Zorgen om Praet: "Komt het nog wel goed met hem?"

door
Zorgen om Praet:

Royal Antwerp FC wist aan het einde van de zomermercato Dennis Praet terug te halen naar België. De voormalige winnaar van de Gouden Schoen is de laatste weken een basispion. Overtuigen kon de voormalige Rode Duivel echter niet.

LEES OOK: Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

Praet bekoort nog niet

Praet werd door bepaalde media aanzien als een gemiste kans voor Anderlecht, omdat hij een gratis ‘creatieve nummer tien’ was. Maar wie het voetbal de afgelopen jaren goed volgde, weet dat Praet al vele jaren geen tien meer is.

Dat was hij enkel in zijn beginjaren bij Anderlecht, nadien evolueerde hij naar de rol van lopende en dienende speler. Maar bij Antwerp kan hij ook in die rol, als verbindingsspeler, nog niet overtuigen. De impact op het spel is er nog niet. Praet overtuigt voorlopig niet. 

Weinig gespeeld de afgelopen jaren

"De algemene teneur is toch dat hij nog niet heeft gebracht wat er van hem werd verwacht. Ook al speelde hij een hele tijd niet. Hij is ook nog maar 30 jaar, dus het zou zeker nog kunnen dat hij dat niveau terug kan halen”, zei DAZN-commentator Nicolas De Brabander.

Gilles De Bilde volgde hem in zijn analyse. “Neen, dat klopt. Praet kon de verwachtingen nog niet inlossen. Het is ook de vraag of hij zijn oude niveau nog kan halen. Vergeet niet dat Praet de afgelopen jaren weinig heeft gespeeld, onder meer door heel wat blessureleed."

Praet doet wel steeds meer wedstrijdritme op. Jonas De Roeck hoopt dat hij zijn niveau weldra kan opkrikken. Met Denis Odoi en Mahamadou Doumbia keren er weldra wat spelers terug. Praet moet op deze manier vrezen voor zijn basisplaats.

Zal Praet na Nieuwjaar schitteren?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

86
86
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

33
33
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

20
20
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

90
90
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

245
245
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

149
149
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

298
298
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

154
154
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

198
198
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

34
34
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

46
46
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

615
615
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

736
736
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

125
125
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

303
303
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

373
373
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

458
458
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

396
396
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

377
377
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

585
585
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

406
406
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

461
461
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

235
235
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws