'Club Brugge beslist: ervaren middenvelder mag weg'

1619 stemmen
'Club Brugge beslist: ervaren middenvelder mag weg'

Bij Club Brugge gaat er in januari mogelijk toch het een en ander gebeuren. Volgens Het Laatste Nieuws mag een van de dure aankopen van de afgelopen jaren de club verlaten. Hij komt steeds minder aan de bak in het Jan Breydelstadion. Volgt er al in januari een transfer?

Casper Nielsen was tegen Sporting CP nog matchwinnaar, maar het is een feit dat de Deense middenvelder nog maar weinig speelt onder Nicky Hayen. De middenvelder kwam nog maar aan 451 speelminuten. Hij is na Hugo Vetlesen, Ardon Jashari en Raphael Onyedika pas vierde keuze. Hans Vanaken is sowieso ongenaakbaar in de ploeg.

LEES OOK: "We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Nielsen mag Club Brugge verlaten

Nielsen is 30 jaar en heeft een contract tot medio 2026 bij Club Brugge. Volgens de krant kan en mag hij beschikken. De samenwerking heeft in zijn totaliteit er niet van gebracht wat iedereen had gehoopt.

Volgens Transfermarkt betaalde Club Brugge 7 miljoen euro aan Union SG en ondertussen kwam daar nog 500.000 euro bij omwille van de gewonnen landstitel van vorig seizoen. Nielsen kostte Club Brugge dus 7,5 miljoen euro. Een pittige som.

Verlieslatende transfer

Club Brugge weet dat ze een speler van 30 jaar, die bankzitter is en die nog maar tot de zomer van 2026 onder contract ligt, niet voor een hoge som gaan kunnen verkopen. Ze willen wel een correcte prijs.

Volgens Transfermarkt bedraagt de huidige marktwaarde van Nielsen op dit moment 3 miljoen euro. Als er ergens een club is die dit bedrag wil betalen, dan zal Club wellicht meewerken. Als Nielsen wil blijven, is dat echter ook geen probleem. Op zijn mentaliteit valt immers niets aan te merken.

Zal Nielsen Club in januari verlaten?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

43
43
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

26
26
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

23
23
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

19
19
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

282
282
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

42
42
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

176
176
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

36
36
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

210
210
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

146
146
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

103
103
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

649
649
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

62
62
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

153
153
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

158
158
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1021
1021
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

64
64
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

643
643
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

434
434
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

823
823
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

806
806
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

130
130
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

478
478
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

795
795
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

385
385

Meer sportnieuws