Ongelooflijke fase in CPL: rode kaart zorgt voor ophef

door
Ongelooflijke fase in CPL: rode kaart zorgt voor ophef

Het is nooit saai in de Challenger Pro League. Tijdens de wedstrijd tussen Lierse en RFC Luik was er een erg opmerkelijk moment. Na 38 minuten spelen kreeg Zakaria Atteri plots een rode kaart onder zijn neus geduwd.

De Luikenaar kreeg een rode kaart na een confrontatie met tegenstander Glenn Claes. Beide spelers hielden elkaar vast in de zestien. Op de beelden is te zien dat Claes meermaals op de tenen van Atteri ging staan die vervolgens reageerde. Enkel laatstgenoemde kreeg een rode kaart.

LEES OOK: Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

Géén VAR

In de Belgische tweede klasse is er voorlopig nog geen videoref. Scheidsrechter Matonga Simonini kon dus niet rekenen op de hulp van de VAR en gaf zonder verpinken enkel Atteri een rode kaart. De verbijstering bij Luik was enorm. Overigens trok Simonini maar liefst negen gele kaarten en aldus één rode.

Op sociale media wordt gesproken van ongelooflijke matennaaierij. Claes gaat dan ook erg opvallend tegen de grond terwijl er op de beelden niet veel te zien is. Atteri protesteerde echter amper op zijn rode kaart. “Hij duwde me en nadien gaf hij me nog een stoot in de lever. Er zijn grenzen. Dat hoort niet thuis op een voetbalveld. Het was een terechte rode kaart”, zei Claes.

Lierse wint

Uiteindelijk won Lierse met 2-1 van Luik. Atteri had al vroeg in de wedstrijd geel gepakt, maar kreeg even later aldus een rechtstreekse rode kaart. Het werd een bitsige partij tussen de twee middenmoters van de Challenger Pro League. Lierse staat nu zevende met negentien punten uit veertien matchen en RFC Luik negende met zestien punten.

Vind jij dit een terechte rode kaart?

Meest recent

Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

2
2
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

72
72
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

86
86
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

117
117
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

38
38
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

171
171
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

122
122
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

37
37
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

56
56
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

727
727
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

453
453
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

160
160
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

89
89
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

165
165
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

335
335
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

88
88
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

294
294
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

142
142
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

268
268
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

276
276
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

223
223
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

117
117
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

60
60
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

109
109

Meer sportnieuws