Hayen is eerlijk: "Drie punten waren totaal onverdiend"

door
Hayen is eerlijk:

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn derde zege op rij in de Jupiler Pro League gepakt, maar van een leien dakje liep dat zeker niet. Het beleefde een moeilijke avond in Mechelen kon pas op de valreep de drie punten in de wacht slepen.

Een kopbal van Ordoñez in de 101ste minuut zorgde ervoor dat Club op de valreep nog met 1-2 kon winnen. En dat na een nochtans weinig overtuigende prestatie. Dat geeft ook Nicky Hayen ootmoedig toe.

LEES OOK: Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

Hayen vond zege Club niet verdiend

"Ik denk dat de eerste actie van de wedstrijd meteen ook de beste was", verwijst hij op de clubwebsite naar de enorme kans voor Talbi in de openingsminuut. "Voetballend waren we best nog aardig in de eerste helft. In de tweede helft zakten we echter volledig weg in het spel. Het was KV Mechelen dat domineerde en de vrije man vond, waardoor wij achteruit werden gedrukt."

Dat Malinwa in de 95ste minuut alsnog langszij kwam via Raman, was voor Hayen dan ook volledig verdiend. "Dan ben je misschien nog tevreden dat je hier met een punt zou kunnen vertrekken, maar bij die laatste vrije trap probeer je er toch nog volop voor te gaan. Die gaat dan binnen waardoor je toch nog onverhoopt de drie punten meepakt. Het was totaal niet verdiend, maar dat maakt het daarom niet minder prettig."

Spelers managen voor dinsdag

Daardoor kan Club Brugge uiteindelijk toch met vertrouwen toeleven naar dinsdag, wanneer alweer een belangrijke opdracht wacht in de Champions League. Dan komt Sporting CP op bezoek en die match wordt wellicht bepalend voor de kwalificatiekansen van Blauw-Zwart.

"Nu komt het erop aan om zoveel mogelijke te recupereren en de jongens weer fris te krijgen", aldus Hayen. "Sommige spelers begonnen vandaag op de bank, want je moet kijken naar het load management en je wil de spelers niet overbelasten. Dan moet je proberen de juiste keuzes te maken. Op dit moment lukt dat vrij aardig. De resultaten spreken in ons voordeel, los van het spelniveau van vandaag. Dinsdag gaan we opnieuw kijken wie het meest fris zit."

Was de zege voor Club Brugge verdiend?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

11
11
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

28
28
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

46
46
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

18
18
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

92
92
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

47
47
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

93
93
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

52
52
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

97
97
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

26
26
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

132
132
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

529
529
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

158
158
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

410
410
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

78
78
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

462
462
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

135
135
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

264
264
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

311
311
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

796
796
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

221
221

Meer sportnieuws