'Bakayoko maakt toptransfer in januari'

door
'Bakayoko maakt toptransfer in januari'

Johan Bakayoko zorgde vorige zomer voor een grote verrassing. Iedereen was ervan overtuigd dat de 21-jarige flankaanvaller na een geweldig seizoen PSV zou verlaten, maar uiteindelijk bleef zijn verwachte toptransfer uit. Met zes maanden vertraging zou die er echter alsnog kunnen komen.

Het voorbije jaar werd Bakayoko gelinkt aan tal van Europese grootmachten, vooral in de Premier League. Mogelijk krijgt de Rode Duivel in januari alsnog zijn transfer naar Engeland, want één club zou daar concrete plannen hebben om hem aan te trekken.

LEES OOK: Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Newcastle aast op Bakayoko

Volgens The Telegraph staat Bakayoko namelijk zeer hoog op het verlanglijstje van Newcastle United. De Magpies beleven een wisselvallig seizoen en staan momenteel pas twaalfde, waardoor trainer Eddie Howe aandringt op versterking in januari. Hij zou het net als de scouting heel erg in Bakayoko zien zitten.

Er is echter wel één mogelijk struikelblok voor een wintertransfer. PSV zal niet zomaar één van zijn belangrijkste spelers willen laten vertrekken en bovendien moet Newcastle opletten hoeveel het uitgeeft om niet in de problemen te komen met de Financial Fair Play-regels.

Eerst verkopen voor ze kunnen kopen

Daardoor werden de namen van duurdere targets als Bryan Mbeumo (Brentford) en Antoine Semenyo (Bournemouth) al geschrapt. De verwachting is immers dat zij 60 à 70 miljoen euro zouden moeten kosten. Maar heel erg veel goedkoper zal Bakayoko wellicht ook niet zijn.

Newcastle lijkt dus eerst spelers te moeten verkopen eer ze echt concreet kunnen worden voor Bakayoko. Kieran Trippier en Miguel Almiron zouden in januari bij een goed bod mogen beschikken, terwijl de verwachting ook is dat er voor Harvey Barnes aanbiedingen zullen komen. Daarmee zouden de nodige middelen voor de komst van Bakayoko vrijgemaakt kunnen worden.

Zou Newcastle een goede stap zijn voor Bakayoko?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

12
12
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

6
6
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

22
22
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

18
18
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

45
45
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

281
281
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

168
168
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

99
99
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

85
85
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

328
328
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

438
438
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

302
302
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

120
120
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

89
89
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

74
74
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

133
133
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

29
29
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1264
1264
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

76
76
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

182
182
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

311
311
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

47
47
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

76
76
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

184
184

Meer sportnieuws