STVV baalt enorm: smaakmaker ontbreekt tegen Anderlecht

233 stemmen
STVV baalt enorm: smaakmaker ontbreekt tegen Anderlecht

STVV verloor met 2-0 van AA Gent. Een nederlaag die niet had gemoeten, maar ze staat er wel. De Limburgers staan voor een derde zware match, want volgende week komt RSC Anderlecht naar Stayen. Al heeft Felice Mazzu wel een probleem.

LEES OOK: Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

Zonder Bertaccini tegen Anderlecht

STVV zal het zonder de geschorste smaakmaker Adriano Bertaccini moeten doen en ook Kahveh Zahiroleslam is dan nog buiten strijd. Rein Van Helden ziet het desondanks positief in bij Het Belang van Limburg.

"Als we met deze mentaliteit aan elke wedstrijd beginnen, komt het goed. Volgende zondag tegen Anderlecht zal opnieuw belangrijk zijn. We geven elke wedstrijd alles", vertelde de centrale verdediger.

STVV ging met 2-0 onderuit in Gent. Dat was onnodig volgens Van Helden. "Ik denk dat we praktisch niets hebben weggeven. Hoe ik terugkijk op het eerste tegendoelpunt? Misschien hadden we een tikkeltje scherper kunnen zijn bij de tweede bal. Maar een echte kans was dat niet, hij trapte de bal gewoon geweldig binnen. Daarna hebben we voldoende tijd gehad om de 1-1 te maken. Onze voorzetten waren steeds goed, maar echte kansen dwongen we niet af.”

Mazzu baalt

Felice Mazzu zag ook dat zijn ploeg beter had kunnen doen. "Het probleem is simpel: we konden niet scoren deze wedstrijd. Gent scoorde dan weer na een stilstaande fase en een counter. Wij daarintegen konden de klus niet klaren in het beslissende deel. Ik heb genoeg energie gezien in mijn ploeg en genoeg discipline, want het blok stond goed. Alleen moet je een doelpunt kunnen maken als je aanspraak wil maken op punten", zei de trainer aan Sporza.

🚀

Een domper voor STVV?

Meest recent

'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

15
15
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

130
130
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

14
14
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

82
82
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

61
61
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

153
153
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

960
960
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

76
76
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

226
226
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

344
344
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

26
26
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

53
53
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

307
307
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

146
146
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

392
392
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

296
296
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

465
465
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

480
480
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

251
251
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

114
114
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

195
195
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

69
69
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

77
77
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

564
564

Meer sportnieuws