'Toptransfer buitencategorie voor Anderlecht'

1455
'Toptransfer buitencategorie voor Anderlecht'

Miliano Jonathans, een 20-jarige vleugelspeler van Vitesse, staat in de belangstelling van Anderlecht en andere clubs uit de Eredivisie en Jupiler Pro League. Jonathans, door De Gelderlander geprezen als een technisch begaafde speler van "buitencategorie", loopt deze winter uit zijn contract. Door de financiële situatie van Vitesse kan hij voor een gunstige transfersom vertrekken. 

LEES OOK: Drama Dolberg: Ajax-spits krijgt afgrijselijk verdict

Anderlecht wil zich versterken: niet te missen opportuniteit dient zich aan

Voor de Croky Cup-wedstrijd tussen Anderlecht en KVC Westerlo kwam Olivier Renard langs bij de camera van RTL om over zijn functie als sportief directeur van Anderlecht te praten.

Er werd hem gevraagd naar de aankomende wintermercato en de ambities van Sporting in januari. Het is alvast de bedoeling van Renard om de kern te versterken tijdens de winterse transferperiode.

“Ik denk dat iedereen weet dat er bepaalde posities in het team zijn waar er qua aantallen een probleem is”, zei hij. “Op coachniveau kan er een probleem zijn als er een geblesseerde of geschorste speler is. Dus ja, er zijn nog een of twee prioriteitsposities.”

Renard verwees daarmee duidelijk naar de centrale verdediging, waar er kwalitatief en kwalitatief versterking nodig is. Maar hij zal ook niet twijfelen als er er opportuniteiten opduiken voor andere posities.

Jonathans vertrekt bij Vitesse: zwakke onderhandelingspositie op de markt

FC Twente zou op pole position staan, maar AZ Alkmaar, FC Utrecht, sc Heerenveen, Go Ahead Eagles, AA Gent en Anderlecht dingen ook naar de gunsten van Miliano Jonathans.

De 20-jarige aanvaller geldt als een van de grootste talenten van de eerste divisie en zijn contract loopt eind dit seizoen af bij zijn huidige club Vitesse. En dus moet Jonathans deze winter al vertrekken uit Arnhem.

Daarbij verdient de eerstedivisionist zo tenminste nog een kleine transfersom voor de diamant. Dat telt ook mee. Bij het financieel noodlijdende Vitesse draait alles namelijk om het voortbestaan van de club.

Dat maakt de onderhandelingspositie van de eerstedivisionist op de transfermarkt zwak, maar in deze ongekend grote crisis tellen alle inkomsten mee.

Jonathans voetbalt bij Vitesse met een laag contract en hij liet eerder al weten dat hij niet ingaat op een aanbieding voor een contractverlenging bij Vitesse.

Van buitencategorie bij Vitesse: beste en mooiste voetballer

De Gelderlander omschrijft Miliano Jonathans als de beste en mooiste voetballer van Vitesse Arnhem. “Hij is van de buitencategorie bij Vitesse”, aldus de krant.

De 20-jarige aanvaller is technisch begaafd, voorzien van een actie met een fijn linkerbeen. Hij heeft acceleratie én scorend vermogen. Komt met een goed schot.

En hij bezit handelingssnelheid, zodat hij een uitweg vindt in drukte. Aanvallend steekt Jonathans ver boven de rest uit en talloze scouts volgen de verrichtingen van de Vitessenaar.

De vleugelspits staat nadrukkelijk op de radar van meerdere clubs, onder andere uit de Eredivisie en de Jupiler Pro League. Jonathans heeft Indonesisch bloed en hij staat al vier jaar op de radar van het land.

Hij heeft ook een Nederlands paspoort en wil eventuele kansen voor Jong Oranje niet laten schieten.

Anderlecht moet Jonathans halen

Meest recent

UCL: Liverpool wint duel met 9 goals; knappe zege Feyenoord

In de Champions League heeft Liverpool FC stevig uitgehaald. Na onder meer een hattrick van Bradley ...

19
19
Leko lyrisch: Europese toptransfer voor Club Brugge

Ivan Leko toonde zich in aanloop naar de onderlinge confrontatie lyrische over het befaamde ...

395
395
Real krijgt mokerslag voor Clasico: keihard verdict Vinicius

Real Madrid bleef in de twee vorige seizoenen telkens met lege handen achter en snakt dus naar een ...

29
29
Kippenvel in Engeland: De Cuyper is nieuwe 100 miljoen-man

Vier maanden geleden schreef men op een Engelse website dat Maxim De Cuyper niet kon verdedigen. ...

267
267
‘Onder uit de zak’-Pikant verhaal Overmars krijgt bizarre wending

Marc Overmars sloeg onlangs de deur bij The Great Old achter zich dicht. De sportief directeur ...

70
70
'Vandenhaute stuurde rivaal wandelen én probeerde bij Duivel'

Wouter Vandenhaute zorgde voor één van de strafste verhalen van de Belgische ...

63
63
Sommer komt daags na stunt met triest nieuws

Club Brugge heeft dinsdagavond voor een enorme stunt gezorgd door in de Champions League met 3-4 te ...

186
186
Charleroi blijft maar gaan: derde smaakmaker tekent bij

Ook na acht speeldagen blijft Charleroi zeer fraai meedraaien in de kop van het klassement. De ...

8
8
Taravel spreekt over zijn ambities en die van Anderlecht

Anderlecht gaat donderdag in de Europa League op bezoek bij Dinamo Zagreb en dat wordt een speciale ...

79
79
Verhaeghe zorgt voor oorverdovende explosie op sociale media

Bart Verhaeghe kon zijn geluk nauwelijks op na de sensationele Champions League-zege van Club Brugge ...

286
286
'Tresoldi doet Italianen niet alleen met hattrick bibberen'

Na de sensationele 3-4-overwinning van Club Brugge op het veld van Inter waren alle ogen gericht op ...

90
90
De Mil ziet mogelijk nog sterkhouder afhaken bij AA Gent

AA Gent kende een zeer drukke zomer, want het moest daarin maar liefst drie Europese voorrondes zien ...

92
92
'Club wil in januari bij CL-sensatie gaan shoppen'

Club Brugge maakte de voorbije jaren een stevige opmars op het Belgische en Europese toneel en ...

246
246
Ontslag in de maak? Euvrard spreekt heldere taal

Bij Standard koesterden ze hoge verwachtingen voor dit seizoen, waarbij ze zelfs luidop dromen van ...

208
208
Dendoncker is terug: wordt Ajax het slachtoffer?

Ruim dertig jaar na de vorige ontmoeting staat Ajax opnieuw voor een kolkend Poljud. En mogelijk ...

56
56
Ooit sensatie in JPL, nu tegenstander van Union SG

Union SG neemt het donderdagavond op tegen Real Sociedad. De Spanjaarden zijn de grote favoriet en ...

34
34
Bom barst bij Man Utd: Tielemans en Carrick reageren

De 2-0-nederlaag van Manchester United bij Atlético Madrid heeft niet alleen sportief voor ...

56
56
Ooit bijna van Anderlecht, nu dé sensatie van Dinamo Zagreb

RSC Anderlecht speelt donderdagavond om 21u in en tegen Dinamo Zagreb. Dat is toch een ploeg in ...

95
95
'Club Brugge wil deze monstersom voor Tresoldi'

Club Brugge zal komende zomer ongetwijfeld weer een drietal sterkhouders de club zien verlaten. ...

658
658
Bruno pakt uit met nieuw experiment bij Anderlecht

RSC Anderlecht won afgelopen weekend met 1-2 van Cercle Brugge. Onverdiend, maar Vitor Bruno deed ...

300
300
Geen Forbs of Tresoldi: Vanhaezebrouck deelt 10 op 10 uit

Heel voetbalminnend België geniet nog na van de stunt van Club Brugge in de Champions League op ...

688
688
'Pijnlijke vaststelling over miljoenenaanwinst Anderlecht'

Anderlecht won vorig weekend maar met de hakken over de sloot van Cercle Brugge en dus staat er ...

189
189
Club doet geweldige zaak: nieuwe jackpot lonkt

Club Brugge heeft dinsdagavond voor een geweldige stunt gezorgd door met 3-4 te gaan winnen op Inter ...

142
142
'Na Flames-flop: KBVB hakt knoop door over Gunnarsdottir'

Het Belgische vrouwenvoetbal kreeg dinsdagavond een nieuwe mokerslag te verwerken. De Red Flames ...

121
121
Mokerslag voor Leysen na goede start in Italië

Union nam in de zomer afscheid van een waslijst aan spelers. Verschillende smaakmakers werden te ...

24
24

Meer sportnieuws