Onverdiende zege Club Brugge? Dit is de reactie van Vanaken

513 stemmen
Onverdiende zege Club Brugge? Dit is de reactie van Vanaken

Club Brugge speelde pover op het veld van KV Mechelen, maar wist in het slot alsnog een onverdiende zege mee te nemen. Hans Vanaken speelde ook niet zijn beste partij, maar dat maakte de smaakmaker niet uit. De drie punten waren het belangrijkste.

Club Brugge incasseerde in de 89ste minuut de gelijkmaker via Benito Raman. Een verdiende puntendeling leek een feit. Maar na pover verdedigen van KV Mechelen werd het alsnog 1-2 via Joel Ordonez. 

LEES OOK: Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Onverdiende zege voor Club Brugge

“Na hun late gelijkmaker in de 95 minuut zag het er misschien niet naar uit dat we hier nog konden winnen, maar zo zie je maar wat vertrouwen en een tikkeltje geluk kunnen doen. Ik denk dat we eigenlijk in de openingsminuut al de 0-1 hadden moeten scoren, maar daarna waren we wel baas zonder echte grote kansen te creëren, maar met een penalty komen we dan vlak voor de rust toch 0-1 voor te staan. In de tweede helft hadden wel wat minder balbezit en ook wat minder kansen. Eigenlijk was het een duel met weinig mogelijkheden aan beide kanten maar je hoort mij zeker niet klagen, integendeel", zei Vanaken.

Club Brugge blijft zo al tien matchen ongeslagen in de Jupiler Pro League. Door de zege blijft de achterstand op KRC Genk ook slechts vier punten. Club zit dus nog op koers. 

Sporting CP wacht

“Het is natuurlijk leuk voor de statistieken dat we nu een reeks van tien wedstrijden zonder verlies neerzetten, maar meer is het ook niet. We voelen wel dat we in een goede flow zitten, zoals in de play-offs van vorig seizoen waar alles een beetje mee zat, maar liever zo dan anders natuurlijk."

Komende week wacht met Sporting CP een pittige opdracht in de Champions League. "Wij zijn een ploeg die altijd probeert te winnen en die lijn willen we nu nog doortrekken tot nieuwjaar om dan een beetje te kunnen rusten. Uiteraard weten we dat we tot dan nog enkele heel belangrijke duels moeten afhaspelen zoals komende dinsdag thuis tegen Sporting CP voor de Champions League, waar opnieuw hopen van te winnen."

Verdiende Club de zege?

Meest recent

Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

2
2
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

6
6
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

30
30
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

55
55
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

57
57
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

42
42
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

262
262
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

92
92
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

55
55
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

268
268
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

270
270
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

92
92
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

144
144
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

105
105
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

136
136
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

285
285
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

248
248
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

162
162
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

367
367
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

575
575
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

375
375
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

179
179
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

91
91
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

368
368

Meer sportnieuws