Antwerp krijgt op de Bosuil pak slaag van Charleroi

door
Antwerp krijgt op de Bosuil pak slaag van Charleroi

Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi bekampten elkaar op speeldag 17 van de Jupiler Pro League. Uiteindelijk trokken de Carolo’s verrassend aan het langste eind. Antwerp kreeg op de Bosuil een pak slaag: 1-3. 

Antwerp is onder Jonas De Roeck één van de revelaties dit seizoen. Stamnummer 1 draait mee bovenin het klassement. Charleroi daarentegen moet oppassen dat het niet tegen de degradatie moet vechten. De verhouding op het veld waren echter compleet anders.

LEES OOK: Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Rampzalige start

Antwerp startte rampzalig aan de wedstrijd. Al na twee minuten stond uitploeg Charleroi op voorsprong. Stulic werkte knap af en The Great Old was al meteen op achtervolgen aangewezen. Antwerp ging direct in de tegenaanval en dat leidde tot kansen voor Gyrano Kerk en Dennis Praet.

De openingsfase was één om van te smullen. Het ging over en weer en Antwerp zocht naarstig naar een snelle gelijkmaker. Toch stond het bijna 0-2 voor Charleroi. Senne Lammens moest redding brengen en in de rebound trapte Stulic op de lat. Antwerp kwam goed weg. Na een resem kansen was het weer Stulic die de dubbele voorsprong net naast de paal zag verdwijnen. Het bleef uiteindelijk bij 0-1 bij de rust.

Zelfde bedje ziek

De tweede helft begon exact hetzelfde zoals de eerste. Antwerp werd koud gepakt en moest tegen een dubbele achterstand aankijken na een vroeg doelpunt van Andreou. En niet veel later leek het al boeken toe. Na een vreemde fase en gerommel in de zestien kwam de bal voor de voeten van Stulic die zijn tweede van de avond wist binnen te duwen: 0-3.

In de slotfase kreeg Antwerp nog een penalty nadat doelman Koné reageerde op Toby Alderweireld. Een bizarre fase want de goalie had de bal simpel gepakt. De sluitpost van Charleroi werd bestraft met een gele kaart en Tjaronn Chery schoot de eerredder tegen de netten.

Antwerp probeerde nog wel wat terug te doen, maar de afwerking ontbrak telkens. The Great Old staat nu op een derde plek met 27 punten uit zeventien matchen. Anderlecht kan over Stamnummer 1 springen. Charleroi deed een goede zaak en telt nu 21 punten uit zeventien matchen. De Carolo’s staan tiende.

Een terechte uitslag?

Meest recent

Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

4
4
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

151
151
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

30
30
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

58
58
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

156
156
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

240
240
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

91
91
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

87
87
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

109
109
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

220
220
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

152
152
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

148
148
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

131
131
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

396
396
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

342
342
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

477
477
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

381
381
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

124
124
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

164
164
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

290
290
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

93
93
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

118
118
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

100
100
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

113
113

Meer sportnieuws