'Kompany baalt: Barça snoept droomaanwinst af'

132
'Kompany baalt: Barça snoept droomaanwinst af'

Vincent Kompany mag dit seizoen alvast een kruis maken over de Duitse beker met Bayern München, want deze week werden ze in de achtste finales uitgeschakeld door Bayer Leverkusen. Nu dreigt een nieuwe domper voor onze landgenoot.

Achter de schermen werken Kompany en het bestuur van Bayern immers al een hele tijd ook aan hun transferplannen voor volgend seizoen. Eén van de prioriteiten bleek daarbij de komst van Jonathan Tah, de aanvoerder van Leverkusen.

LEES OOK: OPTA verrast: Union grote favoriet, Anderlecht hinkt achter

Bayern dreigt nog naast Tah te grijpen

Vorige zomer probeerde Bayern al lange tijd om de ervaren verdediger binnen te halen, maar Leverkusen weigerde toen mee te werken aan een transfer. Straks is Tah echter einde contract, waardoor de weg voor een zomers vertrek open ligt.

Alleen dreigt Bayern nu nog afgetroefd te worden in de strijd om Tah. Volgens Jijantes FC heeft FC Barcelona immers momenteel de beste papieren om de 28-jarige binnen te halen. De Catalanen zouden doordrukken voor zijn komst.

Barça ligt in polepositie

Zo zou donderdag sportief directeur Deco nog naar Duitsland gereisd zijn voor een meeting met Tah en diens makelaar Pini Zahavi, die ook de vertegenwoordiger is van Robert Lewandowski en Hansi Flick. Zahavi onderhoudt dus uitstekende banden met Barça, dat daardoor een streepje voor heeft.

Het gesprek verliep alvast positief en daardoor zijn de onderhandelingen tussen Tah en Barça alvast weer wat verder gevorderd. Daardoor dreigt Bayern net als het eveneens geïnteresseerde Real Madrid alsmaar meer in het zand te bijten.

Moet Bayern nog doordrukken voor zijn komst?

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

2
2
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

13
13
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

62
62
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

62
62
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

55
55
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

436
436
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

246
246
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

169
169
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

469
469
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

705
705
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

146
146
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

96
96
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

95
95
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

491
491
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

414
414
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

71
71
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

107
107
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

130
130
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

237
237
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

519
519
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

508
508
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

477
477
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

167
167
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

409
409

Meer sportnieuws