'OH Leuven realiseert duurste uitgaande transfer ooit'

door
'OH Leuven realiseert duurste uitgaande transfer ooit'

Chris Coleman gaat in januari een absolute sterkhouder verliezen bij OH Leuven. Het Nieuwsblad weet immers te melden dat de interesse in Ezechiel Banzuzi bijzonder groot is. De Belgische eersteklasser gaat een enorme transfersom incasseren.

LEES OOK: 'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

Banzuzi verlaat OHL

Banzuzi is een smaakmaker bij OHL en het is geen toeval dat er veel interesse is in de middenvelder. De Nederlander, door OHL voor de neus van RSC Anderlecht weggehaald bij NAC Breda, zou naar Leicester City kunnen. De Engelse eersteklasser is de moederclub van OHL.

Ze zouden al een voorstel hebben neergelegd. Brighton & Hove Albion en enkele Franse eersteklassers hebben hem ook op de radar staan. OH Leuven ruikt uiteraard de jackpot.

Zij zouden immers tussen de 10 en 15 miljoen euro willen voor hun parel. Niet al het geld zal naar OHL gaan, want NAC Breda heeft recht op 12,5% van de meerwaarde bij een transfer. OHL haalde hem voor 1,2 miljoen euro weg uit Nederland.

Voordeel met Van Nistelrooy?

OH Leuven zou Banzuzi graag tot de zomer aan boord houden, maar de kans lijkt klein te zijn dat dit zal gaan gebeuren. De speler zelf zou wel graten zien in een overstap. Leicester City heeft met Bilal El Khannouss en Wout Faes nog twee bekende namen in de rangen.

Met Ruud van Nistelrooy stelden ze onlangs een Nederlandse trainer aan. Wie weet kan dit wel een voordeel zijn voor Leicester City, aangezien Banzuzi ook een Nederlander is. Bij OHL is Thomas Henry met 5,5 miljoen euro voorlopig de duurste uitgaande transfer.

Zal hij naar Leicester City verkassen?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

79
79
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

102
102
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

65
65
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

48
48
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

187
187
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

47
47
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

441
441
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

145
145
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

177
177
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

54
54
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

103
103
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

117
117
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

97
97
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

38
38
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

210
210
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

357
357
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

561
561
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

469
469
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

387
387
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

439
439
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

430
430
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

685
685
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

647
647
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws