'Toptransfer buitencategorie voor Anderlecht'

1455 stemmen
'Toptransfer buitencategorie voor Anderlecht'

Miliano Jonathans, een 20-jarige vleugelspeler van Vitesse, staat in de belangstelling van Anderlecht en andere clubs uit de Eredivisie en Jupiler Pro League. Jonathans, door De Gelderlander geprezen als een technisch begaafde speler van "buitencategorie", loopt deze winter uit zijn contract. Door de financiële situatie van Vitesse kan hij voor een gunstige transfersom vertrekken. 

LEES OOK: 'Bommetje Noa Lang: spraakmakende terugkeer concreet'

Anderlecht wil zich versterken: niet te missen opportuniteit dient zich aan

Voor de Croky Cup-wedstrijd tussen Anderlecht en KVC Westerlo kwam Olivier Renard langs bij de camera van RTL om over zijn functie als sportief directeur van Anderlecht te praten.

Er werd hem gevraagd naar de aankomende wintermercato en de ambities van Sporting in januari. Het is alvast de bedoeling van Renard om de kern te versterken tijdens de winterse transferperiode.

“Ik denk dat iedereen weet dat er bepaalde posities in het team zijn waar er qua aantallen een probleem is”, zei hij. “Op coachniveau kan er een probleem zijn als er een geblesseerde of geschorste speler is. Dus ja, er zijn nog een of twee prioriteitsposities.”

Renard verwees daarmee duidelijk naar de centrale verdediging, waar er kwalitatief en kwalitatief versterking nodig is. Maar hij zal ook niet twijfelen als er er opportuniteiten opduiken voor andere posities.

Jonathans vertrekt bij Vitesse: zwakke onderhandelingspositie op de markt

FC Twente zou op pole position staan, maar AZ Alkmaar, FC Utrecht, sc Heerenveen, Go Ahead Eagles, AA Gent en Anderlecht dingen ook naar de gunsten van Miliano Jonathans.

De 20-jarige aanvaller geldt als een van de grootste talenten van de eerste divisie en zijn contract loopt eind dit seizoen af bij zijn huidige club Vitesse. En dus moet Jonathans deze winter al vertrekken uit Arnhem.

Daarbij verdient de eerstedivisionist zo tenminste nog een kleine transfersom voor de diamant. Dat telt ook mee. Bij het financieel noodlijdende Vitesse draait alles namelijk om het voortbestaan van de club.

Dat maakt de onderhandelingspositie van de eerstedivisionist op de transfermarkt zwak, maar in deze ongekend grote crisis tellen alle inkomsten mee.

Jonathans voetbalt bij Vitesse met een laag contract en hij liet eerder al weten dat hij niet ingaat op een aanbieding voor een contractverlenging bij Vitesse.

Van buitencategorie bij Vitesse: beste en mooiste voetballer

De Gelderlander omschrijft Miliano Jonathans als de beste en mooiste voetballer van Vitesse Arnhem. “Hij is van de buitencategorie bij Vitesse”, aldus de krant.

De 20-jarige aanvaller is technisch begaafd, voorzien van een actie met een fijn linkerbeen. Hij heeft acceleratie én scorend vermogen. Komt met een goed schot.

En hij bezit handelingssnelheid, zodat hij een uitweg vindt in drukte. Aanvallend steekt Jonathans ver boven de rest uit en talloze scouts volgen de verrichtingen van de Vitessenaar.

De vleugelspits staat nadrukkelijk op de radar van meerdere clubs, onder andere uit de Eredivisie en de Jupiler Pro League. Jonathans heeft Indonesisch bloed en hij staat al vier jaar op de radar van het land.

Hij heeft ook een Nederlands paspoort en wil eventuele kansen voor Jong Oranje niet laten schieten.

Anderlecht moet Jonathans halen

Meest recent

Compper trekt vol de kaart van de jeugd bij Antwerp

Marvin Compper begint aan zijn eerste test als trainer van Royal Antwerp FC. De 41-jarige ...

26
26
Thorup kondigt vertrekker aan: update over Adedeji-Sternberg

KRC Genk kan zich dit seizoen volledig focussen op de competitie. De Limburgers spelen geen Europees ...

241
241
Jonckheere snoert iedereen de mond bij KV Kortrijk

KV Kortrijk neemt het vrijdagavond op tegen Club Brugge. De eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

71
71
Van Bommel slaat meteen terug op heet hangijzer bij Duivels

Mark van Bommel gaf een eerste persconferentie als nieuwe bondscoach van de Rode Duivels. De ...

131
131
De Mil grijpt hard in bij KAA Gent voor KV Mechelen

KAA Gent neemt het op speeldag 1 van de Jupiler Pro League op tegen KV Mechelen. De Buffalo’s ...

140
140
'Oude bekende blijft aandringen voor Verschaeren'

In heel wat landen staat de start van de competitie stilaan echt voor de deur, maar Yari Verschaeren ...

216
216
Van Bommel doet plan met Courtois uit de doeken

De Rode Duivels beginnen eind september aan hun campagne in de Nations League met een nieuwe ...

126
126
Talenten tekenen bij Anderlecht, KV Mechelen en Kortrijk

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League wordt om 20u45 officieel op gang getrapt, maar de meeste ...

61
61
Jan Vertonghen raakt diepe snaar met pakkende getuigenis

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

22
22
'Strijd Lukaku los: ook deze topclub probeert'

Romelu Lukaku vertrok niet mee op stage met Napoli en dat lijkt ervoor gezorgd te hebben dat de ...

186
186
Pro League dient Vitor Bruno meteen van antwoord

Voor Anderlecht breken drukke weken aan, want tot het einde van de maand zullen ze de voorrondes van ...

222
222
Van Bommel geeft aan hoe hij Rode Duivels wil laten spelen

Bij de KBVB hakten ze na het WK een harde knoop door, want ondanks dat hij zijn doelstellingen ...

180
180
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat voor Romback, zesde aanwinst Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

282
282
‘Jackpot OHL voor supertalent: Feyenoord lonkt’

Oud-Heverlee Leuven heeft enkele jonge spelers in de rangen, maar het grootste talent is misschien ...

66
66
‘Straffe wending: verrassende club in pole voor Lukaku’

Romelu Lukaku is naarstig op zoek naar een oplossing voor zijn penibele situatie in Napels. De ...

256
256
‘Nieuwe topclub voor Mika Godts: PSG schiet in actie’

Mika Godts kende een persoonlijk wonderseizoen bij Ajax en deze zomer staat de buitenspeler voor een ...

149
149
Leko hakt meteen knopen door voor opener tegen KV Kortrijk

Club Brugge staat voor de seizoensopener tegen KV Kortrijk? De landskampioen hoopt sterk te beginnen ...

555
555
Genk heeft wéér goud: “De volgende grote toptransfer”

KRC Genk zag deze zomer Konstantinos Karetsas naar Borussia Dortmund vertrekken. Het Griekse ...

557
557
Anderlecht toont spierballen in Europa: “Echte mannenmatch”

RSC Anderlecht heeft een goede uitgangspositie in Europa na de 0-1 overwinning tegen PAOK. Al na ...

260
260
'Standard siddert: sterkhouder alnog weg?'

Standard lijkt zijn transferhuiswerk voor deze zomer al grotendeels op orde te hebben en lijkt ...

235
235
Coosemans zet Anderlecht met voeten op grond na zege

Anderlecht is er donderdagavond in geslaagd een uitstekende uitgangspositie te bemachtigen in de ...

295
295
'Orel Mangala heeft transfer eindelijk beet'

Met de aanstelling van Mark van Bommel als nieuwe bondscoach zullen verschillende spelers hopen op ...

54
54
'Club mag ex-speler én Barça danken voor transfer'

Club Brugge tastte deze week nog diep in de buidel voor de komst van Han-beom Lee en Freddie Potts, ...

659
659
'Essevee wil toeslaan met beproefd transferrecept'

Voor Zulte Waregem begint het nieuwe seizoen zondagnamiddag met meteen een pittige opdracht, want ze ...

215
215
'Club zet zinnen op peperdure opvolger Tresoldi'

Het zijn bij Club Brugge nog zeer drukke dagen op de transfermarkt. Nadat het eerder deze week met ...

556
556

Meer sportnieuws