Seys vol lof voor twee Bruggelingen: "Hoe zij invallen..."

door
Seys vol lof voor twee Bruggelingen:

Club Brugge won met 2-1 van Sporting CP. We durven dat geen stunt noemen, want Belgische topclubs moeten toch punten kunnen rapen tegen Schotse of Portugese topploegen. Dat niveau is heus niet beter dan dat van onze beste clubs. Blauw-Zwart is op de afspraak geweest en won al bij al verdiend.

Joaquin Seys speelde weer een goede partij. De jongeling was uiteraard bijzonder tevreden met de zeer belangrijke zege. Club Brugge moést in deze campagne veel punten pakken tegen Sturm Graz, Celtic en Sporting CP. Daar lag de sleutel en met 7 op 9 stond Club er. Sterk.

LEES OOK: Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Sterke invallers bij Club

"We wisten vooraf dat de Portugese landskampioen een zeer te duchten tegenstander is, iets wat ze in hun thuiswedstrijd tegen Manchester City ruimschoots hebben bewezen. Ze zijn technisch bijzonder sterk, kunnen vaak de openingen en de vrije ruimtes zoeken en vinden. Toch vond ik dat we na de vroege opdoffer vrij snel konden reageren om de wedstrijd uiteindelijk helemaal om te draaien", zei hij via de clubwebsite.

De invallers toonden zich. Ze waren bepalend bij de 2-1. "Een dikke pluim voor Gustaf Nilsson en Casper Nielsen die beiden sterk zijn ingevallen. Het is nogmaals het bewijs hoe ruim en goed onze kern is. Dit is echter geen overbodige luxe want we zullen iedereen dit seizoen nog keihard nodig hebben. Maar op volle sterkte hebben we andermaal bewezen dat we tot heel veel in staat zijn."

Droomseizoen voor Seys

Voor Seys is het fantastisch jaar. Hij is pas sinds dit seizoen echt lid van de A-kern, maar is dé revelatie van Club Brugge. Hij is niet meer weg te denken uit de basisploeg. 

"Ik ben pas 19 en het is mijn allereerste seizoen op het allerhoogste niveau. Als jonge gast droom je ervan om ooit in de Champions League aan te treden, dit is dan ook een droom die uitkomt", vertelde de jonge Belg terecht vol trots.

Zal er snel interesse komen in Seys?

Meest recent

Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

22
22
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

123
123
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

33
33
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

99
99
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

328
328
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

37
37
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

71
71
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

137
137
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

186
186
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

141
141
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

77
77
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

167
167
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

131
131
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

195
195
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

72
72
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

88
88
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

262
262
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

382
382
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

198
198
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

101
101
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

44
44
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

495
495
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

70
70
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

187
187

Meer sportnieuws