Nieuwe cultheld bij Anderlecht: "Ongelooflijk gevoel"

door
Nieuwe cultheld bij Anderlecht:

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Ze wonnen in extremis al bij al verdiend van Beerschot, maar RSCA speelde niet goed. De fans geraken wel steeds meer gecharmeerd door een van de zomeraanwinsten van de club. Hij geniet met volle teugen.

Jesper Fredberg haalde afgelopen zomer, in samenwerking met de scouting, Jan-Carlo Simic voor iets minder dan 3 miljoen euro weg bij AC Milan. Hij kreeg de zware taak om Zeno Debast op te vervangen. Ondertussen doet de 19-jarige Serviër het steeds beter.

LEES OOK: WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Simic maakt steeds meer indruk

Simic had het aanvankelijk wat moeilijk en moest zich aanpassen aan een andere manier van voetballen. Niet vergeten dat het pas zijn eerste seizoen is dat hij echt basisspeler is op het hoogste niveau. De centrale verdediger is de laatste weken zeer goed bezig. Defensief sterk en ook voetballend loopt het steeds beter.

Bovendien is Simic iemand die er zijn kop voor legt. In het verleden waren dergelijke types als Marcin Wasilewski en Jelle Van Damme ook geliefd bij de aanhang. Dat begint steeds meer het geval te worden voor de ex-speler van AC Milan. Hij sprak na de media.

Fans adoreren hem

"Het was belangrijk om de drie punten te pakken. Als je de winning goal pas in de extra tijd maakt, dan doet het extra veel deugd. Dat maakt het nog zoveel mooier. Dit is een geweldig gevoel. Tijdens de rust hebben we besproken wat er beter moest en we zijn erin geslaagd om beter te spelen in de tweede helft, met een hogere balcirculatie en een meer solide verdediging", zei hij. 

"Het veld ligt er natuurlijk niet goed bij, maar dit zijn nu eenmaal de omstandigheden. Wij hebben genoeg kwaliteiten om daarmee om te gaan, we mogen daar niet over klagen. De tegenstander moet hier ook op spelen. Uiteindelijk hebben we gekregen wat we verdienden. Ik ben net als het team stappen aan het zetten. De fans die mijn naam scanderen, dat is een ongelooflijk gevoel", verklaarde hij aan Sporza.

Is Simic een topaankoop?

Meest recent

Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

68
68
Napoli wipt Milan: uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

28
28
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

71
71
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

263
263
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

418
418
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

187
187
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

215
215
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1125
1125
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

313
313
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

338
338
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

121
121
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

305
305
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

168
168
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

76
76
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

78
78
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

780
780
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

160
160
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

456
456
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

116
116
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

559
559
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

268
268
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

809
809
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

199
199
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

231
231
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

470
470

Meer sportnieuws