'Bakayoko maakt toptransfer in januari'

309 stemmen
'Bakayoko maakt toptransfer in januari'

Johan Bakayoko zorgde vorige zomer voor een grote verrassing. Iedereen was ervan overtuigd dat de 21-jarige flankaanvaller na een geweldig seizoen PSV zou verlaten, maar uiteindelijk bleef zijn verwachte toptransfer uit. Met zes maanden vertraging zou die er echter alsnog kunnen komen.

Het voorbije jaar werd Bakayoko gelinkt aan tal van Europese grootmachten, vooral in de Premier League. Mogelijk krijgt de Rode Duivel in januari alsnog zijn transfer naar Engeland, want één club zou daar concrete plannen hebben om hem aan te trekken.

LEES OOK: 'Kompany grijnst: Bayern bereikt transferakkoord'

Newcastle aast op Bakayoko

Volgens The Telegraph staat Bakayoko namelijk zeer hoog op het verlanglijstje van Newcastle United. De Magpies beleven een wisselvallig seizoen en staan momenteel pas twaalfde, waardoor trainer Eddie Howe aandringt op versterking in januari. Hij zou het net als de scouting heel erg in Bakayoko zien zitten.

Er is echter wel één mogelijk struikelblok voor een wintertransfer. PSV zal niet zomaar één van zijn belangrijkste spelers willen laten vertrekken en bovendien moet Newcastle opletten hoeveel het uitgeeft om niet in de problemen te komen met de Financial Fair Play-regels.

Eerst verkopen voor ze kunnen kopen

Daardoor werden de namen van duurdere targets als Bryan Mbeumo (Brentford) en Antoine Semenyo (Bournemouth) al geschrapt. De verwachting is immers dat zij 60 à 70 miljoen euro zouden moeten kosten. Maar heel erg veel goedkoper zal Bakayoko wellicht ook niet zijn.

Newcastle lijkt dus eerst spelers te moeten verkopen eer ze echt concreet kunnen worden voor Bakayoko. Kieran Trippier en Miguel Almiron zouden in januari bij een goed bod mogen beschikken, terwijl de verwachting ook is dat er voor Harvey Barnes aanbiedingen zullen komen. Daarmee zouden de nodige middelen voor de komst van Bakayoko vrijgemaakt kunnen worden.

Zou Newcastle een goede stap zijn voor Bakayoko?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

30
30
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

250
250
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

84
84
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

122
122
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

191
191
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

108
108
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

168
168
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

57
57
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

330
330
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

118
118
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

684
684
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

75
75
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

278
278
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

301
301
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

610
610
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

481
481
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

838
838
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

81
81
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

119
119
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

193
193
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

251
251
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

175
175
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

174
174

Meer sportnieuws