De Bruyne naar Inter Miami? Guardiola reageert verrassend

door
De Bruyne naar Inter Miami? Guardiola reageert verrassend

De afgelopen weken werden er weer heel wat indianenverhalen de wereld ingestuurd omtrent Kevin De Bruyne. Zo menen sommigen dat hij en Pep Guardiola misschien wel bonje hebben, omdat de coach KDB eerst heel wat matchen liet invallen. Er zijn ook geruchten over een transfer.

Het lichaam van De Bruyne toont al jaren tekenen van slijtage. Vorig jaar was er een zware hamstringblessure, nu was er de pittige dijbeenblessure. KDB is 33 jaar en dan ziet het lichaam stevig af in een fysiek veeleisende competitie als de Premier League.

LEES OOK: Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

De Bruyne steeds vaker geblesseerd

Het was niet meer dan de logica zelve dat Guardiola De Bruyne eerst warm liet draaien met invalbeurten in de Premier League en Champions League. Tegen Nottingham Forest mocht hij dan eens 74 minuten spelen. De kans is groot dat hij dit weekend op de bank begint, want City zal hem vooral nodig hebben tegen Juventus op het kampioenenbal.

City wéét dat KDB vatbaarder is geworden voor blessures en hoopt hem zo niet te laten hervallen. De Bruyne is einde contract in Manchester en vandaag was er het gerucht dat David Beckham hem wil aantrekken en naar Inter Miami wil halen. De Major League Soccer lonkt al een tijdje, want San Diego werd ook al genoemd.

Zoals Kompany & co?

Guardiola sprak vandaag over de toekomst van de Rode Duivel. "Ik weet het niet. Ik ben niet betrokken bij de onderhandelingen over een nieuw contract. Ik zou graag willen dat Kevin 23 wordt en een contract voor tien jaar tekent. Dat is wat ik graag zou willen, maar we zullen zien wat de toekomst brengt. Er zijn spelers wier impact en erfenis bij de club voor altijd zullen blijven. Het is natuurlijk niet gemakkelijk, maar op het moment dat het gaat gebeuren, moeten we de beste oplossing vinden."

De Bruyne speelde al 394 matchen voor Manchester City. Met 104 goals en 171 assists zijn de cijfers voortreffelijk. City nam in het verleden ook afscheid van Vincent Kompany, Sergio Aguëro en David Silva toen zij tussen de 32 en 34 jaar waren.

Zal KDB City verlaten in de zomer?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

28
28
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

35
35
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

172
172
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

24
24
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

12
12
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

321
321
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

351
351
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

68
68
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

277
277
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

237
237
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

171
171
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

36
36
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

281
281
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

136
136
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

351
351
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

246
246
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

283
283
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

261
261
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

404
404
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

186
186
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

154
154
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

283
283

Meer sportnieuws