Zorgen om Praet: "Komt het nog wel goed met hem?"

401 stemmen
Zorgen om Praet:

Royal Antwerp FC wist aan het einde van de zomermercato Dennis Praet terug te halen naar België. De voormalige winnaar van de Gouden Schoen is de laatste weken een basispion. Overtuigen kon de voormalige Rode Duivel echter niet.

LEES OOK: Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Praet bekoort nog niet

Praet werd door bepaalde media aanzien als een gemiste kans voor Anderlecht, omdat hij een gratis ‘creatieve nummer tien’ was. Maar wie het voetbal de afgelopen jaren goed volgde, weet dat Praet al vele jaren geen tien meer is.

Dat was hij enkel in zijn beginjaren bij Anderlecht, nadien evolueerde hij naar de rol van lopende en dienende speler. Maar bij Antwerp kan hij ook in die rol, als verbindingsspeler, nog niet overtuigen. De impact op het spel is er nog niet. Praet overtuigt voorlopig niet. 

Weinig gespeeld de afgelopen jaren

"De algemene teneur is toch dat hij nog niet heeft gebracht wat er van hem werd verwacht. Ook al speelde hij een hele tijd niet. Hij is ook nog maar 30 jaar, dus het zou zeker nog kunnen dat hij dat niveau terug kan halen”, zei DAZN-commentator Nicolas De Brabander.

Gilles De Bilde volgde hem in zijn analyse. “Neen, dat klopt. Praet kon de verwachtingen nog niet inlossen. Het is ook de vraag of hij zijn oude niveau nog kan halen. Vergeet niet dat Praet de afgelopen jaren weinig heeft gespeeld, onder meer door heel wat blessureleed."

Praet doet wel steeds meer wedstrijdritme op. Jonas De Roeck hoopt dat hij zijn niveau weldra kan opkrikken. Met Denis Odoi en Mahamadou Doumbia keren er weldra wat spelers terug. Praet moet op deze manier vrezen voor zijn basisplaats.

Zal Praet na Nieuwjaar schitteren?

Meest recent

'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

10
10
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

38
38
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

160
160
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

222
222
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

136
136
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

495
495
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

257
257
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

205
205
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

242
242
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

62
62
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

441
441
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

81
81
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

268
268
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

231
231
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

293
293
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1123
1123
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

537
537
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

180
180
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

95
95
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

247
247
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

230
230
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

629
629
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

787
787
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

352
352
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

671
671

Meer sportnieuws