Onverdiende zege Club Brugge? Dit is de reactie van Vanaken

door
Onverdiende zege Club Brugge? Dit is de reactie van Vanaken

Club Brugge speelde pover op het veld van KV Mechelen, maar wist in het slot alsnog een onverdiende zege mee te nemen. Hans Vanaken speelde ook niet zijn beste partij, maar dat maakte de smaakmaker niet uit. De drie punten waren het belangrijkste.

Club Brugge incasseerde in de 89ste minuut de gelijkmaker via Benito Raman. Een verdiende puntendeling leek een feit. Maar na pover verdedigen van KV Mechelen werd het alsnog 1-2 via Joel Ordonez. 

LEES OOK: Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Onverdiende zege voor Club Brugge

“Na hun late gelijkmaker in de 95 minuut zag het er misschien niet naar uit dat we hier nog konden winnen, maar zo zie je maar wat vertrouwen en een tikkeltje geluk kunnen doen. Ik denk dat we eigenlijk in de openingsminuut al de 0-1 hadden moeten scoren, maar daarna waren we wel baas zonder echte grote kansen te creëren, maar met een penalty komen we dan vlak voor de rust toch 0-1 voor te staan. In de tweede helft hadden wel wat minder balbezit en ook wat minder kansen. Eigenlijk was het een duel met weinig mogelijkheden aan beide kanten maar je hoort mij zeker niet klagen, integendeel", zei Vanaken.

Club Brugge blijft zo al tien matchen ongeslagen in de Jupiler Pro League. Door de zege blijft de achterstand op KRC Genk ook slechts vier punten. Club zit dus nog op koers. 

Sporting CP wacht

“Het is natuurlijk leuk voor de statistieken dat we nu een reeks van tien wedstrijden zonder verlies neerzetten, maar meer is het ook niet. We voelen wel dat we in een goede flow zitten, zoals in de play-offs van vorig seizoen waar alles een beetje mee zat, maar liever zo dan anders natuurlijk."

Komende week wacht met Sporting CP een pittige opdracht in de Champions League. "Wij zijn een ploeg die altijd probeert te winnen en die lijn willen we nu nog doortrekken tot nieuwjaar om dan een beetje te kunnen rusten. Uiteraard weten we dat we tot dan nog enkele heel belangrijke duels moeten afhaspelen zoals komende dinsdag thuis tegen Sporting CP voor de Champions League, waar opnieuw hopen van te winnen."

Verdiende Club de zege?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

35
35
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

12
12
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

189
189
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

79
79
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

189
189
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

121
121
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

129
129
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

336
336
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

224
224
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

113
113
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

264
264
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

56
56
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

146
146
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

131
131
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

73
73
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

264
264
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

261
261
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

414
414
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

62
62
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

201
201
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

95
95
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

329
329
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

152
152
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

545
545

Meer sportnieuws