Onverdiende zege Club Brugge? Dit is de reactie van Vanaken

513 stemmen
Onverdiende zege Club Brugge? Dit is de reactie van Vanaken

Club Brugge speelde pover op het veld van KV Mechelen, maar wist in het slot alsnog een onverdiende zege mee te nemen. Hans Vanaken speelde ook niet zijn beste partij, maar dat maakte de smaakmaker niet uit. De drie punten waren het belangrijkste.

Club Brugge incasseerde in de 89ste minuut de gelijkmaker via Benito Raman. Een verdiende puntendeling leek een feit. Maar na pover verdedigen van KV Mechelen werd het alsnog 1-2 via Joel Ordonez. 

LEES OOK: Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Onverdiende zege voor Club Brugge

“Na hun late gelijkmaker in de 95 minuut zag het er misschien niet naar uit dat we hier nog konden winnen, maar zo zie je maar wat vertrouwen en een tikkeltje geluk kunnen doen. Ik denk dat we eigenlijk in de openingsminuut al de 0-1 hadden moeten scoren, maar daarna waren we wel baas zonder echte grote kansen te creëren, maar met een penalty komen we dan vlak voor de rust toch 0-1 voor te staan. In de tweede helft hadden wel wat minder balbezit en ook wat minder kansen. Eigenlijk was het een duel met weinig mogelijkheden aan beide kanten maar je hoort mij zeker niet klagen, integendeel", zei Vanaken.

Club Brugge blijft zo al tien matchen ongeslagen in de Jupiler Pro League. Door de zege blijft de achterstand op KRC Genk ook slechts vier punten. Club zit dus nog op koers. 

Sporting CP wacht

“Het is natuurlijk leuk voor de statistieken dat we nu een reeks van tien wedstrijden zonder verlies neerzetten, maar meer is het ook niet. We voelen wel dat we in een goede flow zitten, zoals in de play-offs van vorig seizoen waar alles een beetje mee zat, maar liever zo dan anders natuurlijk."

Komende week wacht met Sporting CP een pittige opdracht in de Champions League. "Wij zijn een ploeg die altijd probeert te winnen en die lijn willen we nu nog doortrekken tot nieuwjaar om dan een beetje te kunnen rusten. Uiteraard weten we dat we tot dan nog enkele heel belangrijke duels moeten afhaspelen zoals komende dinsdag thuis tegen Sporting CP voor de Champions League, waar opnieuw hopen van te winnen."

Verdiende Club de zege?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

19
19
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

51
51
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

103
103
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

21
21
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

35
35
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

48
48
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

87
87
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

74
74
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

203
203
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

443
443
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

314
314
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

177
177
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

208
208
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

506
506
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

134
134

Meer sportnieuws