Dipje bij Antwerp-smaakmaker: "Werd fysiek aangepakt"

door
Dipje bij Antwerp-smaakmaker:

Bij Royal Antwerp FC begon Tjaronn Chery zeer goed aan het seizoen. De aanvallende middenvelder zit echter in een dipje. De laatste drie wedstrijden leverde hij geen enkele assist of doelpunt af. In de beker tegen KV Kortrijk reageerde hij ook geïrriteerd. Jonas De Roeck sprak over hem.

LEES OOK: Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

Dipje bij Cherry

Cherry wordt door zijn zeer sterke start van het seizoen stevig in de gaten gehouden door de tegenstander. Zij weten ook dat hij dé man is die het openbreekt bij de Great Old. Hij reageerde dus gepikeerd. “Omdat hij een paar keer fysiek werd aangepakt”, aldus De Roeck aan Gazet van Antwerpen.

Tegenstanders beginnen hem natuurlijk te kennen. “Ze proberen hem op allerhande manieren uit de wedstrijd te houden. Dus heeft hij op een bepaald moment laten voelen dat hij er ook is. Die frustratie moest er even uit. Daar heb ik geen probleem mee. Tjaronn is slim genoeg om te weten wat hij moet doen."

Winnen tegen Charleroi

Antwerp heeft het de laatste weken moeilijker om te winnen. De ploegen trekken steeds vaker een muur op tegen hen. Het is aan de Great Old om die af te breken. 

"Dat is het volste recht van de tegenstander. Ik beschouw het als een vorm van respect naar ons toe. Wij moeten een oplossing bedenken. Tegen Dender zat ook het wedstrijdverloop niet mee”, zei De Roeck nog.

Antwerp boekte een povere 4 op 12 in de Jupiler Pro League. Tegen Sporting Charleroi is het dus wenselijk om de drie punten thuis te houden. Met Cherry als bepalende pion?

Zal Cherry weer schitteren tegen Charleroi?

Meest recent

Champions' Play-Offs barsten los: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

20
20
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

8
8
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

137
137
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

23
23
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

285
285
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

245
245
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

288
288
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

14
14
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

30
30
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

53
53
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

89
89
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

91
91
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

61
61
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

380
380
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

153
153
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

308
308
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

126
126
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

463
463
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

273
273
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

215
215
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

170
170
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

245
245
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

69
69
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

735
735
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59

Meer sportnieuws