'Bakayoko maakt toptransfer in januari'

door
'Bakayoko maakt toptransfer in januari'

Johan Bakayoko zorgde vorige zomer voor een grote verrassing. Iedereen was ervan overtuigd dat de 21-jarige flankaanvaller na een geweldig seizoen PSV zou verlaten, maar uiteindelijk bleef zijn verwachte toptransfer uit. Met zes maanden vertraging zou die er echter alsnog kunnen komen.

Het voorbije jaar werd Bakayoko gelinkt aan tal van Europese grootmachten, vooral in de Premier League. Mogelijk krijgt de Rode Duivel in januari alsnog zijn transfer naar Engeland, want één club zou daar concrete plannen hebben om hem aan te trekken.

LEES OOK: Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Newcastle aast op Bakayoko

Volgens The Telegraph staat Bakayoko namelijk zeer hoog op het verlanglijstje van Newcastle United. De Magpies beleven een wisselvallig seizoen en staan momenteel pas twaalfde, waardoor trainer Eddie Howe aandringt op versterking in januari. Hij zou het net als de scouting heel erg in Bakayoko zien zitten.

Er is echter wel één mogelijk struikelblok voor een wintertransfer. PSV zal niet zomaar één van zijn belangrijkste spelers willen laten vertrekken en bovendien moet Newcastle opletten hoeveel het uitgeeft om niet in de problemen te komen met de Financial Fair Play-regels.

Eerst verkopen voor ze kunnen kopen

Daardoor werden de namen van duurdere targets als Bryan Mbeumo (Brentford) en Antoine Semenyo (Bournemouth) al geschrapt. De verwachting is immers dat zij 60 à 70 miljoen euro zouden moeten kosten. Maar heel erg veel goedkoper zal Bakayoko wellicht ook niet zijn.

Newcastle lijkt dus eerst spelers te moeten verkopen eer ze echt concreet kunnen worden voor Bakayoko. Kieran Trippier en Miguel Almiron zouden in januari bij een goed bod mogen beschikken, terwijl de verwachting ook is dat er voor Harvey Barnes aanbiedingen zullen komen. Daarmee zouden de nodige middelen voor de komst van Bakayoko vrijgemaakt kunnen worden.

Zou Newcastle een goede stap zijn voor Bakayoko?

Meest recent

Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

2
2
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

47
47
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

94
94
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

85
85
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

147
147
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

107
107
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

78
78
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

155
155
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

36
36
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

57
57
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

283
283
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

220
220
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

211
211
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

143
143
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

118
118
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

177
177
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

62
62
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

100
100
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

311
311
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

140
140
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

464
464
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

157
157
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

406
406
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

131
131

Meer sportnieuws