'Toptransfer buitencategorie voor Anderlecht'

door
'Toptransfer buitencategorie voor Anderlecht'

Miliano Jonathans, een 20-jarige vleugelspeler van Vitesse, staat in de belangstelling van Anderlecht en andere clubs uit de Eredivisie en Jupiler Pro League. Jonathans, door De Gelderlander geprezen als een technisch begaafde speler van "buitencategorie", loopt deze winter uit zijn contract. Door de financiële situatie van Vitesse kan hij voor een gunstige transfersom vertrekken. 

LEES OOK: Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Anderlecht wil zich versterken: niet te missen opportuniteit dient zich aan

Voor de Croky Cup-wedstrijd tussen Anderlecht en KVC Westerlo kwam Olivier Renard langs bij de camera van RTL om over zijn functie als sportief directeur van Anderlecht te praten.

Er werd hem gevraagd naar de aankomende wintermercato en de ambities van Sporting in januari. Het is alvast de bedoeling van Renard om de kern te versterken tijdens de winterse transferperiode.

“Ik denk dat iedereen weet dat er bepaalde posities in het team zijn waar er qua aantallen een probleem is”, zei hij. “Op coachniveau kan er een probleem zijn als er een geblesseerde of geschorste speler is. Dus ja, er zijn nog een of twee prioriteitsposities.”

Renard verwees daarmee duidelijk naar de centrale verdediging, waar er kwalitatief en kwalitatief versterking nodig is. Maar hij zal ook niet twijfelen als er er opportuniteiten opduiken voor andere posities.

Jonathans vertrekt bij Vitesse: zwakke onderhandelingspositie op de markt

FC Twente zou op pole position staan, maar AZ Alkmaar, FC Utrecht, sc Heerenveen, Go Ahead Eagles, AA Gent en Anderlecht dingen ook naar de gunsten van Miliano Jonathans.

De 20-jarige aanvaller geldt als een van de grootste talenten van de eerste divisie en zijn contract loopt eind dit seizoen af bij zijn huidige club Vitesse. En dus moet Jonathans deze winter al vertrekken uit Arnhem.

Daarbij verdient de eerstedivisionist zo tenminste nog een kleine transfersom voor de diamant. Dat telt ook mee. Bij het financieel noodlijdende Vitesse draait alles namelijk om het voortbestaan van de club.

Dat maakt de onderhandelingspositie van de eerstedivisionist op de transfermarkt zwak, maar in deze ongekend grote crisis tellen alle inkomsten mee.

Jonathans voetbalt bij Vitesse met een laag contract en hij liet eerder al weten dat hij niet ingaat op een aanbieding voor een contractverlenging bij Vitesse.

Van buitencategorie bij Vitesse: beste en mooiste voetballer

De Gelderlander omschrijft Miliano Jonathans als de beste en mooiste voetballer van Vitesse Arnhem. “Hij is van de buitencategorie bij Vitesse”, aldus de krant.

De 20-jarige aanvaller is technisch begaafd, voorzien van een actie met een fijn linkerbeen. Hij heeft acceleratie én scorend vermogen. Komt met een goed schot.

En hij bezit handelingssnelheid, zodat hij een uitweg vindt in drukte. Aanvallend steekt Jonathans ver boven de rest uit en talloze scouts volgen de verrichtingen van de Vitessenaar.

De vleugelspits staat nadrukkelijk op de radar van meerdere clubs, onder andere uit de Eredivisie en de Jupiler Pro League. Jonathans heeft Indonesisch bloed en hij staat al vier jaar op de radar van het land.

Hij heeft ook een Nederlands paspoort en wil eventuele kansen voor Jong Oranje niet laten schieten.

Anderlecht moet Jonathans halen

Meest recent

Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

8
8
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

205
205
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

182
182
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

109
109
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

62
62
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

255
255
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

46
46
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

145
145
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

245
245
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

203
203
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

195
195
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

237
237
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

233
233
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

393
393
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

193
193
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

55
55
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

99
99
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

580
580
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

77
77
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

844
844
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

606
606
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

33
33
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

83
83
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

186
186
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

428
428

Meer sportnieuws