Seys vol lof voor twee Bruggelingen: "Hoe zij invallen..."

door
Seys vol lof voor twee Bruggelingen:

Club Brugge won met 2-1 van Sporting CP. We durven dat geen stunt noemen, want Belgische topclubs moeten toch punten kunnen rapen tegen Schotse of Portugese topploegen. Dat niveau is heus niet beter dan dat van onze beste clubs. Blauw-Zwart is op de afspraak geweest en won al bij al verdiend.

Joaquin Seys speelde weer een goede partij. De jongeling was uiteraard bijzonder tevreden met de zeer belangrijke zege. Club Brugge moést in deze campagne veel punten pakken tegen Sturm Graz, Celtic en Sporting CP. Daar lag de sleutel en met 7 op 9 stond Club er. Sterk.

LEES OOK: Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Sterke invallers bij Club

"We wisten vooraf dat de Portugese landskampioen een zeer te duchten tegenstander is, iets wat ze in hun thuiswedstrijd tegen Manchester City ruimschoots hebben bewezen. Ze zijn technisch bijzonder sterk, kunnen vaak de openingen en de vrije ruimtes zoeken en vinden. Toch vond ik dat we na de vroege opdoffer vrij snel konden reageren om de wedstrijd uiteindelijk helemaal om te draaien", zei hij via de clubwebsite.

De invallers toonden zich. Ze waren bepalend bij de 2-1. "Een dikke pluim voor Gustaf Nilsson en Casper Nielsen die beiden sterk zijn ingevallen. Het is nogmaals het bewijs hoe ruim en goed onze kern is. Dit is echter geen overbodige luxe want we zullen iedereen dit seizoen nog keihard nodig hebben. Maar op volle sterkte hebben we andermaal bewezen dat we tot heel veel in staat zijn."

Droomseizoen voor Seys

Voor Seys is het fantastisch jaar. Hij is pas sinds dit seizoen echt lid van de A-kern, maar is dé revelatie van Club Brugge. Hij is niet meer weg te denken uit de basisploeg. 

"Ik ben pas 19 en het is mijn allereerste seizoen op het allerhoogste niveau. Als jonge gast droom je ervan om ooit in de Champions League aan te treden, dit is dan ook een droom die uitkomt", vertelde de jonge Belg terecht vol trots.

Zal er snel interesse komen in Seys?

Meest recent

‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

12
12
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

29
29
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

49
49
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

118
118
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

168
168
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

69
69
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

224
224
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

207
207
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

31
31
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

118
118
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

195
195
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

290
290
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

187
187
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

242
242
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

348
348
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

485
485
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

306
306
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

107
107
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

63
63
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

83
83
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

81
81
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

86
86
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

47
47
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

87
87
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

232
232

Meer sportnieuws