Onverdiende zege Club Brugge? Dit is de reactie van Vanaken

door
Onverdiende zege Club Brugge? Dit is de reactie van Vanaken

Club Brugge speelde pover op het veld van KV Mechelen, maar wist in het slot alsnog een onverdiende zege mee te nemen. Hans Vanaken speelde ook niet zijn beste partij, maar dat maakte de smaakmaker niet uit. De drie punten waren het belangrijkste.

Club Brugge incasseerde in de 89ste minuut de gelijkmaker via Benito Raman. Een verdiende puntendeling leek een feit. Maar na pover verdedigen van KV Mechelen werd het alsnog 1-2 via Joel Ordonez. 

LEES OOK: Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

Onverdiende zege voor Club Brugge

“Na hun late gelijkmaker in de 95 minuut zag het er misschien niet naar uit dat we hier nog konden winnen, maar zo zie je maar wat vertrouwen en een tikkeltje geluk kunnen doen. Ik denk dat we eigenlijk in de openingsminuut al de 0-1 hadden moeten scoren, maar daarna waren we wel baas zonder echte grote kansen te creëren, maar met een penalty komen we dan vlak voor de rust toch 0-1 voor te staan. In de tweede helft hadden wel wat minder balbezit en ook wat minder kansen. Eigenlijk was het een duel met weinig mogelijkheden aan beide kanten maar je hoort mij zeker niet klagen, integendeel", zei Vanaken.

Club Brugge blijft zo al tien matchen ongeslagen in de Jupiler Pro League. Door de zege blijft de achterstand op KRC Genk ook slechts vier punten. Club zit dus nog op koers. 

Sporting CP wacht

“Het is natuurlijk leuk voor de statistieken dat we nu een reeks van tien wedstrijden zonder verlies neerzetten, maar meer is het ook niet. We voelen wel dat we in een goede flow zitten, zoals in de play-offs van vorig seizoen waar alles een beetje mee zat, maar liever zo dan anders natuurlijk."

Komende week wacht met Sporting CP een pittige opdracht in de Champions League. "Wij zijn een ploeg die altijd probeert te winnen en die lijn willen we nu nog doortrekken tot nieuwjaar om dan een beetje te kunnen rusten. Uiteraard weten we dat we tot dan nog enkele heel belangrijke duels moeten afhaspelen zoals komende dinsdag thuis tegen Sporting CP voor de Champions League, waar opnieuw hopen van te winnen."

Verdiende Club de zege?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

26
26
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

29
29
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

100
100
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

194
194
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

94
94
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

135
135
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

187
187
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

379
379
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

250
250
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

77
77
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

653
653
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

218
218
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

245
245
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

224
224
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

103
103
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

64
64
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

175
175
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

539
539
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

231
231
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

101
101
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

448
448
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

568
568
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

63
63
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

223
223
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

756
756

Meer sportnieuws