Hayen is eerlijk: "Drie punten waren totaal onverdiend"

door
Hayen is eerlijk:

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn derde zege op rij in de Jupiler Pro League gepakt, maar van een leien dakje liep dat zeker niet. Het beleefde een moeilijke avond in Mechelen kon pas op de valreep de drie punten in de wacht slepen.

Een kopbal van Ordoñez in de 101ste minuut zorgde ervoor dat Club op de valreep nog met 1-2 kon winnen. En dat na een nochtans weinig overtuigende prestatie. Dat geeft ook Nicky Hayen ootmoedig toe.

LEES OOK: Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

Hayen vond zege Club niet verdiend

"Ik denk dat de eerste actie van de wedstrijd meteen ook de beste was", verwijst hij op de clubwebsite naar de enorme kans voor Talbi in de openingsminuut. "Voetballend waren we best nog aardig in de eerste helft. In de tweede helft zakten we echter volledig weg in het spel. Het was KV Mechelen dat domineerde en de vrije man vond, waardoor wij achteruit werden gedrukt."

Dat Malinwa in de 95ste minuut alsnog langszij kwam via Raman, was voor Hayen dan ook volledig verdiend. "Dan ben je misschien nog tevreden dat je hier met een punt zou kunnen vertrekken, maar bij die laatste vrije trap probeer je er toch nog volop voor te gaan. Die gaat dan binnen waardoor je toch nog onverhoopt de drie punten meepakt. Het was totaal niet verdiend, maar dat maakt het daarom niet minder prettig."

Spelers managen voor dinsdag

Daardoor kan Club Brugge uiteindelijk toch met vertrouwen toeleven naar dinsdag, wanneer alweer een belangrijke opdracht wacht in de Champions League. Dan komt Sporting CP op bezoek en die match wordt wellicht bepalend voor de kwalificatiekansen van Blauw-Zwart.

"Nu komt het erop aan om zoveel mogelijke te recupereren en de jongens weer fris te krijgen", aldus Hayen. "Sommige spelers begonnen vandaag op de bank, want je moet kijken naar het load management en je wil de spelers niet overbelasten. Dan moet je proberen de juiste keuzes te maken. Op dit moment lukt dat vrij aardig. De resultaten spreken in ons voordeel, los van het spelniveau van vandaag. Dinsdag gaan we opnieuw kijken wie het meest fris zit."

Was de zege voor Club Brugge verdiend?

Meest recent

Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar Jupiler Pro League?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

27
27
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

57
57
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

31
31
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

105
105
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

177
177
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

157
157
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

103
103
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

81
81
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

118
118
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

128
128
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

125
125
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

85
85
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

229
229
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

142
142
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

171
171
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

267
267
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

253
253
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

140
140
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

51
51
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

234
234
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

427
427
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

113
113
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

686
686
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

347
347
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

520
520

Meer sportnieuws