Pikante ontboezeming rond Aster Nzeyimana: "Oh my god!"

door
Pikante ontboezeming rond Aster Nzeyimana:

Aster Nzeyimana en vriendin Lize Feryn hebben er een druk jaar opzitten. De twee begonnen met een eigen modelabel, wat heel wat extra werk op de plank bracht. Daarnaast stond er voor Lize zelf nog een heel apart project op het programma. Dat leidde nu plots tot een pikante ontboezeming.

LEES OOK: DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Succesvolle kledinglijn ondanks 'horror'

Met 'Melange' begonnen Aster en Lize aan een kledinglijn, waarbij de insteek is dat zowel mannen als vrouwen het kunnen dragen. Er werd zelfs een heuse pop-up aan gekoppeld in hartje Antwerpen.

Het concept sloeg duidelijk aan, al kampte het duo wel met wat logistieke problemen. Zo waren er tijdens de pop-up plots... wegenwerken in de straat. Iets wat uiteraard nefast is voor de verkoop.

Desondanks werd het een groot succes en dat smaakt duidelijk naar meer. De twee lieten al verstaan dat er sowieso nog een nieuwe collectie komt.

"Die mooie jongen van de sport"

De 'modesector' combineren ze naadloos met hun succesvolle carrière als actrice en sportanker. Zo is Lize momenteel ook te zien in de Streamz-reeks Single Bells. Waarbij iemand met kerst in aantocht op zoek gaat naar een lief. Aster zagen we dan weer in De Slimste Mens Ter Wereld.

De liefdesperikelen in de nieuwe serie deden Feryn ook terugdenken aan de tijd waarin ze Aster leerde kennen. Daarin werd vooral ook de rol van haar... zussen belangrijk. "Bij mij waren ze vooral benieuwd met wie ik zou thuiskomen. Ik heb hen wel betrokken bij dat proces. Ze wisten dat ik met die ‘mooie jongen van sport’ over en weer aan het sturen was. En na de eerste date heb ik hen ook meteen gebeld: oh my god, ik denk dat hij the one is.” De twee zijn ondertussen verloofd en hebben nog een heel mooie toekomst voor zicht.

Ziet u Aster graag bezig op televisie?

Meest recent

De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

0
0
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

30
30
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

20
20
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

38
38
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

127
127
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

115
115
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

204
204
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

50
50
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

304
304
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

67
67
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

130
130
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

120
120
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

69
69
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

104
104
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

273
273
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

850
850
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

368
368
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

284
284
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

762
762
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

203
203
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

696
696
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

478
478
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

147
147
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1017
1017
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

45
45

Meer sportnieuws