AA Gent rekent na flauwe match simpel af met STVV

57 stemmen
AA Gent rekent na flauwe match simpel af met STVV

Na een reeks van vier wedstrijden zonder overwinning weet AA Gent eindelijk weer wat winnen is. Het pakte zaterdagavond de drie punten tegen STVV na een partij die zeker niet voor de geschiedenisboeken was. Een fraaie knal van Ito en een late goal waren echter voldoende voor de drie punten.

Een één op zes in de competitie, een pijnlijke Europese nederlaag in Lugano en een bekeruitschakeling op Union: het waren voor AA Gent geen prettige weken. Het vertrouwen was dan ook niet al te groot bij de Buffalo's en dat was er ook aan te zien.

LEES OOK: Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Ito opent score met heerlijke knal

Gelukkig voor hen was ook STVV niet echt op de afspraak. Dat leverde een zeer flauwe eerste helft op, met amper één doelpoging tussen de palen. Die leverde wel meteen een doelpunt op: Ito knalde zijn eerste Gentse goal heerlijk bijna door de netten.

In de tweede helft bleken de Kanaries ook niet bepaald roofvogels en daardoor kwam Gent amper in de problemen. Gandelman knalde (vanuit buitenspel) op de lat, aan de overkant kwam STVV niet verder dan een schot van Ferrari op Roef.

Gent doet uitstekende zaak voor top zes

In blessuretijd besliste Dean alsnog de wedstrijd met de 2-0. Daardoor knoopt Gent dus nog eens aan met de overwinning en doet het ook een uitstekende zaak in de strijd om Play-Off I.

Ze wippen immers over KV Mechelen naar de vijfde plaats en nemen ook drie punten voorsprong op Standard en Union, die hen op de hielen zaten. STVV blijft dan weer in de gevarenzone hangen met een dertiende plaats.

Zal AA Gent nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

16
16
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

25
25
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

172
172
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

109
109
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

203
203
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

259
259
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

114
114
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

550
550
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

174
174
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

470
470
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

141
141
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

707
707
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

228
228
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

735
735
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

519
519
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

195
195
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

370
370
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1241
1241
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

466
466
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

328
328
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

484
484
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

406
406
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

282
282
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

222
222
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

480
480

Meer sportnieuws