Nieuwe cultheld bij Anderlecht: "Ongelooflijk gevoel"

328 stemmen
Nieuwe cultheld bij Anderlecht:

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Ze wonnen in extremis al bij al verdiend van Beerschot, maar RSCA speelde niet goed. De fans geraken wel steeds meer gecharmeerd door een van de zomeraanwinsten van de club. Hij geniet met volle teugen.

Jesper Fredberg haalde afgelopen zomer, in samenwerking met de scouting, Jan-Carlo Simic voor iets minder dan 3 miljoen euro weg bij AC Milan. Hij kreeg de zware taak om Zeno Debast op te vervangen. Ondertussen doet de 19-jarige Serviër het steeds beter.

LEES OOK: 'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Simic maakt steeds meer indruk

Simic had het aanvankelijk wat moeilijk en moest zich aanpassen aan een andere manier van voetballen. Niet vergeten dat het pas zijn eerste seizoen is dat hij echt basisspeler is op het hoogste niveau. De centrale verdediger is de laatste weken zeer goed bezig. Defensief sterk en ook voetballend loopt het steeds beter.

Bovendien is Simic iemand die er zijn kop voor legt. In het verleden waren dergelijke types als Marcin Wasilewski en Jelle Van Damme ook geliefd bij de aanhang. Dat begint steeds meer het geval te worden voor de ex-speler van AC Milan. Hij sprak na de media.

Fans adoreren hem

"Het was belangrijk om de drie punten te pakken. Als je de winning goal pas in de extra tijd maakt, dan doet het extra veel deugd. Dat maakt het nog zoveel mooier. Dit is een geweldig gevoel. Tijdens de rust hebben we besproken wat er beter moest en we zijn erin geslaagd om beter te spelen in de tweede helft, met een hogere balcirculatie en een meer solide verdediging", zei hij. 

"Het veld ligt er natuurlijk niet goed bij, maar dit zijn nu eenmaal de omstandigheden. Wij hebben genoeg kwaliteiten om daarmee om te gaan, we mogen daar niet over klagen. De tegenstander moet hier ook op spelen. Uiteindelijk hebben we gekregen wat we verdienden. Ik ben net als het team stappen aan het zetten. De fans die mijn naam scanderen, dat is een ongelooflijk gevoel", verklaarde hij aan Sporza.

Is Simic een topaankoop?

Meest recent

Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

32
32
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

20
20
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

185
185
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

207
207
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

53
53
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

189
189
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

256
256
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

90
90
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

52
52
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

343
343
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

52
52
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

237
237
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

448
448
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

132
132
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

735
735
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

290
290
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

374
374
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

611
611
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

157
157
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

103
103
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

604
604
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

275
275
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

638
638

Meer sportnieuws