De Bruyne naar Inter Miami? Guardiola reageert verrassend

325 stemmen
De Bruyne naar Inter Miami? Guardiola reageert verrassend

De afgelopen weken werden er weer heel wat indianenverhalen de wereld ingestuurd omtrent Kevin De Bruyne. Zo menen sommigen dat hij en Pep Guardiola misschien wel bonje hebben, omdat de coach KDB eerst heel wat matchen liet invallen. Er zijn ook geruchten over een transfer.

Het lichaam van De Bruyne toont al jaren tekenen van slijtage. Vorig jaar was er een zware hamstringblessure, nu was er de pittige dijbeenblessure. KDB is 33 jaar en dan ziet het lichaam stevig af in een fysiek veeleisende competitie als de Premier League.

LEES OOK: 'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

De Bruyne steeds vaker geblesseerd

Het was niet meer dan de logica zelve dat Guardiola De Bruyne eerst warm liet draaien met invalbeurten in de Premier League en Champions League. Tegen Nottingham Forest mocht hij dan eens 74 minuten spelen. De kans is groot dat hij dit weekend op de bank begint, want City zal hem vooral nodig hebben tegen Juventus op het kampioenenbal.

City wéét dat KDB vatbaarder is geworden voor blessures en hoopt hem zo niet te laten hervallen. De Bruyne is einde contract in Manchester en vandaag was er het gerucht dat David Beckham hem wil aantrekken en naar Inter Miami wil halen. De Major League Soccer lonkt al een tijdje, want San Diego werd ook al genoemd.

Zoals Kompany & co?

Guardiola sprak vandaag over de toekomst van de Rode Duivel. "Ik weet het niet. Ik ben niet betrokken bij de onderhandelingen over een nieuw contract. Ik zou graag willen dat Kevin 23 wordt en een contract voor tien jaar tekent. Dat is wat ik graag zou willen, maar we zullen zien wat de toekomst brengt. Er zijn spelers wier impact en erfenis bij de club voor altijd zullen blijven. Het is natuurlijk niet gemakkelijk, maar op het moment dat het gaat gebeuren, moeten we de beste oplossing vinden."

De Bruyne speelde al 394 matchen voor Manchester City. Met 104 goals en 171 assists zijn de cijfers voortreffelijk. City nam in het verleden ook afscheid van Vincent Kompany, Sergio Aguëro en David Silva toen zij tussen de 32 en 34 jaar waren.

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

'City en United jagen op goudhaantje van Gent'
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'
183

Zal KDB City verlaten in de zomer?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

48
48
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

39
39
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

93
93
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

51
51
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

77
77
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

143
143
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

66
66
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

26
26
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

73
73
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

201
201
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

576
576
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

149
149
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

183
183
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

136
136
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

107
107
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

177
177
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

979
979
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

147
147
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

306
306
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

104
104
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

845
845
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

166
166
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

187
187
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

226
226
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

75
75

Meer sportnieuws