Zorgen om Praet: "Komt het nog wel goed met hem?"

door
Zorgen om Praet:

Royal Antwerp FC wist aan het einde van de zomermercato Dennis Praet terug te halen naar België. De voormalige winnaar van de Gouden Schoen is de laatste weken een basispion. Overtuigen kon de voormalige Rode Duivel echter niet.

LEES OOK: Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

Praet bekoort nog niet

Praet werd door bepaalde media aanzien als een gemiste kans voor Anderlecht, omdat hij een gratis ‘creatieve nummer tien’ was. Maar wie het voetbal de afgelopen jaren goed volgde, weet dat Praet al vele jaren geen tien meer is.

Dat was hij enkel in zijn beginjaren bij Anderlecht, nadien evolueerde hij naar de rol van lopende en dienende speler. Maar bij Antwerp kan hij ook in die rol, als verbindingsspeler, nog niet overtuigen. De impact op het spel is er nog niet. Praet overtuigt voorlopig niet. 

Weinig gespeeld de afgelopen jaren

"De algemene teneur is toch dat hij nog niet heeft gebracht wat er van hem werd verwacht. Ook al speelde hij een hele tijd niet. Hij is ook nog maar 30 jaar, dus het zou zeker nog kunnen dat hij dat niveau terug kan halen”, zei DAZN-commentator Nicolas De Brabander.

Gilles De Bilde volgde hem in zijn analyse. “Neen, dat klopt. Praet kon de verwachtingen nog niet inlossen. Het is ook de vraag of hij zijn oude niveau nog kan halen. Vergeet niet dat Praet de afgelopen jaren weinig heeft gespeeld, onder meer door heel wat blessureleed."

Praet doet wel steeds meer wedstrijdritme op. Jonas De Roeck hoopt dat hij zijn niveau weldra kan opkrikken. Met Denis Odoi en Mahamadou Doumbia keren er weldra wat spelers terug. Praet moet op deze manier vrezen voor zijn basisplaats.

Zal Praet na Nieuwjaar schitteren?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

3
3
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

32
32
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

32
32
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

20
20
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

65
65
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

95
95
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

165
165
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

56
56
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

384
384
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

114
114
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

136
136
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

268
268
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

122
122
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

124
124
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

66
66
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

104
104
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

301
301
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

229
229
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

156
156
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

126
126
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

164
164
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

249
249
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

32
32
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

170
170
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws