gaan: exacte details bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, en de laatste handtekeningen moeten nog worden gezet, ...

421
421
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

170
170
'Club Brugge pikt graantje mee: knaltransfer voor Thiago'

In januari hoopt Club Brugge geen sterkhouders te verliezen, maar volgende zomer zal de kassa ...

558
558
'Anderlecht op vinkenslag: transferitis bij STVV?'

Vers bloed achterin lijkt evenmin een overbodige luxe, maar toch prijkt een spits met stip bovenaan ...

759
759

Meer sportnieuws