Antwerp krijgt op de Bosuil pak slaag van Charleroi

door
Antwerp krijgt op de Bosuil pak slaag van Charleroi

Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi bekampten elkaar op speeldag 17 van de Jupiler Pro League. Uiteindelijk trokken de Carolo’s verrassend aan het langste eind. Antwerp kreeg op de Bosuil een pak slaag: 1-3. 

Antwerp is onder Jonas De Roeck één van de revelaties dit seizoen. Stamnummer 1 draait mee bovenin het klassement. Charleroi daarentegen moet oppassen dat het niet tegen de degradatie moet vechten. De verhouding op het veld waren echter compleet anders.

LEES OOK: Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Rampzalige start

Antwerp startte rampzalig aan de wedstrijd. Al na twee minuten stond uitploeg Charleroi op voorsprong. Stulic werkte knap af en The Great Old was al meteen op achtervolgen aangewezen. Antwerp ging direct in de tegenaanval en dat leidde tot kansen voor Gyrano Kerk en Dennis Praet.

De openingsfase was één om van te smullen. Het ging over en weer en Antwerp zocht naarstig naar een snelle gelijkmaker. Toch stond het bijna 0-2 voor Charleroi. Senne Lammens moest redding brengen en in de rebound trapte Stulic op de lat. Antwerp kwam goed weg. Na een resem kansen was het weer Stulic die de dubbele voorsprong net naast de paal zag verdwijnen. Het bleef uiteindelijk bij 0-1 bij de rust.

Zelfde bedje ziek

De tweede helft begon exact hetzelfde zoals de eerste. Antwerp werd koud gepakt en moest tegen een dubbele achterstand aankijken na een vroeg doelpunt van Andreou. En niet veel later leek het al boeken toe. Na een vreemde fase en gerommel in de zestien kwam de bal voor de voeten van Stulic die zijn tweede van de avond wist binnen te duwen: 0-3.

In de slotfase kreeg Antwerp nog een penalty nadat doelman Koné reageerde op Toby Alderweireld. Een bizarre fase want de goalie had de bal simpel gepakt. De sluitpost van Charleroi werd bestraft met een gele kaart en Tjaronn Chery schoot de eerredder tegen de netten.

Antwerp probeerde nog wel wat terug te doen, maar de afwerking ontbrak telkens. The Great Old staat nu op een derde plek met 27 punten uit zeventien matchen. Anderlecht kan over Stamnummer 1 springen. Charleroi deed een goede zaak en telt nu 21 punten uit zeventien matchen. De Carolo’s staan tiende.

Een terechte uitslag?

Meest recent

Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

3
3
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

3
3
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

12
12
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

105
105
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

96
96
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

15
15
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

67
67
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

106
106
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

232
232
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

175
175
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

21
21
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

293
293
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

68
68
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

176
176
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

60
60
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

92
92
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

56
56
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

195
195
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

71
71
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

389
389
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

63
63
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

45
45
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

42
42
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

48
48

Meer sportnieuws