'OH Leuven realiseert duurste uitgaande transfer ooit'

door
'OH Leuven realiseert duurste uitgaande transfer ooit'

Chris Coleman gaat in januari een absolute sterkhouder verliezen bij OH Leuven. Het Nieuwsblad weet immers te melden dat de interesse in Ezechiel Banzuzi bijzonder groot is. De Belgische eersteklasser gaat een enorme transfersom incasseren.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Banzuzi verlaat OHL

Banzuzi is een smaakmaker bij OHL en het is geen toeval dat er veel interesse is in de middenvelder. De Nederlander, door OHL voor de neus van RSC Anderlecht weggehaald bij NAC Breda, zou naar Leicester City kunnen. De Engelse eersteklasser is de moederclub van OHL.

Ze zouden al een voorstel hebben neergelegd. Brighton & Hove Albion en enkele Franse eersteklassers hebben hem ook op de radar staan. OH Leuven ruikt uiteraard de jackpot.

Zij zouden immers tussen de 10 en 15 miljoen euro willen voor hun parel. Niet al het geld zal naar OHL gaan, want NAC Breda heeft recht op 12,5% van de meerwaarde bij een transfer. OHL haalde hem voor 1,2 miljoen euro weg uit Nederland.

Voordeel met Van Nistelrooy?

OH Leuven zou Banzuzi graag tot de zomer aan boord houden, maar de kans lijkt klein te zijn dat dit zal gaan gebeuren. De speler zelf zou wel graten zien in een overstap. Leicester City heeft met Bilal El Khannouss en Wout Faes nog twee bekende namen in de rangen.

Met Ruud van Nistelrooy stelden ze onlangs een Nederlandse trainer aan. Wie weet kan dit wel een voordeel zijn voor Leicester City, aangezien Banzuzi ook een Nederlander is. Bij OHL is Thomas Henry met 5,5 miljoen euro voorlopig de duurste uitgaande transfer.

Zal hij naar Leicester City verkassen?

Meest recent

Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

5
5
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

68
68
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

14
14
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

21
21
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

20
20
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

226
226
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

38
38
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

120
120
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

70
70
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

187
187
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

133
133
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

252
252
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

287
287
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

222
222
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

106
106
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

149
149
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

101
101
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

136
136
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

115
115
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

169
169
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

51
51
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

194
194
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

276
276
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

582
582

Meer sportnieuws