Toptransfer AA Gent: "Binnen één a twee jaar buitenland"

door
Toptransfer AA Gent:

STVV doet het zeer goed sinds Felice Mazzu overnam. De coach heeft van de Truienaars een weerbaar en bij momenten leuk voetballend elftal gemaakt. Tegen AA Gent hopen ze nog eens ouderwets te stunten. Met Mathias Delorge lopen ze er een oude bekende tegen het lijf.

LEES OOK: Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

Mazzu legt druk bij AA Gent

AA Gent zit nog steeds op schema, maar de laatste wedstrijden zijn de resultaten wat minder. Mazzu legt de druk uiteraard bij de Buffalo’s. Dat deed hij bij Het Belang van Limburg.

"AA Gent heeft een goede ploeg, met veel kwalitatieve spelers die het verschil kunnen maken. Wouter Vrancken heeft er een prima organisatie neergezet en hoort met zijn team in de top zes thuis. Offensief hebben zij zo veel mogelijkheden”, zei de coach.

Lof voor Delorge

Afgelopen zomer verkocht STVV Mathias Delorge voor 3 miljoen euro aan AA gent. De middenvelder doet het daar zeer goed en zijn transfer is een schot in de roos. Dat is geen verrassing voor zijn ex-ploegmaat Bruno Godeau.

"Hij heeft met AA Gent een mooie keuze gemaakt in de zomer. Binnen één, twee jaar zie ik hem naar het buitenland trekken. Delorge of niet, er liggen voor ons mogelijkheden in Gent”, zei de ervaren verdediger.

STVV gaat voluit voor puntengewin in Gent. “Ook voor een duel in Gent is iedereen gemotiveerd. Opnieuw kruisen we een goede ploeg, in een mooi stadion. Wij beleven een zwaar programma, maar dat is voor Gent niet anders, zij hebben er hun Europees avontuur nog bij. Met een weliswaar bredere kern.”

Gaat Delorge snel in een Europese topcompetitie spelen?

Meest recent

‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

7
7
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

28
28
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

24
24
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

61
61
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

115
115
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

50
50
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

139
139
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

129
129
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

209
209
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

85
85
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

94
94
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

47
47
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

309
309
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

220
220
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

275
275
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

375
375
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

160
160
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

317
317
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1266
1266
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

116
116
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

56
56
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

120
120
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

698
698
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

266
266
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

753
753

Meer sportnieuws