Hasi haalt snoeihard uit na discutabele penaltyfases

door
Hasi haalt snoeihard uit na discutabele penaltyfases

De wedstrijd tussen KV Mechelen en Club Brugge heeft zaterdagavond een sensationele ontknoping gekend. Dankzij een goal van Ordoñez in minuut 101 ging Blauw-Zwart alsnog winnen Achter de Kazerne, waar ze met grote frustraties achterbleven.

LEES OOK: Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

KV Mechelen claimt tevergeefs twee strafschoppen

In het Mechelse kamp was er achteraf maar één gespreksonderwerp: het optreden van scheidsrechter Bram Van Driessche en de VAR. Twee keer maakte KV Mechelen immers aanspraak op een strafschop, maar twee keer kwam het uiteindelijk van een kale reis thuis.

Vroeg in de tweede helft kreeg Spileers in de zestien de bal tegen de arm, maar besloot Van Driessche uiteindelijk na het bekijken van de beelden om geen penalty te geven. In de slotminuut legde hij de bal wél op de stip nadat Lauberbach neergegaan was, maar draaide de VAR die beslissing nog terug.

Hasi haalt hard uit naar refs

Besnik Hasi was daar uiteraard niet over te spreken. "Die tweede strafschop was er geen, maar die eerste ... Dat wil ik ergens anders wel eens zien: zouden ze hem fluiten of niet?", haalde hij uit bij Sporza. "Wat is nu hands? Moet hij de bal met twee handen pakken, misschien? Wat zijn de regels? Die scheidsrechters passen de regels aan zoals ze willen en zoals het hen op dat moment uitkomt."

Ondanks dat hij het ermee eens was dat het geen penalty was, vond de coach van Malinwa bovendien ook dat de tweede penaltyfase niet goed aangepakt werd. "Komt daar nog bij: bij die tweede fase hadden wij eigenlijk ook nog balbezit. Maar hij gaf de bal terug aan Club Brugge. Dat moet je mij eens uitleggen, want daar begrijp ik helemaal niets van."

Is zijn kritiek terecht?

Meest recent

‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

67
67
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

250
250
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

24
24
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

228
228
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

21
21
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

291
291
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

31
31
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

287
287
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

288
288
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

98
98
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

164
164
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

585
585
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

337
337
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

121
121
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

425
425
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

106
106
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

36
36
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

141
141
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

603
603
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

93
93
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

237
237
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

232
232
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

132
132
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

343
343
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

128
128

Meer sportnieuws