Max Dean briest ondanks winst: “Ver beneden standaard”

door
Max Dean briest ondanks winst: “Ver beneden standaard”

Max Dean begint een fenomeen te worden bij KAA Gent. De Buffalo’s haalden de nobele onbekende spits weg uit de lage regionen van het Engelse voetbal en onder Wouter Vrancken floreert de goaltjesdief.

Ook tegen STVV was hij belangrijk met een doelpunt in de zakelijke 2-0 zege. Dean zit nu aan zes competitiedoelpunten en één assist in veertien wedstrijden. Toch reageerde Dean verrassend hard op de website van KAA Gent.

LEES OOK: Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Stevige woorden

Dean was absoluut niet tevreden over zijn eigen prestatie tegen STVV. Het was ook geen storm van KAA Gent ondanks de windvlagen op het veld. “Ja, dat ben ik wel gewoon. Het stormt zelfs in Engeland momenteel. Die druk wegnemen kon vroeger – 100 procent. Mijn afwerking was vandaag ver beneden mijn standaard.”

Assistent-coach Danijel Milicevic verzekerde Dean echter dat zijn kans wel zou komen tegen STVV. “’Die kans komt er wel’, sprak hij op mij in en voilà. Ik neem het echter op mij dat we zo lang moesten wachten op die geruststelling. Het is mijn verantwoordelijkheid om die kansen af te maken. Scoren had veel vroeger gemoeten en dan konden we de match eerder controleren. Minder nerveus. Maar goed, laten we positief blijven: we hebben gewonnen.”

Vorm doorzetten

Nu wil Dean de overwinningen blijven opstapelen met KAA Gent. “Absoluut, ondanks dat we ook wel goed speelden, zoals vorige woensdag in de beker tegen Union. Nu hebben we die winnaarsmentaliteit terug en op die weg moeten we verdergaan. Voor de wedstrijd wisten we al: winnen is een must. Met ook nog een clean sheet erbij kunnen we met vertrouwen onze Europese wedstrijd van komende donderdag (tegen TSC Backa Toopola, red.) aanvatten”

Vond jij de afwerking van Max Dean tegen STVV ondermaats?

Meest recent

Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

7
7
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

14
14
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

24
24
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

73
73
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

19
19
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

31
31
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

198
198
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

150
150
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

140
140
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

113
113
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

93
93
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

18
18
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

51
51
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

93
93
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

261
261
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

126
126
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

415
415
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

148
148
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

382
382
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

124
124
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

238
238
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

129
129
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

569
569
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

180
180

Meer sportnieuws