Seys vol lof voor twee Bruggelingen: "Hoe zij invallen..."

361 stemmen
Seys vol lof voor twee Bruggelingen:

Club Brugge won met 2-1 van Sporting CP. We durven dat geen stunt noemen, want Belgische topclubs moeten toch punten kunnen rapen tegen Schotse of Portugese topploegen. Dat niveau is heus niet beter dan dat van onze beste clubs. Blauw-Zwart is op de afspraak geweest en won al bij al verdiend.

Joaquin Seys speelde weer een goede partij. De jongeling was uiteraard bijzonder tevreden met de zeer belangrijke zege. Club Brugge moést in deze campagne veel punten pakken tegen Sturm Graz, Celtic en Sporting CP. Daar lag de sleutel en met 7 op 9 stond Club er. Sterk.

LEES OOK: Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Sterke invallers bij Club

"We wisten vooraf dat de Portugese landskampioen een zeer te duchten tegenstander is, iets wat ze in hun thuiswedstrijd tegen Manchester City ruimschoots hebben bewezen. Ze zijn technisch bijzonder sterk, kunnen vaak de openingen en de vrije ruimtes zoeken en vinden. Toch vond ik dat we na de vroege opdoffer vrij snel konden reageren om de wedstrijd uiteindelijk helemaal om te draaien", zei hij via de clubwebsite.

De invallers toonden zich. Ze waren bepalend bij de 2-1. "Een dikke pluim voor Gustaf Nilsson en Casper Nielsen die beiden sterk zijn ingevallen. Het is nogmaals het bewijs hoe ruim en goed onze kern is. Dit is echter geen overbodige luxe want we zullen iedereen dit seizoen nog keihard nodig hebben. Maar op volle sterkte hebben we andermaal bewezen dat we tot heel veel in staat zijn."

Droomseizoen voor Seys

Voor Seys is het fantastisch jaar. Hij is pas sinds dit seizoen echt lid van de A-kern, maar is dé revelatie van Club Brugge. Hij is niet meer weg te denken uit de basisploeg. 

"Ik ben pas 19 en het is mijn allereerste seizoen op het allerhoogste niveau. Als jonge gast droom je ervan om ooit in de Champions League aan te treden, dit is dan ook een droom die uitkomt", vertelde de jonge Belg terecht vol trots.

Zal er snel interesse komen in Seys?

Meest recent

Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

40
40
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

132
132
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

74
74
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

280
280
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

124
124
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

218
218
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

286
286
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

222
222
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

300
300
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

74
74
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

160
160
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

82
82
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

359
359
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

437
437
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

975
975
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

111
111
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

194
194
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

130
130
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

219
219
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

425
425
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

268
268
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

259
259
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

173
173
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

263
263

Meer sportnieuws