'OH Leuven realiseert duurste uitgaande transfer ooit'

door
'OH Leuven realiseert duurste uitgaande transfer ooit'

Chris Coleman gaat in januari een absolute sterkhouder verliezen bij OH Leuven. Het Nieuwsblad weet immers te melden dat de interesse in Ezechiel Banzuzi bijzonder groot is. De Belgische eersteklasser gaat een enorme transfersom incasseren.

LEES OOK: Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Banzuzi verlaat OHL

Banzuzi is een smaakmaker bij OHL en het is geen toeval dat er veel interesse is in de middenvelder. De Nederlander, door OHL voor de neus van RSC Anderlecht weggehaald bij NAC Breda, zou naar Leicester City kunnen. De Engelse eersteklasser is de moederclub van OHL.

Ze zouden al een voorstel hebben neergelegd. Brighton & Hove Albion en enkele Franse eersteklassers hebben hem ook op de radar staan. OH Leuven ruikt uiteraard de jackpot.

Zij zouden immers tussen de 10 en 15 miljoen euro willen voor hun parel. Niet al het geld zal naar OHL gaan, want NAC Breda heeft recht op 12,5% van de meerwaarde bij een transfer. OHL haalde hem voor 1,2 miljoen euro weg uit Nederland.

Voordeel met Van Nistelrooy?

OH Leuven zou Banzuzi graag tot de zomer aan boord houden, maar de kans lijkt klein te zijn dat dit zal gaan gebeuren. De speler zelf zou wel graten zien in een overstap. Leicester City heeft met Bilal El Khannouss en Wout Faes nog twee bekende namen in de rangen.

Met Ruud van Nistelrooy stelden ze onlangs een Nederlandse trainer aan. Wie weet kan dit wel een voordeel zijn voor Leicester City, aangezien Banzuzi ook een Nederlander is. Bij OHL is Thomas Henry met 5,5 miljoen euro voorlopig de duurste uitgaande transfer.

Zal hij naar Leicester City verkassen?

Meest recent

Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

6
6
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

39
39
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

72
72
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

79
79
'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

26
26
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

164
164
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

275
275
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

57
57
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

114
114
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

139
139
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

416
416
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

331
331
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

232
232
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

248
248
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

212
212
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

143
143
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

157
157
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

68
68
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

199
199
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

466
466
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

437
437
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

312
312
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

150
150
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

472
472
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

98
98

Meer sportnieuws