'Club Brugge beslist: ervaren middenvelder mag weg'

door
'Club Brugge beslist: ervaren middenvelder mag weg'

Bij Club Brugge gaat er in januari mogelijk toch het een en ander gebeuren. Volgens Het Laatste Nieuws mag een van de dure aankopen van de afgelopen jaren de club verlaten. Hij komt steeds minder aan de bak in het Jan Breydelstadion. Volgt er al in januari een transfer?

Casper Nielsen was tegen Sporting CP nog matchwinnaar, maar het is een feit dat de Deense middenvelder nog maar weinig speelt onder Nicky Hayen. De middenvelder kwam nog maar aan 451 speelminuten. Hij is na Hugo Vetlesen, Ardon Jashari en Raphael Onyedika pas vierde keuze. Hans Vanaken is sowieso ongenaakbaar in de ploeg.

LEES OOK: 'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Nielsen mag Club Brugge verlaten

Nielsen is 30 jaar en heeft een contract tot medio 2026 bij Club Brugge. Volgens de krant kan en mag hij beschikken. De samenwerking heeft in zijn totaliteit er niet van gebracht wat iedereen had gehoopt.

Volgens Transfermarkt betaalde Club Brugge 7 miljoen euro aan Union SG en ondertussen kwam daar nog 500.000 euro bij omwille van de gewonnen landstitel van vorig seizoen. Nielsen kostte Club Brugge dus 7,5 miljoen euro. Een pittige som.

Verlieslatende transfer

Club Brugge weet dat ze een speler van 30 jaar, die bankzitter is en die nog maar tot de zomer van 2026 onder contract ligt, niet voor een hoge som gaan kunnen verkopen. Ze willen wel een correcte prijs.

Volgens Transfermarkt bedraagt de huidige marktwaarde van Nielsen op dit moment 3 miljoen euro. Als er ergens een club is die dit bedrag wil betalen, dan zal Club wellicht meewerken. Als Nielsen wil blijven, is dat echter ook geen probleem. Op zijn mentaliteit valt immers niets aan te merken.

Zal Nielsen Club in januari verlaten?

Meest recent

'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

0
0
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

40
40
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

57
57
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

72
72
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

213
213
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

72
72
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

86
86
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

144
144
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

483
483
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

573
573
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

180
180
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

294
294
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

515
515
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

54
54
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

229
229
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

52
52
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

300
300
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

320
320
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

199
199
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

34
34
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

435
435
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

296
296
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

180
180
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

198
198
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

33
33

Meer sportnieuws