Hayen in extase: drie extra jokers voor Club Brugge

door
Hayen in extase: drie extra jokers voor Club Brugge

Club Brugge nam dinsdag in de Croky Cup logischerwijs de maat van tweedeklasser Patro Eisden Maasmechelen, al had dat door een flater van reservedoelman Nordin Jackers toch meer voeten in de aarde dan vooraf verwacht. Enkele andere figuranten die nog eens hun kans kregen maakten gelukkig voor Nicky Hayen wél een goede beurt.

Terwijl de doublure van Simon Mignolet serieus de mist inging grepen een paar van zijn collega's wél hun kans. Chemsdine Talbi bijvoorbeeld, die volgens Het Nieuwsblad steeds nadrukkelijker op de deur klopt voor een basisplaats. Al focust de krant zich liever op drie Bruggelingen die de laatste tijd een beetje uit beeld waren verdwenen in Jan Breydel.

LEES OOK: Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Sabbe op terugweg

Hugo Vetlesen en Michal Skoras moesten het met een invalbeurt van een kwartiertje stellen, maar Kyriani Sabbe, Zaid Romero en Casper Nielsen mochten allen nog eens aan de aftrap verschijnen. Daarbij maakte vooral de rechtsachter indruk. "Kwam defensief niet in de problemen en drukte in aanvallend opzicht zijn stempel", klinkt het onder meer.

Zelf bevestigt Sabbe dat hij zich goed voelt, al is er volgens het 19-jarig product van eigen kweek zelf toch nog werk aan de winkel. "Ik denk dat ik nu op een goeie 75 procent van mijn kunnen zit en na mijn blessures nog veel moet groeien om mijn niveau van vorig seizoen te halen", luidt het. Al hoopt hij wel om straks weer wat vaker aan bod te komen.

Nielsen & Romero

Dat geldt uiteraard ook voor Nielsen, die bedankte voor zijn basisplaats met de openingsgoal en tevens de lat trof. "Ik ben heel blij dat hij scoorde. Ook dat schot op de lat moet zijn vertrouwen een boost geven. Ik ben echt blij voor hem", aldus Hayen, die ook vond dat Romero zich na zijn moeilijk seizoensbegin prima uit de slag trok centraal achterin.

"Zeer degelijke wedstrijd. Goed als verdediger en keurig in het uitverdedigen", is ook het oordeel van Het Nieuwsblad, dat wel aanstipt dat Joel Ordonez en Brandon Mechele voorlopig bovenin blijven staan in de pikorde. Gezien het uitermate drukke programma van de landskampioen kan Hayen evenwel iedere wisseloptie maar al te goed gebruiken. 

Wie verdient meer speelminuten?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

28
28
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

17
17
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

24
24
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

19
19
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

82
82
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

63
63
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

47
47
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

211
211
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

326
326
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

77
77
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

127
127
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

143
143
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

109
109
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

97
97
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

119
119
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

202
202
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

139
139
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

677
677
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

543
543
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

172
172
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

177
177
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

221
221
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

31
31
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

295
295
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

198
198

Meer sportnieuws