‘Anderlecht en KAA Gent strijden om 20-jarige aanvaller’

door
‘Anderlecht en KAA Gent strijden om 20-jarige aanvaller’

De wintermercato staat voor de deur en dat betekent dat de geruchten weer naar buiten zullen komen. Het Nieuwsblad laat weten dat RSC Anderlecht en KAA Gent gaan strijden om de 20-jarige Nederlandse aanvaller Miliano Jonathans.

Jonathans staat onder contract bij Vitesse, maar die club kampt met financiële problemen. Daardoor zou het de buitenspeler in januari willen verkopen. Buiten RSC Anderlecht en KAA Gent lonken er ook heel wat Nederlandse clubs naar Jonathans.

LEES OOK: Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Veel concurrentie

Onder meer FC Twente, FC Utrecht, SC Heerenveen en Go Ahead Eagles hebben Jonathans ook op het lijstje staan. Dat is niet verwonderlijk want in de Keuken Kampioen Divisie, de tweede klasse van Nederland, heeft de winger negen doelpunten en vier assists in vijftien wedstrijden.

Knappe statistieken terwijl Jonathans lange tijd met een kruisbandblessure moest afrekenen. De 20-jarige vleugelspeler is een jeugdproduct van Vitesse en heeft nog tot 2025 een contract in Nederland. Met een marktwaarde van 500.000 euro hoopt de club wat geld binnen te halen.

Belgische strijd

Heel wat clubs zijn aldus in de markt voor Jonathans, maar mogelijk wordt het een Belgische strijd. Anderlecht en KAA Gent houden de situatie van Jonathans goed in de gaten. Beide clubs willen profiteren van de penibele situatie van Vitesse en zien de winger als een buitenkans op de transfermarkt.

Voor welke club moet Jonathans kiezen?

Meest recent

Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

15
15
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

15
15
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

30
30
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

235
235
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

77
77
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

19
19
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

34
34
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

211
211
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

303
303
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

87
87
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

257
257
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

325
325
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

381
381
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

307
307
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

111
111
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

554
554
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

726
726
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

241
241
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

317
317
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

71
71
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

133
133
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

337
337
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

376
376
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

216
216

Meer sportnieuws