Vrancken met dubbel gevoel: "Het is de omgekeerde wereld"

door
Vrancken met dubbel gevoel:

AA Gent beleefde enkele pijnlijke weken met in de laatste vier officiële wedstrijden drie nederlagen en een gelijkspel, maar zaterdag kon het eindelijk nog eens een wedstrijd winnen. STVV ging met 2-0 voor de bijl.

Al betekent die overwinning zeker niet dat de twijfels van de voorbije weken helemaal verdwenen zijn. Gent speelde immers maar een bleke wedstrijd en had vooral geluk dat de Kanaries nog zwakker voor de dag kwamen.

LEES OOK: Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

Dubbel gevoel bij AA Gent

Wouter Vrancken bleef dan ook met een dubbel gevoel achter. "Deze match is dubbel: de laatste weken was het spel goed, maar de uitslagen niet, nu is het de omgekeerde wereld. Uiteindelijk krijgen de jongens zo wel wat ze verdienen", probeerde hij het bij Sporza toch positief te bekijken.

"Bij momenten verloren we soms de controle, gelukkig stond onze organisatie steeds goed. Iedereen werkt heel hard, dit is een beloning. Mijn spelers zijn nog relatief jong, fysiek en mentaal hebben ze hun karakter getoond vanavond", strooide hij wel met lof.

Mazzu ziet aanvallers tekortschieten

Aan de overkant zag Felice Mazzu dat zijn aanvallers tekort schoten. "Het probleem is simpel: we kunnen niet scoren vandaag. Gent scoort dan weer na een stilstaande fase en een counter. Wij daarintegen konden de klus niet klaren in het beslissende deel", stelde hij vast.

"Ik heb genoeg energie gezien in mijn ploeg en genoeg discipline, want het blok stond goed. Alleen moet je een doelpunt kunnen maken als je aanspraak wil maken op punten", weet de Truiense trainer maar al te goed.

Was het een verdiende overwinning voor AA Gent?

Meest recent

KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

6
6
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

11
11
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

30
30
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

69
69
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

207
207
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

195
195
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

627
627
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

465
465
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

45
45
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

411
411
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

126
126
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

128
128
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

255
255
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

121
121
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

67
67
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

246
246
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

132
132
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

188
188
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

254
254
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

352
352
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

21
21
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

444
444
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

60
60
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

225
225
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

376
376

Meer sportnieuws