Seys vol lof voor twee Bruggelingen: "Hoe zij invallen..."

door
Seys vol lof voor twee Bruggelingen:

Club Brugge won met 2-1 van Sporting CP. We durven dat geen stunt noemen, want Belgische topclubs moeten toch punten kunnen rapen tegen Schotse of Portugese topploegen. Dat niveau is heus niet beter dan dat van onze beste clubs. Blauw-Zwart is op de afspraak geweest en won al bij al verdiend.

Joaquin Seys speelde weer een goede partij. De jongeling was uiteraard bijzonder tevreden met de zeer belangrijke zege. Club Brugge moést in deze campagne veel punten pakken tegen Sturm Graz, Celtic en Sporting CP. Daar lag de sleutel en met 7 op 9 stond Club er. Sterk.

LEES OOK: 'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Sterke invallers bij Club

"We wisten vooraf dat de Portugese landskampioen een zeer te duchten tegenstander is, iets wat ze in hun thuiswedstrijd tegen Manchester City ruimschoots hebben bewezen. Ze zijn technisch bijzonder sterk, kunnen vaak de openingen en de vrije ruimtes zoeken en vinden. Toch vond ik dat we na de vroege opdoffer vrij snel konden reageren om de wedstrijd uiteindelijk helemaal om te draaien", zei hij via de clubwebsite.

De invallers toonden zich. Ze waren bepalend bij de 2-1. "Een dikke pluim voor Gustaf Nilsson en Casper Nielsen die beiden sterk zijn ingevallen. Het is nogmaals het bewijs hoe ruim en goed onze kern is. Dit is echter geen overbodige luxe want we zullen iedereen dit seizoen nog keihard nodig hebben. Maar op volle sterkte hebben we andermaal bewezen dat we tot heel veel in staat zijn."

Droomseizoen voor Seys

Voor Seys is het fantastisch jaar. Hij is pas sinds dit seizoen echt lid van de A-kern, maar is dé revelatie van Club Brugge. Hij is niet meer weg te denken uit de basisploeg. 

"Ik ben pas 19 en het is mijn allereerste seizoen op het allerhoogste niveau. Als jonge gast droom je ervan om ooit in de Champions League aan te treden, dit is dan ook een droom die uitkomt", vertelde de jonge Belg terecht vol trots.

Zal er snel interesse komen in Seys?

Meest recent

'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

31
31
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

61
61
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

44
44
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

142
142
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

293
293
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

105
105
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

242
242
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

220
220
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

127
127
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

122
122
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

86
86
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

86
86
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

422
422
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

148
148
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

47
47
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

294
294
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

366
366
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

279
279
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

334
334
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

269
269
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

511
511
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

790
790
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

549
549
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

708
708

Meer sportnieuws