Moet Hayen vrezen? “Dat is Club Brugge nog áltijd niet”

door
Moet Hayen vrezen? “Dat is Club Brugge nog áltijd niet”

Club Brugge had het erg moeilijk tegen KV Mechelen. De landskampioen zit de laatste weken in bloedvorm, maar kon uiteindelijk alsnog de drie punten mee naar huis nemen. In de slotfase maakte Ordonez nog de 1-2. Ludo Vandewalle van Het Nieuwsblad velde een hard oordeel over Club Brugge.

Blauw-Zwart had het in de tweede helft zeer moeilijk. De gelijkmaker van Benito Raman was dan ook verdiend, maar toch wist Club Brugge nog te winnen. Het geluk van de kampioen? Volgens Vandewalle moet Nicky Hayen zich echter zorgen beginnen te maken.

LEES OOK: KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

In de voet schieten

Club Brugge kende een moeilijke competitiestart, maar is nu toch weer tien matchen ongeslagen. "Club Brugge leek zich nochtans andermaal in de voet te schieten. In de eerste helft en zeker in het begin weer volle bak op zoek naar de drie punten, stuikte het in de tweede helft in elkaar."

Volgens Vandewalle zat Club Brugge al met het hoofd in de Champions League. "De benen waren in Mechelen, maar het hoofd al dinsdag in het Jan Breydelstadion tegen Sporting Lissabon. Met meer geluk dan wijsheid werden de drie punten nog meegegraaid."

Niet matuur genoeg

Club Brugge haalde enkele weken zwaar uit tegen STVV en dat leek de ommekeer te worden van Hayen, maar Vandewalle ziet dat Blauw-Zwart in hetzelfde bedje ziek is. "Na de huddle na de 2-0 voorsprong tegen STVV twee weken geleden, die tot een 7-0 winst leidde, leek die traditionele terugval begraven. Niet dus. Club Brugge is nog altijd niet matuur genoeg."

Heeft Vandewalle hier gelijk?

Meest recent

'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

26
26
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

54
54
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

138
138
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

154
154
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

94
94
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

30
30
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

169
169
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

290
290
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

102
102
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

504
504
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

255
255
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

440
440
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

372
372
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

387
387
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

74
74
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

63
63
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

98
98
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

234
234
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

87
87
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

346
346
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

217
217
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

98
98
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

179
179
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

233
233
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

83
83

Meer sportnieuws