'Club Brugge beslist: ervaren middenvelder mag weg'

door
'Club Brugge beslist: ervaren middenvelder mag weg'

Bij Club Brugge gaat er in januari mogelijk toch het een en ander gebeuren. Volgens Het Laatste Nieuws mag een van de dure aankopen van de afgelopen jaren de club verlaten. Hij komt steeds minder aan de bak in het Jan Breydelstadion. Volgt er al in januari een transfer?

Casper Nielsen was tegen Sporting CP nog matchwinnaar, maar het is een feit dat de Deense middenvelder nog maar weinig speelt onder Nicky Hayen. De middenvelder kwam nog maar aan 451 speelminuten. Hij is na Hugo Vetlesen, Ardon Jashari en Raphael Onyedika pas vierde keuze. Hans Vanaken is sowieso ongenaakbaar in de ploeg.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Nielsen mag Club Brugge verlaten

Nielsen is 30 jaar en heeft een contract tot medio 2026 bij Club Brugge. Volgens de krant kan en mag hij beschikken. De samenwerking heeft in zijn totaliteit er niet van gebracht wat iedereen had gehoopt.

Volgens Transfermarkt betaalde Club Brugge 7 miljoen euro aan Union SG en ondertussen kwam daar nog 500.000 euro bij omwille van de gewonnen landstitel van vorig seizoen. Nielsen kostte Club Brugge dus 7,5 miljoen euro. Een pittige som.

Verlieslatende transfer

Club Brugge weet dat ze een speler van 30 jaar, die bankzitter is en die nog maar tot de zomer van 2026 onder contract ligt, niet voor een hoge som gaan kunnen verkopen. Ze willen wel een correcte prijs.

Volgens Transfermarkt bedraagt de huidige marktwaarde van Nielsen op dit moment 3 miljoen euro. Als er ergens een club is die dit bedrag wil betalen, dan zal Club wellicht meewerken. Als Nielsen wil blijven, is dat echter ook geen probleem. Op zijn mentaliteit valt immers niets aan te merken.

Zal Nielsen Club in januari verlaten?

Meest recent

"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

0
0
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

47
47
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

62
62
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

140
140
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

126
126
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

55
55
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

262
262
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

312
312
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

35
35
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

57
57
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

294
294
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

304
304
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

137
137
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

104
104
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

101
101
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

302
302
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

86
86
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

378
378
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

126
126
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

290
290
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

440
440
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

274
274
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

768
768
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

300
300
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183

Meer sportnieuws