Hayen in extase: drie extra jokers voor Club Brugge

954 stemmen
Hayen in extase: drie extra jokers voor Club Brugge

Club Brugge nam dinsdag in de Croky Cup logischerwijs de maat van tweedeklasser Patro Eisden Maasmechelen, al had dat door een flater van reservedoelman Nordin Jackers toch meer voeten in de aarde dan vooraf verwacht. Enkele andere figuranten die nog eens hun kans kregen maakten gelukkig voor Nicky Hayen wél een goede beurt.

Terwijl de doublure van Simon Mignolet serieus de mist inging grepen een paar van zijn collega's wél hun kans. Chemsdine Talbi bijvoorbeeld, die volgens Het Nieuwsblad steeds nadrukkelijker op de deur klopt voor een basisplaats. Al focust de krant zich liever op drie Bruggelingen die de laatste tijd een beetje uit beeld waren verdwenen in Jan Breydel.

LEES OOK: SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

Sabbe op terugweg

Hugo Vetlesen en Michal Skoras moesten het met een invalbeurt van een kwartiertje stellen, maar Kyriani Sabbe, Zaid Romero en Casper Nielsen mochten allen nog eens aan de aftrap verschijnen. Daarbij maakte vooral de rechtsachter indruk. "Kwam defensief niet in de problemen en drukte in aanvallend opzicht zijn stempel", klinkt het onder meer.

Zelf bevestigt Sabbe dat hij zich goed voelt, al is er volgens het 19-jarig product van eigen kweek zelf toch nog werk aan de winkel. "Ik denk dat ik nu op een goeie 75 procent van mijn kunnen zit en na mijn blessures nog veel moet groeien om mijn niveau van vorig seizoen te halen", luidt het. Al hoopt hij wel om straks weer wat vaker aan bod te komen.

Nielsen & Romero

Dat geldt uiteraard ook voor Nielsen, die bedankte voor zijn basisplaats met de openingsgoal en tevens de lat trof. "Ik ben heel blij dat hij scoorde. Ook dat schot op de lat moet zijn vertrouwen een boost geven. Ik ben echt blij voor hem", aldus Hayen, die ook vond dat Romero zich na zijn moeilijk seizoensbegin prima uit de slag trok centraal achterin.

"Zeer degelijke wedstrijd. Goed als verdediger en keurig in het uitverdedigen", is ook het oordeel van Het Nieuwsblad, dat wel aanstipt dat Joel Ordonez en Brandon Mechele voorlopig bovenin blijven staan in de pikorde. Gezien het uitermate drukke programma van de landskampioen kan Hayen evenwel iedere wisseloptie maar al te goed gebruiken. 

Wie verdient meer speelminuten?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

5
5
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

54
54
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

13
13
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

8
8
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

32
32
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

65
65
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

163
163
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

583
583
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

96
96
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

187
187
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

150
150
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

134
134
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

253
253
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

42
42
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

158
158
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

494
494
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

240
240
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

219
219
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

89
89
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

459
459
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

339
339
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

141
141

Meer sportnieuws