Toptransfer AA Gent: "Binnen één a twee jaar buitenland"

244 stemmen
Toptransfer AA Gent:

STVV doet het zeer goed sinds Felice Mazzu overnam. De coach heeft van de Truienaars een weerbaar en bij momenten leuk voetballend elftal gemaakt. Tegen AA Gent hopen ze nog eens ouderwets te stunten. Met Mathias Delorge lopen ze er een oude bekende tegen het lijf.

LEES OOK: 'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

Mazzu legt druk bij AA Gent

AA Gent zit nog steeds op schema, maar de laatste wedstrijden zijn de resultaten wat minder. Mazzu legt de druk uiteraard bij de Buffalo’s. Dat deed hij bij Het Belang van Limburg.

"AA Gent heeft een goede ploeg, met veel kwalitatieve spelers die het verschil kunnen maken. Wouter Vrancken heeft er een prima organisatie neergezet en hoort met zijn team in de top zes thuis. Offensief hebben zij zo veel mogelijkheden”, zei de coach.

Lof voor Delorge

Afgelopen zomer verkocht STVV Mathias Delorge voor 3 miljoen euro aan AA gent. De middenvelder doet het daar zeer goed en zijn transfer is een schot in de roos. Dat is geen verrassing voor zijn ex-ploegmaat Bruno Godeau.

"Hij heeft met AA Gent een mooie keuze gemaakt in de zomer. Binnen één, twee jaar zie ik hem naar het buitenland trekken. Delorge of niet, er liggen voor ons mogelijkheden in Gent”, zei de ervaren verdediger.

STVV gaat voluit voor puntengewin in Gent. “Ook voor een duel in Gent is iedereen gemotiveerd. Opnieuw kruisen we een goede ploeg, in een mooi stadion. Wij beleven een zwaar programma, maar dat is voor Gent niet anders, zij hebben er hun Europees avontuur nog bij. Met een weliswaar bredere kern.”

Gaat Delorge snel in een Europese topcompetitie spelen?

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

206
206
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

204
204
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

67
67
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

58
58
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

504
504
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

261
261
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

116
116
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

118
118
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

121
121
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

98
98
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

282
282
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

114
114
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

408
408
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

100
100
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

37
37
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

137
137
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

565
565
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

206
206
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

71
71
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

359
359
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

270
270
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

140
140
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

198
198
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

533
533

Meer sportnieuws