'Bakayoko maakt toptransfer in januari'

door
'Bakayoko maakt toptransfer in januari'

Johan Bakayoko zorgde vorige zomer voor een grote verrassing. Iedereen was ervan overtuigd dat de 21-jarige flankaanvaller na een geweldig seizoen PSV zou verlaten, maar uiteindelijk bleef zijn verwachte toptransfer uit. Met zes maanden vertraging zou die er echter alsnog kunnen komen.

Het voorbije jaar werd Bakayoko gelinkt aan tal van Europese grootmachten, vooral in de Premier League. Mogelijk krijgt de Rode Duivel in januari alsnog zijn transfer naar Engeland, want één club zou daar concrete plannen hebben om hem aan te trekken.

LEES OOK: 'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Newcastle aast op Bakayoko

Volgens The Telegraph staat Bakayoko namelijk zeer hoog op het verlanglijstje van Newcastle United. De Magpies beleven een wisselvallig seizoen en staan momenteel pas twaalfde, waardoor trainer Eddie Howe aandringt op versterking in januari. Hij zou het net als de scouting heel erg in Bakayoko zien zitten.

Er is echter wel één mogelijk struikelblok voor een wintertransfer. PSV zal niet zomaar één van zijn belangrijkste spelers willen laten vertrekken en bovendien moet Newcastle opletten hoeveel het uitgeeft om niet in de problemen te komen met de Financial Fair Play-regels.

Eerst verkopen voor ze kunnen kopen

Daardoor werden de namen van duurdere targets als Bryan Mbeumo (Brentford) en Antoine Semenyo (Bournemouth) al geschrapt. De verwachting is immers dat zij 60 à 70 miljoen euro zouden moeten kosten. Maar heel erg veel goedkoper zal Bakayoko wellicht ook niet zijn.

Newcastle lijkt dus eerst spelers te moeten verkopen eer ze echt concreet kunnen worden voor Bakayoko. Kieran Trippier en Miguel Almiron zouden in januari bij een goed bod mogen beschikken, terwijl de verwachting ook is dat er voor Harvey Barnes aanbiedingen zullen komen. Daarmee zouden de nodige middelen voor de komst van Bakayoko vrijgemaakt kunnen worden.

Zou Newcastle een goede stap zijn voor Bakayoko?

Meest recent

Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

1
1
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

67
67
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

42
42
Paniek in amateur: 'Racisemerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

48
48
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

108
108
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

51
51
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

265
265
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

107
107
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

223
223
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

174
174
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

266
266
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

181
181
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

191
191
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

147
147
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

273
273
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

51
51
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

352
352
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

117
117
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

245
245
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

136
136
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

21
21
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

47
47
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

340
340
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

220
220
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

222
222

Meer sportnieuws