Zorgen om Praet: "Komt het nog wel goed met hem?"

door
Zorgen om Praet:

Royal Antwerp FC wist aan het einde van de zomermercato Dennis Praet terug te halen naar België. De voormalige winnaar van de Gouden Schoen is de laatste weken een basispion. Overtuigen kon de voormalige Rode Duivel echter niet.

LEES OOK: 'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Praet bekoort nog niet

Praet werd door bepaalde media aanzien als een gemiste kans voor Anderlecht, omdat hij een gratis ‘creatieve nummer tien’ was. Maar wie het voetbal de afgelopen jaren goed volgde, weet dat Praet al vele jaren geen tien meer is.

Dat was hij enkel in zijn beginjaren bij Anderlecht, nadien evolueerde hij naar de rol van lopende en dienende speler. Maar bij Antwerp kan hij ook in die rol, als verbindingsspeler, nog niet overtuigen. De impact op het spel is er nog niet. Praet overtuigt voorlopig niet. 

Weinig gespeeld de afgelopen jaren

"De algemene teneur is toch dat hij nog niet heeft gebracht wat er van hem werd verwacht. Ook al speelde hij een hele tijd niet. Hij is ook nog maar 30 jaar, dus het zou zeker nog kunnen dat hij dat niveau terug kan halen”, zei DAZN-commentator Nicolas De Brabander.

Gilles De Bilde volgde hem in zijn analyse. “Neen, dat klopt. Praet kon de verwachtingen nog niet inlossen. Het is ook de vraag of hij zijn oude niveau nog kan halen. Vergeet niet dat Praet de afgelopen jaren weinig heeft gespeeld, onder meer door heel wat blessureleed."

Praet doet wel steeds meer wedstrijdritme op. Jonas De Roeck hoopt dat hij zijn niveau weldra kan opkrikken. Met Denis Odoi en Mahamadou Doumbia keren er weldra wat spelers terug. Praet moet op deze manier vrezen voor zijn basisplaats.

Zal Praet na Nieuwjaar schitteren?

Meest recent

'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

25
25
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

252
252
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

306
306
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

124
124
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

122
122
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

307
307
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

71
71
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

151
151
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

519
519
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

164
164
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

316
316
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

553
553
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

197
197
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

108
108
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

179
179
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

170
170
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

448
448
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

76
76
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

202
202
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

809
809
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

692
692
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

378
378
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

627
627
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

199
199
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

448
448

Meer sportnieuws