De Bruyne naar Inter Miami? Guardiola reageert verrassend

door
De Bruyne naar Inter Miami? Guardiola reageert verrassend

De afgelopen weken werden er weer heel wat indianenverhalen de wereld ingestuurd omtrent Kevin De Bruyne. Zo menen sommigen dat hij en Pep Guardiola misschien wel bonje hebben, omdat de coach KDB eerst heel wat matchen liet invallen. Er zijn ook geruchten over een transfer.

Het lichaam van De Bruyne toont al jaren tekenen van slijtage. Vorig jaar was er een zware hamstringblessure, nu was er de pittige dijbeenblessure. KDB is 33 jaar en dan ziet het lichaam stevig af in een fysiek veeleisende competitie als de Premier League.

LEES OOK: Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

De Bruyne steeds vaker geblesseerd

Het was niet meer dan de logica zelve dat Guardiola De Bruyne eerst warm liet draaien met invalbeurten in de Premier League en Champions League. Tegen Nottingham Forest mocht hij dan eens 74 minuten spelen. De kans is groot dat hij dit weekend op de bank begint, want City zal hem vooral nodig hebben tegen Juventus op het kampioenenbal.

City wéét dat KDB vatbaarder is geworden voor blessures en hoopt hem zo niet te laten hervallen. De Bruyne is einde contract in Manchester en vandaag was er het gerucht dat David Beckham hem wil aantrekken en naar Inter Miami wil halen. De Major League Soccer lonkt al een tijdje, want San Diego werd ook al genoemd.

Zoals Kompany & co?

Guardiola sprak vandaag over de toekomst van de Rode Duivel. "Ik weet het niet. Ik ben niet betrokken bij de onderhandelingen over een nieuw contract. Ik zou graag willen dat Kevin 23 wordt en een contract voor tien jaar tekent. Dat is wat ik graag zou willen, maar we zullen zien wat de toekomst brengt. Er zijn spelers wier impact en erfenis bij de club voor altijd zullen blijven. Het is natuurlijk niet gemakkelijk, maar op het moment dat het gaat gebeuren, moeten we de beste oplossing vinden."

De Bruyne speelde al 394 matchen voor Manchester City. Met 104 goals en 171 assists zijn de cijfers voortreffelijk. City nam in het verleden ook afscheid van Vincent Kompany, Sergio Aguëro en David Silva toen zij tussen de 32 en 34 jaar waren.

🚀

Zal KDB City verlaten in de zomer?

Meest recent

Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

24
24
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

33
33
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

28
28
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

139
139
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

90
90
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

108
108
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

90
90
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

108
108
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

111
111
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

46
46
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

42
42
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

64
64
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

440
440
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

120
120
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

122
122
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

187
187
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

35
35
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

262
262
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

60
60
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

58
58
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

255
255
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

97
97
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

54
54
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

69
69

Meer sportnieuws