'Toptransfer buitencategorie voor Anderlecht'

1455
'Toptransfer buitencategorie voor Anderlecht'

Miliano Jonathans, een 20-jarige vleugelspeler van Vitesse, staat in de belangstelling van Anderlecht en andere clubs uit de Eredivisie en Jupiler Pro League. Jonathans, door De Gelderlander geprezen als een technisch begaafde speler van "buitencategorie", loopt deze winter uit zijn contract. Door de financiële situatie van Vitesse kan hij voor een gunstige transfersom vertrekken. 

LEES OOK: Boskamp zorgt voor hoog oplopende emoties: foto's raken

Anderlecht wil zich versterken: niet te missen opportuniteit dient zich aan

Voor de Croky Cup-wedstrijd tussen Anderlecht en KVC Westerlo kwam Olivier Renard langs bij de camera van RTL om over zijn functie als sportief directeur van Anderlecht te praten.

Er werd hem gevraagd naar de aankomende wintermercato en de ambities van Sporting in januari. Het is alvast de bedoeling van Renard om de kern te versterken tijdens de winterse transferperiode.

“Ik denk dat iedereen weet dat er bepaalde posities in het team zijn waar er qua aantallen een probleem is”, zei hij. “Op coachniveau kan er een probleem zijn als er een geblesseerde of geschorste speler is. Dus ja, er zijn nog een of twee prioriteitsposities.”

Renard verwees daarmee duidelijk naar de centrale verdediging, waar er kwalitatief en kwalitatief versterking nodig is. Maar hij zal ook niet twijfelen als er er opportuniteiten opduiken voor andere posities.

Jonathans vertrekt bij Vitesse: zwakke onderhandelingspositie op de markt

FC Twente zou op pole position staan, maar AZ Alkmaar, FC Utrecht, sc Heerenveen, Go Ahead Eagles, AA Gent en Anderlecht dingen ook naar de gunsten van Miliano Jonathans.

De 20-jarige aanvaller geldt als een van de grootste talenten van de eerste divisie en zijn contract loopt eind dit seizoen af bij zijn huidige club Vitesse. En dus moet Jonathans deze winter al vertrekken uit Arnhem.

Daarbij verdient de eerstedivisionist zo tenminste nog een kleine transfersom voor de diamant. Dat telt ook mee. Bij het financieel noodlijdende Vitesse draait alles namelijk om het voortbestaan van de club.

Dat maakt de onderhandelingspositie van de eerstedivisionist op de transfermarkt zwak, maar in deze ongekend grote crisis tellen alle inkomsten mee.

Jonathans voetbalt bij Vitesse met een laag contract en hij liet eerder al weten dat hij niet ingaat op een aanbieding voor een contractverlenging bij Vitesse.

Van buitencategorie bij Vitesse: beste en mooiste voetballer

De Gelderlander omschrijft Miliano Jonathans als de beste en mooiste voetballer van Vitesse Arnhem. “Hij is van de buitencategorie bij Vitesse”, aldus de krant.

De 20-jarige aanvaller is technisch begaafd, voorzien van een actie met een fijn linkerbeen. Hij heeft acceleratie én scorend vermogen. Komt met een goed schot.

En hij bezit handelingssnelheid, zodat hij een uitweg vindt in drukte. Aanvallend steekt Jonathans ver boven de rest uit en talloze scouts volgen de verrichtingen van de Vitessenaar.

De vleugelspits staat nadrukkelijk op de radar van meerdere clubs, onder andere uit de Eredivisie en de Jupiler Pro League. Jonathans heeft Indonesisch bloed en hij staat al vier jaar op de radar van het land.

Hij heeft ook een Nederlands paspoort en wil eventuele kansen voor Jong Oranje niet laten schieten.

Anderlecht moet Jonathans halen

Meest recent

'Jamie Vardy zorgt op 39ste nog voor stunttransfer'

De transfermarkt is nog een tweetal weken geopend, maar ondertussen lopen er ook nog heel wat ...

17
17
Onthuld: 'Garcia dumpte straffe naam vlak voor WK uit selectie'

Tegenover het Waalse 'SudPresse' heeft Rudi Garcia deze week een eerste keer gereageerd op het ...

262
262
Keiharde keuze Leko: Club-uitblinker moet vrezen voor plek

Club Brugge speelde afgelopen weekend geen grootse wedstrijd, maar won uiteindelijk wel verdiend op ...

280
280
'Blauw-zwarte reünie in de maak: transfertwist Noa Lang'

Noa Lang is op weg naar de uitgang bij SSC Napoli. Een terugkeer naar Ajax of Galatasaray leek in de ...

253
253
Alderweireld in hevige discussie: beelden zorgen voor ophef

Toby Alderweireld heeft in zijn carrière al heel wat druk en spanning doorstaan. De ...

120
120
'Samen 354 matchen bij Anderlecht: viertal naar exit geduwd'

De selectie van RSC Anderlecht onderging de voorbije weken een serieuze make-over. Paars-Wit haalde ...

552
552
Club Brugge los kampioen? Waalse analist doet voorspelling

De eerste twee speeldagen van de Jupiler Pro League zijn achter de rug. Het is uiteraard nog te ...

433
433
Mourinho drukt stevige stempel: Courtois krijgt cruciaal nieuws

Aanstaande zaterdag begint Real Madrid aan het nieuwe seizoen met een competitieduel tegen Espanyol. ...

367
367
'Werk aan Genkse winkel: nog víj́f transfers in pijplijn'

KRC Genk kondigde dinsdag de komst van Kevin Amaro en Jerry Affriyie officieel aan. Daarmee lijkt ...

485
485
'Club Brugge verschiet: grote transferwending Ordoñez'

Club Brugge wil deze zomer geen sterkhouders meer laten gaan, maar maakt voor één ...

517
517
'Bommetje bij Bayern: Kane beslist over knaltransfer'

Aanstaande zaterdag is het zover, dan opent Bayern München zijn nieuwe seizoen in de Duitse ...

258
258
Grote woede in Luik: "Dit kan ik niet accepteren!"

Standard liet voor de tweede week op rij twee kostbare punten liggen. Tegen KV Mechelen slikte het ...

501
501
'Droomoplossing Club: spectaculaire Belgische ruildeal'

Club Brugge is in een opvallend transferverhaal met Rangers FC beland. De Schotten willen een speler ...

788
788
'Sibierski zet slotoffensief in: twee topaanwinsten in zicht'

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in Kazachstan, waar donderdag de Europese match ...

776
776
Lukaku geeft na debuut Anderlecht meteen hoop op comeback

Na zijn spraakmakende transfer naar Fenerbahçe heeft Romelu Lukaku dinsdagavond ook zijn ...

303
303
Lyon-coach spreekt klare taal over transfer Fofana

De toekomst van Malick Fofana is al een jaar voer voor heel wat gespeculeer. De jonge flankaanvaller ...

92
92
'Union kruist vingers: broodnodige Belg alsnog op komst?'

Het heeft een tijdje geduurd, maar nu lijkt de langverwachte uittocht bij Union er eindelijk te ...

144
144
Geen droomdebuut Lukaku: Openda bezorgt Lyon resultaat

Romelu Lukaku heeft dinsdagavond zijn grote debuut gemaakt voor Fenerbahçe. Een gedroomde ...

91
91
'Benfica eist fors bedrag voor Lukebakio'

Verschillende Rode Duivels hebben deze zomer al een toptransfer gemaakt en in de komende weken ...

99
99
Union verbaast en verkoopt David voor recordbedrag

Het was de verwachting dat er deze zomer een leegloop plaats zou vinden bij Union. Het zag vorige ...

331
331
'Van Bommel pakt meteen uit met Lukaku-plan'

Mark van Bommel is na zijn officiële voorstelling als bondscoach van de Rode Duivels meteen aan ...

221
221
Boskamp zorgt voor hoog oplopende emoties: foto's raken

Jan Boskamp liet zich zondag opnieuw zien op een plek die hem nauw aan het hart ligt. De voormalige ...

190
190
Musiala komt met verklaring na nieuw angstaanjagend moment

De voorbije dagen zorgde Jamal Musiala voor angstaanjagende beelden. De smaakmaker van Bayern ...

57
57
Gelijk van Garcia? Wéér blessuredomper voor Doku

Manchester City begon zijn seizoen met een stevige pandoering in de Community Shield tegen Arsenal. ...

102
102
Twee keer in vier dagen: zorgen om Musiala na nieuw incident

Wat is er aan de hand met Jamal Musiala? De Duitse international van Bayern München is in amper ...

177
177

Meer sportnieuws