Hayen in extase: drie extra jokers voor Club Brugge

door
Hayen in extase: drie extra jokers voor Club Brugge

Club Brugge nam dinsdag in de Croky Cup logischerwijs de maat van tweedeklasser Patro Eisden Maasmechelen, al had dat door een flater van reservedoelman Nordin Jackers toch meer voeten in de aarde dan vooraf verwacht. Enkele andere figuranten die nog eens hun kans kregen maakten gelukkig voor Nicky Hayen wél een goede beurt.

Terwijl de doublure van Simon Mignolet serieus de mist inging grepen een paar van zijn collega's wél hun kans. Chemsdine Talbi bijvoorbeeld, die volgens Het Nieuwsblad steeds nadrukkelijker op de deur klopt voor een basisplaats. Al focust de krant zich liever op drie Bruggelingen die de laatste tijd een beetje uit beeld waren verdwenen in Jan Breydel.

LEES OOK: Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Sabbe op terugweg

Hugo Vetlesen en Michal Skoras moesten het met een invalbeurt van een kwartiertje stellen, maar Kyriani Sabbe, Zaid Romero en Casper Nielsen mochten allen nog eens aan de aftrap verschijnen. Daarbij maakte vooral de rechtsachter indruk. "Kwam defensief niet in de problemen en drukte in aanvallend opzicht zijn stempel", klinkt het onder meer.

Zelf bevestigt Sabbe dat hij zich goed voelt, al is er volgens het 19-jarig product van eigen kweek zelf toch nog werk aan de winkel. "Ik denk dat ik nu op een goeie 75 procent van mijn kunnen zit en na mijn blessures nog veel moet groeien om mijn niveau van vorig seizoen te halen", luidt het. Al hoopt hij wel om straks weer wat vaker aan bod te komen.

Nielsen & Romero

Dat geldt uiteraard ook voor Nielsen, die bedankte voor zijn basisplaats met de openingsgoal en tevens de lat trof. "Ik ben heel blij dat hij scoorde. Ook dat schot op de lat moet zijn vertrouwen een boost geven. Ik ben echt blij voor hem", aldus Hayen, die ook vond dat Romero zich na zijn moeilijk seizoensbegin prima uit de slag trok centraal achterin.

"Zeer degelijke wedstrijd. Goed als verdediger en keurig in het uitverdedigen", is ook het oordeel van Het Nieuwsblad, dat wel aanstipt dat Joel Ordonez en Brandon Mechele voorlopig bovenin blijven staan in de pikorde. Gezien het uitermate drukke programma van de landskampioen kan Hayen evenwel iedere wisseloptie maar al te goed gebruiken. 

Wie verdient meer speelminuten?

Meest recent

De Spor haalt uit: Erik Van Looy sleutel tot succes?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

6
6
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

7
7
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

47
47
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

87
87
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

162
162
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

136
136
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

28
28
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

79
79
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

99
99
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

71
71
Belg leeft op na vertrek bij Genk: "Dit voetbal ligt me beter"

Bij KRC Genk lieten ze in januari Luca Oyen vertrekken naar sc Heerenveen, aangezien hij geen ...

256
256
Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Royal Antwerp FC speelde eindelijk nog eens een goede partij, maar verloor wel met 2-1 van Union SG. ...

186
186
‘Anderlecht is het kotsbeu: speler wordt koud gedumpt’

Bij Anderlecht is het klaar. Wat begon als een snelle huuroplossing achterin, is in enkele maanden ...

500
500
Straffe Verschaeren zet de jacht in op Scifo & co

Yari Verschaeren kan vandaag geschiedenis schrijven bij RSC Anderlecht. De 24-jarige middenvelder ...

125
125
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

41
41
'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

54
54
Anderlecht heeft diamant beet: cashen of alsnog houden?

RSC Anderlecht moet Europees voetbal halen, of anders in de zomer weer een speler extra verkopen. ...

403
403
Union SG ongeduldig: wanneer ontbolstert ‘vedette’ écht?

Bij Union SG hebben ze een zeer goed oog voor talent. De transfers zijn heel vaak een schot in de ...

86
86
Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

48
48
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

134
134
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

143
143
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

156
156
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

508
508
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

101
101
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

117
117

Meer sportnieuws