'Kompany baalt: Barça snoept droomaanwinst af'

132 stemmen
'Kompany baalt: Barça snoept droomaanwinst af'

Vincent Kompany mag dit seizoen alvast een kruis maken over de Duitse beker met Bayern München, want deze week werden ze in de achtste finales uitgeschakeld door Bayer Leverkusen. Nu dreigt een nieuwe domper voor onze landgenoot.

Achter de schermen werken Kompany en het bestuur van Bayern immers al een hele tijd ook aan hun transferplannen voor volgend seizoen. Eén van de prioriteiten bleek daarbij de komst van Jonathan Tah, de aanvoerder van Leverkusen.

LEES OOK: Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern dreigt nog naast Tah te grijpen

Vorige zomer probeerde Bayern al lange tijd om de ervaren verdediger binnen te halen, maar Leverkusen weigerde toen mee te werken aan een transfer. Straks is Tah echter einde contract, waardoor de weg voor een zomers vertrek open ligt.

Alleen dreigt Bayern nu nog afgetroefd te worden in de strijd om Tah. Volgens Jijantes FC heeft FC Barcelona immers momenteel de beste papieren om de 28-jarige binnen te halen. De Catalanen zouden doordrukken voor zijn komst.

Barça ligt in polepositie

Zo zou donderdag sportief directeur Deco nog naar Duitsland gereisd zijn voor een meeting met Tah en diens makelaar Pini Zahavi, die ook de vertegenwoordiger is van Robert Lewandowski en Hansi Flick. Zahavi onderhoudt dus uitstekende banden met Barça, dat daardoor een streepje voor heeft.

Het gesprek verliep alvast positief en daardoor zijn de onderhandelingen tussen Tah en Barça alvast weer wat verder gevorderd. Daardoor dreigt Bayern net als het eveneens geïnteresseerde Real Madrid alsmaar meer in het zand te bijten.

Moet Bayern nog doordrukken voor zijn komst?

Meest recent

Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

19
19
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

163
163
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

29
29
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

110
110
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

140
140
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

118
118
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

396
396
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

101
101
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

100
100
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

47
47
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

134
134
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

287
287
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

109
109
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

52
52
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

68
68
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

212
212
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

118
118
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

65
65
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

151
151
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

407
407
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

272
272
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

535
535
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

146
146
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

150
150
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

112
112

Meer sportnieuws