'Bakayoko maakt toptransfer in januari'

door
'Bakayoko maakt toptransfer in januari'

Johan Bakayoko zorgde vorige zomer voor een grote verrassing. Iedereen was ervan overtuigd dat de 21-jarige flankaanvaller na een geweldig seizoen PSV zou verlaten, maar uiteindelijk bleef zijn verwachte toptransfer uit. Met zes maanden vertraging zou die er echter alsnog kunnen komen.

Het voorbije jaar werd Bakayoko gelinkt aan tal van Europese grootmachten, vooral in de Premier League. Mogelijk krijgt de Rode Duivel in januari alsnog zijn transfer naar Engeland, want één club zou daar concrete plannen hebben om hem aan te trekken.

LEES OOK: 'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Newcastle aast op Bakayoko

Volgens The Telegraph staat Bakayoko namelijk zeer hoog op het verlanglijstje van Newcastle United. De Magpies beleven een wisselvallig seizoen en staan momenteel pas twaalfde, waardoor trainer Eddie Howe aandringt op versterking in januari. Hij zou het net als de scouting heel erg in Bakayoko zien zitten.

Er is echter wel één mogelijk struikelblok voor een wintertransfer. PSV zal niet zomaar één van zijn belangrijkste spelers willen laten vertrekken en bovendien moet Newcastle opletten hoeveel het uitgeeft om niet in de problemen te komen met de Financial Fair Play-regels.

Eerst verkopen voor ze kunnen kopen

Daardoor werden de namen van duurdere targets als Bryan Mbeumo (Brentford) en Antoine Semenyo (Bournemouth) al geschrapt. De verwachting is immers dat zij 60 à 70 miljoen euro zouden moeten kosten. Maar heel erg veel goedkoper zal Bakayoko wellicht ook niet zijn.

Newcastle lijkt dus eerst spelers te moeten verkopen eer ze echt concreet kunnen worden voor Bakayoko. Kieran Trippier en Miguel Almiron zouden in januari bij een goed bod mogen beschikken, terwijl de verwachting ook is dat er voor Harvey Barnes aanbiedingen zullen komen. Daarmee zouden de nodige middelen voor de komst van Bakayoko vrijgemaakt kunnen worden.

Zou Newcastle een goede stap zijn voor Bakayoko?

Meest recent

Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

33
33
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

91
91
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

136
136
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

150
150
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

163
163
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

49
49
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

138
138
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

216
216
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

49
49
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

106
106
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

168
168
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

144
144
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

251
251
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

119
119
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

39
39
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

75
75
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

76
76
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

283
283
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

33
33
Openbaring bij Belgen: afwezige Duivel plots in nesten

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

163
163
Nieuw goudklompje voor Club: Stankovic laaiend enthousiast

De U19 van Club Brugge maakte dit seizoen heel wat indruk in de Youth League, de jongeren-versie van ...

569
569
Achilleshiel Duivels blootgelegd: "Het blijft maar duren"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

135
135
Tranen na Italiaans drama: "Overschatte, arrogante spelers"

Het wereldkampioenschap van komende zomer zal afgewerkt worden zonder een viervoudige winnaar. ...

227
227
Toby Alderweireld in zorgnood: stap roept veel vragen op

Er zijn voetballers die na hun actieve carrière in een zwart gat vallen, anderen lijken het ...

134
134

Meer sportnieuws