Hayen in extase: drie extra jokers voor Club Brugge

door
Hayen in extase: drie extra jokers voor Club Brugge

Club Brugge nam dinsdag in de Croky Cup logischerwijs de maat van tweedeklasser Patro Eisden Maasmechelen, al had dat door een flater van reservedoelman Nordin Jackers toch meer voeten in de aarde dan vooraf verwacht. Enkele andere figuranten die nog eens hun kans kregen maakten gelukkig voor Nicky Hayen wél een goede beurt.

Terwijl de doublure van Simon Mignolet serieus de mist inging grepen een paar van zijn collega's wél hun kans. Chemsdine Talbi bijvoorbeeld, die volgens Het Nieuwsblad steeds nadrukkelijker op de deur klopt voor een basisplaats. Al focust de krant zich liever op drie Bruggelingen die de laatste tijd een beetje uit beeld waren verdwenen in Jan Breydel.

LEES OOK: Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

Sabbe op terugweg

Hugo Vetlesen en Michal Skoras moesten het met een invalbeurt van een kwartiertje stellen, maar Kyriani Sabbe, Zaid Romero en Casper Nielsen mochten allen nog eens aan de aftrap verschijnen. Daarbij maakte vooral de rechtsachter indruk. "Kwam defensief niet in de problemen en drukte in aanvallend opzicht zijn stempel", klinkt het onder meer.

Zelf bevestigt Sabbe dat hij zich goed voelt, al is er volgens het 19-jarig product van eigen kweek zelf toch nog werk aan de winkel. "Ik denk dat ik nu op een goeie 75 procent van mijn kunnen zit en na mijn blessures nog veel moet groeien om mijn niveau van vorig seizoen te halen", luidt het. Al hoopt hij wel om straks weer wat vaker aan bod te komen.

Nielsen & Romero

Dat geldt uiteraard ook voor Nielsen, die bedankte voor zijn basisplaats met de openingsgoal en tevens de lat trof. "Ik ben heel blij dat hij scoorde. Ook dat schot op de lat moet zijn vertrouwen een boost geven. Ik ben echt blij voor hem", aldus Hayen, die ook vond dat Romero zich na zijn moeilijk seizoensbegin prima uit de slag trok centraal achterin.

"Zeer degelijke wedstrijd. Goed als verdediger en keurig in het uitverdedigen", is ook het oordeel van Het Nieuwsblad, dat wel aanstipt dat Joel Ordonez en Brandon Mechele voorlopig bovenin blijven staan in de pikorde. Gezien het uitermate drukke programma van de landskampioen kan Hayen evenwel iedere wisseloptie maar al te goed gebruiken. 

Wie verdient meer speelminuten?

Meest recent

Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

2
2
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

116
116
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

28
28
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

152
152
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

119
119
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

161
161
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

240
240
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

531
531
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

173
173
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

262
262
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1580
1580
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

216
216
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

342
342
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

559
559
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

161
161
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

296
296
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

366
366
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

79
79
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

613
613
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

533
533
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

226
226
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

521
521
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

512
512
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

101
101
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

437
437

Meer sportnieuws