Club Brugge verrast en haalt speler gratis weg bij Deinze

754 stemmen
Club Brugge verrast en haalt speler gratis weg bij Deinze

Bij KMSK Deinze is de leegloop helemaal begonnen. Heel wat spelers verlieten de club ondertussen al omdat ze al drie maanden niet meer werden betaald. Club Brugge profiteert ook van deze situatie en heeft een van de talenten van de Deinze aan de kern van Club NXT toegevoegd.

LEES OOK: Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Club Brugge shopt bij Deinze

"Club NXT heeft zijn rangen versterkt met Yanis Musuayi. De jonge spits komt over van KMSK Deinze en tekent een contract van twee en een half seizoenen. Musuayi maakte sinds dit seizoen deel uit van de A-kern van KMSK Deinze en maakte zijn debuut in de Challenger Pro League in de seizoensopener tegen RSCA Futures. Daarnaast werd hij ook als enige speler uit een lagere reeks opgeroepen voor de nationale U18-ploeg", laat Club Brugge weten via de clubkanalen. 

Musuayi tekent een contract tot 2027 bij Club NXT en sluit aan bij de U23 van Robin Veldman. De 17-jarige aanvaller is dus een extra optie in de aanval voor Club NXT. De kans bestaat dat hij al snel in actie zal komen bij de Bruggelingen.

Musuayi naar Club NXT

Gisteren wonnen ze de Brugse beloften na een leuke en open pot voetbal met 3-0 van RSCA Futures, maar op slag van rust viel aanvaller Kaye Furo uit met een spierblessure. De kans is groot dat hij enkele weken buiten strijd zal zijn. Musuayi zal dus wellicht snel minuten kunnen maken.

Dit seizoen speelde hij mee in vijf matchen in de Challenger Pro League. Daarin kwam hij aan 31 speelminuten. Scoren lukte niet voor de spits van 1m90.

Goede aanwinst voor Club NXT?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

156
156
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

52
52
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

31
31
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

68
68
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

23
23
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

95
95
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

100
100
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

68
68
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

386
386
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

346
346
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

383
383
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

232
232
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

360
360
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

659
659
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

485
485
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

41
41
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

273
273
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

800
800
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

71
71
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

344
344
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

440
440
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

286
286
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

237
237
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

290
290
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

686
686

Meer sportnieuws