Zorgen om Praet: "Komt het nog wel goed met hem?"

401 stemmen
Zorgen om Praet:

Royal Antwerp FC wist aan het einde van de zomermercato Dennis Praet terug te halen naar België. De voormalige winnaar van de Gouden Schoen is de laatste weken een basispion. Overtuigen kon de voormalige Rode Duivel echter niet.

LEES OOK: 'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Praet bekoort nog niet

Praet werd door bepaalde media aanzien als een gemiste kans voor Anderlecht, omdat hij een gratis ‘creatieve nummer tien’ was. Maar wie het voetbal de afgelopen jaren goed volgde, weet dat Praet al vele jaren geen tien meer is.

Dat was hij enkel in zijn beginjaren bij Anderlecht, nadien evolueerde hij naar de rol van lopende en dienende speler. Maar bij Antwerp kan hij ook in die rol, als verbindingsspeler, nog niet overtuigen. De impact op het spel is er nog niet. Praet overtuigt voorlopig niet. 

Weinig gespeeld de afgelopen jaren

"De algemene teneur is toch dat hij nog niet heeft gebracht wat er van hem werd verwacht. Ook al speelde hij een hele tijd niet. Hij is ook nog maar 30 jaar, dus het zou zeker nog kunnen dat hij dat niveau terug kan halen”, zei DAZN-commentator Nicolas De Brabander.

Gilles De Bilde volgde hem in zijn analyse. “Neen, dat klopt. Praet kon de verwachtingen nog niet inlossen. Het is ook de vraag of hij zijn oude niveau nog kan halen. Vergeet niet dat Praet de afgelopen jaren weinig heeft gespeeld, onder meer door heel wat blessureleed."

Praet doet wel steeds meer wedstrijdritme op. Jonas De Roeck hoopt dat hij zijn niveau weldra kan opkrikken. Met Denis Odoi en Mahamadou Doumbia keren er weldra wat spelers terug. Praet moet op deze manier vrezen voor zijn basisplaats.

🚀

Zal Praet na Nieuwjaar schitteren?

Meest recent

Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

34
34
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

13
13
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

96
96
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

22
22
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

288
288
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

347
347
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

107
107
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

71
71
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

341
341
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

341
341
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

360
360
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

126
126
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

149
149
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

643
643
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

79
79
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

143
143
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

273
273
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

308
308
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

295
295
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

63
63
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

309
309
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

124
124
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

301
301
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

510
510

Meer sportnieuws