Max Dean briest ondanks winst: “Ver beneden standaard”

door
Max Dean briest ondanks winst: “Ver beneden standaard”

Max Dean begint een fenomeen te worden bij KAA Gent. De Buffalo’s haalden de nobele onbekende spits weg uit de lage regionen van het Engelse voetbal en onder Wouter Vrancken floreert de goaltjesdief.

Ook tegen STVV was hij belangrijk met een doelpunt in de zakelijke 2-0 zege. Dean zit nu aan zes competitiedoelpunten en één assist in veertien wedstrijden. Toch reageerde Dean verrassend hard op de website van KAA Gent.

LEES OOK: Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

Stevige woorden

Dean was absoluut niet tevreden over zijn eigen prestatie tegen STVV. Het was ook geen storm van KAA Gent ondanks de windvlagen op het veld. “Ja, dat ben ik wel gewoon. Het stormt zelfs in Engeland momenteel. Die druk wegnemen kon vroeger – 100 procent. Mijn afwerking was vandaag ver beneden mijn standaard.”

Assistent-coach Danijel Milicevic verzekerde Dean echter dat zijn kans wel zou komen tegen STVV. “’Die kans komt er wel’, sprak hij op mij in en voilà. Ik neem het echter op mij dat we zo lang moesten wachten op die geruststelling. Het is mijn verantwoordelijkheid om die kansen af te maken. Scoren had veel vroeger gemoeten en dan konden we de match eerder controleren. Minder nerveus. Maar goed, laten we positief blijven: we hebben gewonnen.”

Vorm doorzetten

Nu wil Dean de overwinningen blijven opstapelen met KAA Gent. “Absoluut, ondanks dat we ook wel goed speelden, zoals vorige woensdag in de beker tegen Union. Nu hebben we die winnaarsmentaliteit terug en op die weg moeten we verdergaan. Voor de wedstrijd wisten we al: winnen is een must. Met ook nog een clean sheet erbij kunnen we met vertrouwen onze Europese wedstrijd van komende donderdag (tegen TSC Backa Toopola, red.) aanvatten”

Vond jij de afwerking van Max Dean tegen STVV ondermaats?

Meest recent

Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

58
58
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

48
48
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

307
307
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

251
251
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

71
71
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

250
250
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

450
450
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

70
70
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

56
56
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

36
36
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

318
318
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

489
489
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

246
246
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

84
84
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

71
71
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

413
413
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

206
206
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

306
306
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

197
197
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

132
132
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

195
195
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

108
108
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

232
232
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

97
97
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0

Meer sportnieuws