Vrancken met dubbel gevoel: "Het is de omgekeerde wereld"

door
Vrancken met dubbel gevoel:

AA Gent beleefde enkele pijnlijke weken met in de laatste vier officiële wedstrijden drie nederlagen en een gelijkspel, maar zaterdag kon het eindelijk nog eens een wedstrijd winnen. STVV ging met 2-0 voor de bijl.

Al betekent die overwinning zeker niet dat de twijfels van de voorbije weken helemaal verdwenen zijn. Gent speelde immers maar een bleke wedstrijd en had vooral geluk dat de Kanaries nog zwakker voor de dag kwamen.

LEES OOK: ‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Dubbel gevoel bij AA Gent

Wouter Vrancken bleef dan ook met een dubbel gevoel achter. "Deze match is dubbel: de laatste weken was het spel goed, maar de uitslagen niet, nu is het de omgekeerde wereld. Uiteindelijk krijgen de jongens zo wel wat ze verdienen", probeerde hij het bij Sporza toch positief te bekijken.

"Bij momenten verloren we soms de controle, gelukkig stond onze organisatie steeds goed. Iedereen werkt heel hard, dit is een beloning. Mijn spelers zijn nog relatief jong, fysiek en mentaal hebben ze hun karakter getoond vanavond", strooide hij wel met lof.

Mazzu ziet aanvallers tekortschieten

Aan de overkant zag Felice Mazzu dat zijn aanvallers tekort schoten. "Het probleem is simpel: we kunnen niet scoren vandaag. Gent scoort dan weer na een stilstaande fase en een counter. Wij daarintegen konden de klus niet klaren in het beslissende deel", stelde hij vast.

"Ik heb genoeg energie gezien in mijn ploeg en genoeg discipline, want het blok stond goed. Alleen moet je een doelpunt kunnen maken als je aanspraak wil maken op punten", weet de Truiense trainer maar al te goed.

Was het een verdiende overwinning voor AA Gent?

Meest recent

'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

38
38
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

57
57
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

33
33
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

180
180
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

100
100
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

64
64
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

69
69
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

52
52
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

160
160
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

339
339
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

259
259
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

114
114
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

184
184
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

26
26
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

449
449
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

813
813
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

85
85
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

318
318
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

55
55
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

540
540
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

122
122
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

459
459
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

73
73
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

202
202

Meer sportnieuws