Guardiola: "Die laatste match tegen Club Brugge..."

door
Guardiola:

Manchester City verloor met 2-0 van Juventus en blijft zo achter met een 8 op 18. Dat zijn zeer ondermaatse cijfers voor de Engelse topclub. Moet Man City vrezen voor een uitschakeling in de Champions League?

LEES OOK: Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

Tevreden Guardiola

Manchester City speelde niet goed tegen Juventus. Het is duidelijk dat topspelers als Jack Grealish, Kevin De Bruyne en Erling Haaland niet in hun beste vorm verkeren. Jérémy Doku zorgt nog voor dreiging, maar het is allemaal net niet.

Tegen Juventus had City wellicht wel een punt verdiend, maar dat kwam er dus niet. Juve was héél efficiënt. Guardiola was best tevreden over de prestatie van zijn team. 

"We speelden goed. Echt heel goed. We misten enkel de laatste pass, de laatste actie. En we slikken twee goals... Ik ben trots op mijn spelers, ze gaven alles en deden wat ze maar konden. Maar we zitten nu eenmaal in deze periode, waar we hopelijk snel uitgeraken", probeerde hij zijn ploeg wat positiviteit bij te brengen.

PSG en Club Brugge

Ilkay Gündogan vond dat City het zichzelf te moeilijk maakte. Guardiola was niet akkoord. "We deden het net heel goed. We verloren niet veel ballen - da’s recent ook al anders geweest. We probeerden en kwamen in positie, maar tegen Italiaanse ploegen die zo diep verdedigen is het altijd moeilijk. Zij zijn een meester in deze situaties. Wij speelden zoals we zijn, het resultaat ontbreekt maar de prestatie was er wel."

Tegen PSG en Club Brugge zal Manchester City toch minstens drie punten moeten rapen om bij de eerste 24 te eindigen. De top acht halen lijkt moeilijk te worden. "We hebben misschien nog een punt of een overwinning nodig uit twee wedstrijden, en die laatste match is thuis. (...) Als we hier nog uitgeraken, zullen we deze periode niet zomaar vergeten. Dan zullen we nog meer appreciëren wat we uiteindelijk verwezenlijkt hebben. Maar nu moeten we doorgaan.'

Zal City zich plaatsen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

2
2
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

4
4
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

38
38
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

19
19
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

357
357
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

79
79
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

140
140
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

139
139
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

170
170
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

126
126
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

78
78
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

55
55
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

94
94
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

367
367
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

201
201
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

305
305
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

141
141
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

215
215
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

272
272
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

635
635
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

238
238
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

255
255
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

120
120
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

438
438
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

346
346

Meer sportnieuws