Onverdiende zege Club Brugge? Dit is de reactie van Vanaken

door
Onverdiende zege Club Brugge? Dit is de reactie van Vanaken

Club Brugge speelde pover op het veld van KV Mechelen, maar wist in het slot alsnog een onverdiende zege mee te nemen. Hans Vanaken speelde ook niet zijn beste partij, maar dat maakte de smaakmaker niet uit. De drie punten waren het belangrijkste.

Club Brugge incasseerde in de 89ste minuut de gelijkmaker via Benito Raman. Een verdiende puntendeling leek een feit. Maar na pover verdedigen van KV Mechelen werd het alsnog 1-2 via Joel Ordonez. 

LEES OOK: 'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

Onverdiende zege voor Club Brugge

“Na hun late gelijkmaker in de 95 minuut zag het er misschien niet naar uit dat we hier nog konden winnen, maar zo zie je maar wat vertrouwen en een tikkeltje geluk kunnen doen. Ik denk dat we eigenlijk in de openingsminuut al de 0-1 hadden moeten scoren, maar daarna waren we wel baas zonder echte grote kansen te creëren, maar met een penalty komen we dan vlak voor de rust toch 0-1 voor te staan. In de tweede helft hadden wel wat minder balbezit en ook wat minder kansen. Eigenlijk was het een duel met weinig mogelijkheden aan beide kanten maar je hoort mij zeker niet klagen, integendeel", zei Vanaken.

Club Brugge blijft zo al tien matchen ongeslagen in de Jupiler Pro League. Door de zege blijft de achterstand op KRC Genk ook slechts vier punten. Club zit dus nog op koers. 

Sporting CP wacht

“Het is natuurlijk leuk voor de statistieken dat we nu een reeks van tien wedstrijden zonder verlies neerzetten, maar meer is het ook niet. We voelen wel dat we in een goede flow zitten, zoals in de play-offs van vorig seizoen waar alles een beetje mee zat, maar liever zo dan anders natuurlijk."

Komende week wacht met Sporting CP een pittige opdracht in de Champions League. "Wij zijn een ploeg die altijd probeert te winnen en die lijn willen we nu nog doortrekken tot nieuwjaar om dan een beetje te kunnen rusten. Uiteraard weten we dat we tot dan nog enkele heel belangrijke duels moeten afhaspelen zoals komende dinsdag thuis tegen Sporting CP voor de Champions League, waar opnieuw hopen van te winnen."

Verdiende Club de zege?

Meest recent

Rode Duivels: de dríé grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

6
6
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

128
128
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

66
66
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

167
167
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

132
132
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

78
78
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

56
56
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

81
81
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

91
91
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

57
57
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

183
183
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

79
79
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

132
132
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

133
133
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

406
406
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

327
327
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

470
470
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

409
409
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

339
339
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

367
367
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

104
104
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

225
225
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

327
327
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

78
78
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

135
135

Meer sportnieuws