Antwerp krijgt op de Bosuil pak slaag van Charleroi

225 stemmen
Antwerp krijgt op de Bosuil pak slaag van Charleroi

Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi bekampten elkaar op speeldag 17 van de Jupiler Pro League. Uiteindelijk trokken de Carolo’s verrassend aan het langste eind. Antwerp kreeg op de Bosuil een pak slaag: 1-3. 

Antwerp is onder Jonas De Roeck één van de revelaties dit seizoen. Stamnummer 1 draait mee bovenin het klassement. Charleroi daarentegen moet oppassen dat het niet tegen de degradatie moet vechten. De verhouding op het veld waren echter compleet anders.

LEES OOK: Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Rampzalige start

Antwerp startte rampzalig aan de wedstrijd. Al na twee minuten stond uitploeg Charleroi op voorsprong. Stulic werkte knap af en The Great Old was al meteen op achtervolgen aangewezen. Antwerp ging direct in de tegenaanval en dat leidde tot kansen voor Gyrano Kerk en Dennis Praet.

De openingsfase was één om van te smullen. Het ging over en weer en Antwerp zocht naarstig naar een snelle gelijkmaker. Toch stond het bijna 0-2 voor Charleroi. Senne Lammens moest redding brengen en in de rebound trapte Stulic op de lat. Antwerp kwam goed weg. Na een resem kansen was het weer Stulic die de dubbele voorsprong net naast de paal zag verdwijnen. Het bleef uiteindelijk bij 0-1 bij de rust.

Zelfde bedje ziek

De tweede helft begon exact hetzelfde zoals de eerste. Antwerp werd koud gepakt en moest tegen een dubbele achterstand aankijken na een vroeg doelpunt van Andreou. En niet veel later leek het al boeken toe. Na een vreemde fase en gerommel in de zestien kwam de bal voor de voeten van Stulic die zijn tweede van de avond wist binnen te duwen: 0-3.

In de slotfase kreeg Antwerp nog een penalty nadat doelman Koné reageerde op Toby Alderweireld. Een bizarre fase want de goalie had de bal simpel gepakt. De sluitpost van Charleroi werd bestraft met een gele kaart en Tjaronn Chery schoot de eerredder tegen de netten.

Antwerp probeerde nog wel wat terug te doen, maar de afwerking ontbrak telkens. The Great Old staat nu op een derde plek met 27 punten uit zeventien matchen. Anderlecht kan over Stamnummer 1 springen. Charleroi deed een goede zaak en telt nu 21 punten uit zeventien matchen. De Carolo’s staan tiende.

Een terechte uitslag?

Meest recent

Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

0
0
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

11
11
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

35
35
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

53
53
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

25
25
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

233
233
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

187
187
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

224
224
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

58
58
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

207
207
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

270
270
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

91
91
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

55
55
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

359
359
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

52
52
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

241
241
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

455
455
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

133
133
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

742
742
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

295
295
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

380
380
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

618
618
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

157
157
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

104
104

Meer sportnieuws