Guardiola: "Die laatste match tegen Club Brugge..."

door
Guardiola:

Manchester City verloor met 2-0 van Juventus en blijft zo achter met een 8 op 18. Dat zijn zeer ondermaatse cijfers voor de Engelse topclub. Moet Man City vrezen voor een uitschakeling in de Champions League?

LEES OOK: 'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Tevreden Guardiola

Manchester City speelde niet goed tegen Juventus. Het is duidelijk dat topspelers als Jack Grealish, Kevin De Bruyne en Erling Haaland niet in hun beste vorm verkeren. Jérémy Doku zorgt nog voor dreiging, maar het is allemaal net niet.

Tegen Juventus had City wellicht wel een punt verdiend, maar dat kwam er dus niet. Juve was héél efficiënt. Guardiola was best tevreden over de prestatie van zijn team. 

"We speelden goed. Echt heel goed. We misten enkel de laatste pass, de laatste actie. En we slikken twee goals... Ik ben trots op mijn spelers, ze gaven alles en deden wat ze maar konden. Maar we zitten nu eenmaal in deze periode, waar we hopelijk snel uitgeraken", probeerde hij zijn ploeg wat positiviteit bij te brengen.

PSG en Club Brugge

Ilkay Gündogan vond dat City het zichzelf te moeilijk maakte. Guardiola was niet akkoord. "We deden het net heel goed. We verloren niet veel ballen - da’s recent ook al anders geweest. We probeerden en kwamen in positie, maar tegen Italiaanse ploegen die zo diep verdedigen is het altijd moeilijk. Zij zijn een meester in deze situaties. Wij speelden zoals we zijn, het resultaat ontbreekt maar de prestatie was er wel."

Tegen PSG en Club Brugge zal Manchester City toch minstens drie punten moeten rapen om bij de eerste 24 te eindigen. De top acht halen lijkt moeilijk te worden. "We hebben misschien nog een punt of een overwinning nodig uit twee wedstrijden, en die laatste match is thuis. (...) Als we hier nog uitgeraken, zullen we deze periode niet zomaar vergeten. Dan zullen we nog meer appreciëren wat we uiteindelijk verwezenlijkt hebben. Maar nu moeten we doorgaan.'

Zal City zich plaatsen?

Meest recent

'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

0
0
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

12
12
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

9
9
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

75
75
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

124
124
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

41
41
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

768
768
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

100
100
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

233
233
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

297
297
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

137
137
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

212
212
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

82
82
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

78
78
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

448
448
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

75
75
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

40
40
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

265
265
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

156
156
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

137
137
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

434
434
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

581
581
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

49
49
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

367
367
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

118
118

Meer sportnieuws