Nieuwe cultheld bij Anderlecht: "Ongelooflijk gevoel"

door
Nieuwe cultheld bij Anderlecht:

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Ze wonnen in extremis al bij al verdiend van Beerschot, maar RSCA speelde niet goed. De fans geraken wel steeds meer gecharmeerd door een van de zomeraanwinsten van de club. Hij geniet met volle teugen.

Jesper Fredberg haalde afgelopen zomer, in samenwerking met de scouting, Jan-Carlo Simic voor iets minder dan 3 miljoen euro weg bij AC Milan. Hij kreeg de zware taak om Zeno Debast op te vervangen. Ondertussen doet de 19-jarige Serviër het steeds beter.

LEES OOK: Teklak ziet onrustwekkende evolutie bij Anderlecht

Simic maakt steeds meer indruk

Simic had het aanvankelijk wat moeilijk en moest zich aanpassen aan een andere manier van voetballen. Niet vergeten dat het pas zijn eerste seizoen is dat hij echt basisspeler is op het hoogste niveau. De centrale verdediger is de laatste weken zeer goed bezig. Defensief sterk en ook voetballend loopt het steeds beter.

Bovendien is Simic iemand die er zijn kop voor legt. In het verleden waren dergelijke types als Marcin Wasilewski en Jelle Van Damme ook geliefd bij de aanhang. Dat begint steeds meer het geval te worden voor de ex-speler van AC Milan. Hij sprak na de media.

Fans adoreren hem

"Het was belangrijk om de drie punten te pakken. Als je de winning goal pas in de extra tijd maakt, dan doet het extra veel deugd. Dat maakt het nog zoveel mooier. Dit is een geweldig gevoel. Tijdens de rust hebben we besproken wat er beter moest en we zijn erin geslaagd om beter te spelen in de tweede helft, met een hogere balcirculatie en een meer solide verdediging", zei hij. 

"Het veld ligt er natuurlijk niet goed bij, maar dit zijn nu eenmaal de omstandigheden. Wij hebben genoeg kwaliteiten om daarmee om te gaan, we mogen daar niet over klagen. De tegenstander moet hier ook op spelen. Uiteindelijk hebben we gekregen wat we verdienden. Ik ben net als het team stappen aan het zetten. De fans die mijn naam scanderen, dat is een ongelooflijk gevoel", verklaarde hij aan Sporza.

Is Simic een topaankoop?

Meest recent

'Hasi op zijn hoede: bekeropstelling Anderlecht lekt uit'

In de 1/16 finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht dinsdagavond KVK Ninove over de vloer. Het ...

34
34
Voetbalbond kondigt refs Croky Cup & speeldag 13 aan

De komende dagen wordt de 1/16 finale van de Croky Cup afgehaspeld, komend weekend staat in de ...

50
50
Garcia verrast: volgende kapitein Rode Duivels bekend?

Binnen een drietal weken nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan en Liechtenstein, de laatste ...

60
60
Pro League versus DAZN: nieuw struikelblok duikt op

Ook de 1/16 finales van de Croky Cup vallen straks exclusief te bekijken via DAZN. Op de achtergrond ...

107
107
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

118
118
Buitenlandse club deelt mee: “Hij traint mee bij KRC Genk"

KRC Genk heeft een zeer goede scouting. De Limburgers wisten al tal van jonge buitenlandse talenten ...

79
79
Teklak ziet onrustwekkende evolutie bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor afgelopen vrijdag met 1-0 van Sporting Charleroi. Het was een zeer matige ...

192
192
Verrassing bij Union SG: wissel van de macht op komst?

Union SG wist met 2-0 te winnen van STVV. De Belgische landskampioen speelde zeker niet ...

69
69
Anderlecht maakt selectie bekend: sterkhouders ontbreken

RSC Anderlecht speelt morgenavond in de Beker van België tegen Ninove. De Brusselaars staan ...

307
307
De Mil: "Kompany? Daarom is hij heel belangrijk voor ons"

Vincent Kompany is trainer van Bayern München en hij is de eerste Belgische coach die bij ...

90
90
'Prestigetransfer' Union SG in de problemen: vertrek lonkt

Union SG doet niet alleen maar goede transfers. Eén van de grootste namen die de club de ...

76
76
Manipulatie in Pro League: Bouchez valt Club Brugge aan

Terwijl de soap rond tv-rechtenhouder DAZN momenteel het leeuwendeel van de aandacht opeist blijft ...

888
888
Wilmots door het lint: stevige sancties voor Standard

In de resterende zes minuten trok het de 1-0 zege wel over de streep, maar zoals verwacht krijgt de ...

163
163
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

66
66
Breuk met DAZN: Pro League overweegt drastische stappen

De soap rond DAZN nadert stilaan haar finale ontknoping. Zo weten we vrijdag of de tv-rechtenhouder ...

468
468
Lardot ontleedt strafschopfases Antwerp-Club Brugge

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 12 op het programma. Naar goede gewoonte ...

939
939
Mercato-alarm: Club Brugge slaat nú toe voor killerspits

Club Brugge kan nú toeslaan voor een 1,97 m diepe spits die in Letland meteen rendeert. De ...

653
653
OHL trapt na richting Hubert: "Misschien beter dat hij weg is"

OH Leuven heeft met Felice Mazzu een nieuwe trainer voorgesteld. Dat is een vreemde keuze, aangezien ...

185
185
Matthäus verandert plots compléét van mening over Kompany

Hoe serieus moet je analisten nog nemen die voor televisie werken? De vraag dient stilaan gesteld te ...

228
228
Hein over RSCA-crisis: "Dan ligt hun ontslagbrief ook klaar"

RSC Anderlecht stevent weer af op een mislukt seizoen. De club betaalt de prijs voor de dramatische ...

647
647
Red Flames slijpen de messen: Ierland is gewaarschuwd

De Red Flames verloren met 4-2 in Dublin tegen Ierland. Een stevige domper. In het stadion van OH ...

49
49
Derde Rode Duivel out: maanden buiten strijd

Het is voor Rudi Garcia geen fijne week geweest. De bondscoach zag de voorbije dagen verschillende ...

172
172
Grote club: "Sprak met Kompany toen hij bij Anderlecht zat"

Vincent Kompany trok in mei 2022 de deur achter zich dicht bij RSC Anderlecht. Hij werd richting ...

223
223
'Renard en Borguet lieten zich geweldig ringeloren'

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat ziet iedereen ondertussen. Maar ook aan ...

390
390
Bayat kind aan huis bij Belgische topclub: "60 miljoen euro"

Mogi Bayat was jarenlang héél aanwezig bij clubs als RSC Anderlecht, Standard, AA Gent ...

340
340

Meer sportnieuws