'Kompany baalt: Barça snoept droomaanwinst af'

door
'Kompany baalt: Barça snoept droomaanwinst af'

Vincent Kompany mag dit seizoen alvast een kruis maken over de Duitse beker met Bayern München, want deze week werden ze in de achtste finales uitgeschakeld door Bayer Leverkusen. Nu dreigt een nieuwe domper voor onze landgenoot.

Achter de schermen werken Kompany en het bestuur van Bayern immers al een hele tijd ook aan hun transferplannen voor volgend seizoen. Eén van de prioriteiten bleek daarbij de komst van Jonathan Tah, de aanvoerder van Leverkusen.

LEES OOK: Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Bayern dreigt nog naast Tah te grijpen

Vorige zomer probeerde Bayern al lange tijd om de ervaren verdediger binnen te halen, maar Leverkusen weigerde toen mee te werken aan een transfer. Straks is Tah echter einde contract, waardoor de weg voor een zomers vertrek open ligt.

Alleen dreigt Bayern nu nog afgetroefd te worden in de strijd om Tah. Volgens Jijantes FC heeft FC Barcelona immers momenteel de beste papieren om de 28-jarige binnen te halen. De Catalanen zouden doordrukken voor zijn komst.

Barça ligt in polepositie

Zo zou donderdag sportief directeur Deco nog naar Duitsland gereisd zijn voor een meeting met Tah en diens makelaar Pini Zahavi, die ook de vertegenwoordiger is van Robert Lewandowski en Hansi Flick. Zahavi onderhoudt dus uitstekende banden met Barça, dat daardoor een streepje voor heeft.

Het gesprek verliep alvast positief en daardoor zijn de onderhandelingen tussen Tah en Barça alvast weer wat verder gevorderd. Daardoor dreigt Bayern net als het eveneens geïnteresseerde Real Madrid alsmaar meer in het zand te bijten.

Moet Bayern nog doordrukken voor zijn komst?

Meest recent

'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

30
30
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

21
21
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

147
147
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

12
12
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

292
292
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

126
126
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

39
39
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

394
394
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

85
85
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

92
92
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

50
50
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

183
183
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

108
108
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

90
90
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

33
33
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

162
162
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

78
78
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

176
176
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

144
144
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

138
138
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

272
272
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

349
349

Meer sportnieuws