De Bruyne naar Inter Miami? Guardiola reageert verrassend

door
De Bruyne naar Inter Miami? Guardiola reageert verrassend

De afgelopen weken werden er weer heel wat indianenverhalen de wereld ingestuurd omtrent Kevin De Bruyne. Zo menen sommigen dat hij en Pep Guardiola misschien wel bonje hebben, omdat de coach KDB eerst heel wat matchen liet invallen. Er zijn ook geruchten over een transfer.

Het lichaam van De Bruyne toont al jaren tekenen van slijtage. Vorig jaar was er een zware hamstringblessure, nu was er de pittige dijbeenblessure. KDB is 33 jaar en dan ziet het lichaam stevig af in een fysiek veeleisende competitie als de Premier League.

LEES OOK: Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

De Bruyne steeds vaker geblesseerd

Het was niet meer dan de logica zelve dat Guardiola De Bruyne eerst warm liet draaien met invalbeurten in de Premier League en Champions League. Tegen Nottingham Forest mocht hij dan eens 74 minuten spelen. De kans is groot dat hij dit weekend op de bank begint, want City zal hem vooral nodig hebben tegen Juventus op het kampioenenbal.

City wéét dat KDB vatbaarder is geworden voor blessures en hoopt hem zo niet te laten hervallen. De Bruyne is einde contract in Manchester en vandaag was er het gerucht dat David Beckham hem wil aantrekken en naar Inter Miami wil halen. De Major League Soccer lonkt al een tijdje, want San Diego werd ook al genoemd.

Zoals Kompany & co?

Guardiola sprak vandaag over de toekomst van de Rode Duivel. "Ik weet het niet. Ik ben niet betrokken bij de onderhandelingen over een nieuw contract. Ik zou graag willen dat Kevin 23 wordt en een contract voor tien jaar tekent. Dat is wat ik graag zou willen, maar we zullen zien wat de toekomst brengt. Er zijn spelers wier impact en erfenis bij de club voor altijd zullen blijven. Het is natuurlijk niet gemakkelijk, maar op het moment dat het gaat gebeuren, moeten we de beste oplossing vinden."

De Bruyne speelde al 394 matchen voor Manchester City. Met 104 goals en 171 assists zijn de cijfers voortreffelijk. City nam in het verleden ook afscheid van Vincent Kompany, Sergio Aguëro en David Silva toen zij tussen de 32 en 34 jaar waren.

Zal KDB City verlaten in de zomer?

Meest recent

'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

9
9
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

9
9
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

63
63
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

129
129
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

119
119
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

86
86
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

59
59
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

111
111
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

85
85
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

128
128
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

261
261
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

64
64
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

40
40
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

156
156
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

325
325
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

194
194
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

277
277
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

81
81
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

119
119
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

50
50
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

103
103
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

52
52
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

441
441
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

238
238
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

129
129

Meer sportnieuws