TRANSFERUURTJE: OHL vangt de jackpot, City plant monsterbod

door
TRANSFERUURTJE: OHL vangt de jackpot, City plant monsterbod

De winterse mercato staat alweer voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Jupiler Pro League

Louis Patris doet het uitstekend bij STVV. De Truienaars hebben een aankoopoptie die ze kunnen lichten bij Anderlecht. De speler laat weten zich alvast zeer goed te voelen op Stayen. Volgt er een zomertransfer?

Paars-Wit liep onder Olivier Renard al een transfer mis. Anderlecht had dolgraag Yanis Musuayi aan de kern toegevoegd, maar Club Brugge deed hem een beter voorstel. Daardoor tekende hij voor 2,5 jaar bij Blauw-Zwart.

OH Leuven gaat in januari mogelijk zijn duurste uitgaande transfer ooit afronden. Ezechiel Banzuzi geniet interesse van Leicester City, Brighton & Hove Albion en enkele Franse ploegen. OHL hoopt tussen de 10 à 15 miljoen euro te vangen voor de Nederlandse middenvelder.

Buitenland

Manchester City zal in januari mogelijk de transfermarkt opgaan. Er moet een extra pion bij op het middenveld. Martin Zubimendi (Real Sociedad) en Ederson (Atalanta) werden al genoemd, maar de topkandidaat zou Bruno Guimaraes van Newcastle United zijn. Hij zou wel minstens 80 miljoen euro kosten.

Manchester United is ook onder Ruben Amorim op drift. De Portugees zal zeker versterking willen in januari, maar er moet daarom ook ruimte worden gemaakt in de spelerskern. De Braziliaanse flankaanvaller is de eerste speler die Man Utd mag verlaten. 

Liverpool haalt ook een grote slag thuis. Mohamed Salah blijft dan toch. De Egyptische aanvaller zou een van de komende dagen of weken zijn aflopende contract met twee jaar verlengen. PSG grijpt zo naast zijn handtekening.

Zal City Guimaraes kunnen strikken?

Meest recent

'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

7
7
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

31
31
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

27
27
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

89
89
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

98
98
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

50
50
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

52
52
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

132
132
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

173
173
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

119
119
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

155
155
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

143
143
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

231
231
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

321
321
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

96
96
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

423
423
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

332
332
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

141
141
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

214
214
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

464
464
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

118
118
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

300
300
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

221
221

Meer sportnieuws