De Bruyne naar Inter Miami? Guardiola reageert verrassend

325 stemmen
De Bruyne naar Inter Miami? Guardiola reageert verrassend

De afgelopen weken werden er weer heel wat indianenverhalen de wereld ingestuurd omtrent Kevin De Bruyne. Zo menen sommigen dat hij en Pep Guardiola misschien wel bonje hebben, omdat de coach KDB eerst heel wat matchen liet invallen. Er zijn ook geruchten over een transfer.

Het lichaam van De Bruyne toont al jaren tekenen van slijtage. Vorig jaar was er een zware hamstringblessure, nu was er de pittige dijbeenblessure. KDB is 33 jaar en dan ziet het lichaam stevig af in een fysiek veeleisende competitie als de Premier League.

LEES OOK: Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Bruyne steeds vaker geblesseerd

Het was niet meer dan de logica zelve dat Guardiola De Bruyne eerst warm liet draaien met invalbeurten in de Premier League en Champions League. Tegen Nottingham Forest mocht hij dan eens 74 minuten spelen. De kans is groot dat hij dit weekend op de bank begint, want City zal hem vooral nodig hebben tegen Juventus op het kampioenenbal.

City wéét dat KDB vatbaarder is geworden voor blessures en hoopt hem zo niet te laten hervallen. De Bruyne is einde contract in Manchester en vandaag was er het gerucht dat David Beckham hem wil aantrekken en naar Inter Miami wil halen. De Major League Soccer lonkt al een tijdje, want San Diego werd ook al genoemd.

Zoals Kompany & co?

Guardiola sprak vandaag over de toekomst van de Rode Duivel. "Ik weet het niet. Ik ben niet betrokken bij de onderhandelingen over een nieuw contract. Ik zou graag willen dat Kevin 23 wordt en een contract voor tien jaar tekent. Dat is wat ik graag zou willen, maar we zullen zien wat de toekomst brengt. Er zijn spelers wier impact en erfenis bij de club voor altijd zullen blijven. Het is natuurlijk niet gemakkelijk, maar op het moment dat het gaat gebeuren, moeten we de beste oplossing vinden."

De Bruyne speelde al 394 matchen voor Manchester City. Met 104 goals en 171 assists zijn de cijfers voortreffelijk. City nam in het verleden ook afscheid van Vincent Kompany, Sergio Aguëro en David Silva toen zij tussen de 32 en 34 jaar waren.

Zal KDB City verlaten in de zomer?

Meest recent

Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

0
0
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

2
2
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

12
12
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

14
14
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

109
109
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

65
65
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

44
44
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

142
142
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

258
258
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

73
73
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

138
138
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

33
33
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

218
218
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

64
64
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

38
38
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

574
574
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

546
546
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

68
68
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

278
278
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

150
150
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

297
297
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

157
157
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

189
189
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

114
114

Meer sportnieuws