'Toptransfer buitencategorie voor Anderlecht'

door
'Toptransfer buitencategorie voor Anderlecht'

Miliano Jonathans, een 20-jarige vleugelspeler van Vitesse, staat in de belangstelling van Anderlecht en andere clubs uit de Eredivisie en Jupiler Pro League. Jonathans, door De Gelderlander geprezen als een technisch begaafde speler van "buitencategorie", loopt deze winter uit zijn contract. Door de financiële situatie van Vitesse kan hij voor een gunstige transfersom vertrekken. 

LEES OOK: Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Anderlecht wil zich versterken: niet te missen opportuniteit dient zich aan

Voor de Croky Cup-wedstrijd tussen Anderlecht en KVC Westerlo kwam Olivier Renard langs bij de camera van RTL om over zijn functie als sportief directeur van Anderlecht te praten.

Er werd hem gevraagd naar de aankomende wintermercato en de ambities van Sporting in januari. Het is alvast de bedoeling van Renard om de kern te versterken tijdens de winterse transferperiode.

“Ik denk dat iedereen weet dat er bepaalde posities in het team zijn waar er qua aantallen een probleem is”, zei hij. “Op coachniveau kan er een probleem zijn als er een geblesseerde of geschorste speler is. Dus ja, er zijn nog een of twee prioriteitsposities.”

Renard verwees daarmee duidelijk naar de centrale verdediging, waar er kwalitatief en kwalitatief versterking nodig is. Maar hij zal ook niet twijfelen als er er opportuniteiten opduiken voor andere posities.

Jonathans vertrekt bij Vitesse: zwakke onderhandelingspositie op de markt

FC Twente zou op pole position staan, maar AZ Alkmaar, FC Utrecht, sc Heerenveen, Go Ahead Eagles, AA Gent en Anderlecht dingen ook naar de gunsten van Miliano Jonathans.

De 20-jarige aanvaller geldt als een van de grootste talenten van de eerste divisie en zijn contract loopt eind dit seizoen af bij zijn huidige club Vitesse. En dus moet Jonathans deze winter al vertrekken uit Arnhem.

Daarbij verdient de eerstedivisionist zo tenminste nog een kleine transfersom voor de diamant. Dat telt ook mee. Bij het financieel noodlijdende Vitesse draait alles namelijk om het voortbestaan van de club.

Dat maakt de onderhandelingspositie van de eerstedivisionist op de transfermarkt zwak, maar in deze ongekend grote crisis tellen alle inkomsten mee.

Jonathans voetbalt bij Vitesse met een laag contract en hij liet eerder al weten dat hij niet ingaat op een aanbieding voor een contractverlenging bij Vitesse.

Van buitencategorie bij Vitesse: beste en mooiste voetballer

De Gelderlander omschrijft Miliano Jonathans als de beste en mooiste voetballer van Vitesse Arnhem. “Hij is van de buitencategorie bij Vitesse”, aldus de krant.

De 20-jarige aanvaller is technisch begaafd, voorzien van een actie met een fijn linkerbeen. Hij heeft acceleratie én scorend vermogen. Komt met een goed schot.

En hij bezit handelingssnelheid, zodat hij een uitweg vindt in drukte. Aanvallend steekt Jonathans ver boven de rest uit en talloze scouts volgen de verrichtingen van de Vitessenaar.

De vleugelspits staat nadrukkelijk op de radar van meerdere clubs, onder andere uit de Eredivisie en de Jupiler Pro League. Jonathans heeft Indonesisch bloed en hij staat al vier jaar op de radar van het land.

Hij heeft ook een Nederlands paspoort en wil eventuele kansen voor Jong Oranje niet laten schieten.

Anderlecht moet Jonathans halen

Meest recent

Nieuwe update in dossier van Verschaeren bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

0
0
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

161
161
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

42
42
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

37
37
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

86
86
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

48
48
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

173
173
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

132
132
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

65
65
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

262
262
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

207
207
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

288
288
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

433
433
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

137
137
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

98
98
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

591
591
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

299
299
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

312
312
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

188
188
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

303
303
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

433
433
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

82
82
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

141
141
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

71
71
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

268
268

Meer sportnieuws