Seys vol lof voor twee Bruggelingen: "Hoe zij invallen..."

361 stemmen
Seys vol lof voor twee Bruggelingen:

Club Brugge won met 2-1 van Sporting CP. We durven dat geen stunt noemen, want Belgische topclubs moeten toch punten kunnen rapen tegen Schotse of Portugese topploegen. Dat niveau is heus niet beter dan dat van onze beste clubs. Blauw-Zwart is op de afspraak geweest en won al bij al verdiend.

Joaquin Seys speelde weer een goede partij. De jongeling was uiteraard bijzonder tevreden met de zeer belangrijke zege. Club Brugge moést in deze campagne veel punten pakken tegen Sturm Graz, Celtic en Sporting CP. Daar lag de sleutel en met 7 op 9 stond Club er. Sterk.

LEES OOK: Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

Sterke invallers bij Club

"We wisten vooraf dat de Portugese landskampioen een zeer te duchten tegenstander is, iets wat ze in hun thuiswedstrijd tegen Manchester City ruimschoots hebben bewezen. Ze zijn technisch bijzonder sterk, kunnen vaak de openingen en de vrije ruimtes zoeken en vinden. Toch vond ik dat we na de vroege opdoffer vrij snel konden reageren om de wedstrijd uiteindelijk helemaal om te draaien", zei hij via de clubwebsite.

De invallers toonden zich. Ze waren bepalend bij de 2-1. "Een dikke pluim voor Gustaf Nilsson en Casper Nielsen die beiden sterk zijn ingevallen. Het is nogmaals het bewijs hoe ruim en goed onze kern is. Dit is echter geen overbodige luxe want we zullen iedereen dit seizoen nog keihard nodig hebben. Maar op volle sterkte hebben we andermaal bewezen dat we tot heel veel in staat zijn."

Droomseizoen voor Seys

Voor Seys is het fantastisch jaar. Hij is pas sinds dit seizoen echt lid van de A-kern, maar is dé revelatie van Club Brugge. Hij is niet meer weg te denken uit de basisploeg. 

"Ik ben pas 19 en het is mijn allereerste seizoen op het allerhoogste niveau. Als jonge gast droom je ervan om ooit in de Champions League aan te treden, dit is dan ook een droom die uitkomt", vertelde de jonge Belg terecht vol trots.

Zal er snel interesse komen in Seys?

Meest recent

'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

6
6
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

39
39
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

54
54
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

140
140
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

184
184
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

134
134
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

125
125
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

196
196
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

184
184
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

67
67
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

46
46
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

403
403
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

204
204
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

317
317
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

157
157
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

238
238
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

111
111
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

425
425
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

185
185
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

332
332
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

239
239
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

137
137
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

160
160
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

120
120

Meer sportnieuws