Dipje bij Antwerp-smaakmaker: "Werd fysiek aangepakt"

door
Dipje bij Antwerp-smaakmaker:

Bij Royal Antwerp FC begon Tjaronn Chery zeer goed aan het seizoen. De aanvallende middenvelder zit echter in een dipje. De laatste drie wedstrijden leverde hij geen enkele assist of doelpunt af. In de beker tegen KV Kortrijk reageerde hij ook geïrriteerd. Jonas De Roeck sprak over hem.

LEES OOK: 'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Dipje bij Cherry

Cherry wordt door zijn zeer sterke start van het seizoen stevig in de gaten gehouden door de tegenstander. Zij weten ook dat hij dé man is die het openbreekt bij de Great Old. Hij reageerde dus gepikeerd. “Omdat hij een paar keer fysiek werd aangepakt”, aldus De Roeck aan Gazet van Antwerpen.

Tegenstanders beginnen hem natuurlijk te kennen. “Ze proberen hem op allerhande manieren uit de wedstrijd te houden. Dus heeft hij op een bepaald moment laten voelen dat hij er ook is. Die frustratie moest er even uit. Daar heb ik geen probleem mee. Tjaronn is slim genoeg om te weten wat hij moet doen."

Winnen tegen Charleroi

Antwerp heeft het de laatste weken moeilijker om te winnen. De ploegen trekken steeds vaker een muur op tegen hen. Het is aan de Great Old om die af te breken. 

"Dat is het volste recht van de tegenstander. Ik beschouw het als een vorm van respect naar ons toe. Wij moeten een oplossing bedenken. Tegen Dender zat ook het wedstrijdverloop niet mee”, zei De Roeck nog.

Antwerp boekte een povere 4 op 12 in de Jupiler Pro League. Tegen Sporting Charleroi is het dus wenselijk om de drie punten thuis te houden. Met Cherry als bepalende pion?

Zal Cherry weer schitteren tegen Charleroi?

Meest recent

'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

6
6
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

33
33
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

66
66
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

30
30
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

35
35
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

134
134
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

152
152
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

50
50
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

222
222
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

379
379
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

184
184
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

147
147
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

504
504
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

112
112
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

385
385
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

118
118
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

43
43
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

124
124
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

300
300
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

170
170
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

519
519
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

182
182
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

138
138
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

313
313
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

331
331

Meer sportnieuws