'Club Brugge beslist: ervaren middenvelder mag weg'

door
'Club Brugge beslist: ervaren middenvelder mag weg'

Bij Club Brugge gaat er in januari mogelijk toch het een en ander gebeuren. Volgens Het Laatste Nieuws mag een van de dure aankopen van de afgelopen jaren de club verlaten. Hij komt steeds minder aan de bak in het Jan Breydelstadion. Volgt er al in januari een transfer?

Casper Nielsen was tegen Sporting CP nog matchwinnaar, maar het is een feit dat de Deense middenvelder nog maar weinig speelt onder Nicky Hayen. De middenvelder kwam nog maar aan 451 speelminuten. Hij is na Hugo Vetlesen, Ardon Jashari en Raphael Onyedika pas vierde keuze. Hans Vanaken is sowieso ongenaakbaar in de ploeg.

LEES OOK: Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Nielsen mag Club Brugge verlaten

Nielsen is 30 jaar en heeft een contract tot medio 2026 bij Club Brugge. Volgens de krant kan en mag hij beschikken. De samenwerking heeft in zijn totaliteit er niet van gebracht wat iedereen had gehoopt.

Volgens Transfermarkt betaalde Club Brugge 7 miljoen euro aan Union SG en ondertussen kwam daar nog 500.000 euro bij omwille van de gewonnen landstitel van vorig seizoen. Nielsen kostte Club Brugge dus 7,5 miljoen euro. Een pittige som.

Verlieslatende transfer

Club Brugge weet dat ze een speler van 30 jaar, die bankzitter is en die nog maar tot de zomer van 2026 onder contract ligt, niet voor een hoge som gaan kunnen verkopen. Ze willen wel een correcte prijs.

Volgens Transfermarkt bedraagt de huidige marktwaarde van Nielsen op dit moment 3 miljoen euro. Als er ergens een club is die dit bedrag wil betalen, dan zal Club wellicht meewerken. Als Nielsen wil blijven, is dat echter ook geen probleem. Op zijn mentaliteit valt immers niets aan te merken.

Zal Nielsen Club in januari verlaten?

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

54
54
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

185
185
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

22
22
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

93
93
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

133
133
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

318
318
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

81
81
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

215
215
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

238
238
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

86
86
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1772
1772
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

474
474
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

203
203
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

159
159
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

670
670
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

66
66
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

45
45
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

395
395
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

254
254
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

658
658
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

281
281
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

88
88

Meer sportnieuws