Hayen in extase: drie extra jokers voor Club Brugge

door
Hayen in extase: drie extra jokers voor Club Brugge

Club Brugge nam dinsdag in de Croky Cup logischerwijs de maat van tweedeklasser Patro Eisden Maasmechelen, al had dat door een flater van reservedoelman Nordin Jackers toch meer voeten in de aarde dan vooraf verwacht. Enkele andere figuranten die nog eens hun kans kregen maakten gelukkig voor Nicky Hayen wél een goede beurt.

Terwijl de doublure van Simon Mignolet serieus de mist inging grepen een paar van zijn collega's wél hun kans. Chemsdine Talbi bijvoorbeeld, die volgens Het Nieuwsblad steeds nadrukkelijker op de deur klopt voor een basisplaats. Al focust de krant zich liever op drie Bruggelingen die de laatste tijd een beetje uit beeld waren verdwenen in Jan Breydel.

LEES OOK: 'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Sabbe op terugweg

Hugo Vetlesen en Michal Skoras moesten het met een invalbeurt van een kwartiertje stellen, maar Kyriani Sabbe, Zaid Romero en Casper Nielsen mochten allen nog eens aan de aftrap verschijnen. Daarbij maakte vooral de rechtsachter indruk. "Kwam defensief niet in de problemen en drukte in aanvallend opzicht zijn stempel", klinkt het onder meer.

Zelf bevestigt Sabbe dat hij zich goed voelt, al is er volgens het 19-jarig product van eigen kweek zelf toch nog werk aan de winkel. "Ik denk dat ik nu op een goeie 75 procent van mijn kunnen zit en na mijn blessures nog veel moet groeien om mijn niveau van vorig seizoen te halen", luidt het. Al hoopt hij wel om straks weer wat vaker aan bod te komen.

Nielsen & Romero

Dat geldt uiteraard ook voor Nielsen, die bedankte voor zijn basisplaats met de openingsgoal en tevens de lat trof. "Ik ben heel blij dat hij scoorde. Ook dat schot op de lat moet zijn vertrouwen een boost geven. Ik ben echt blij voor hem", aldus Hayen, die ook vond dat Romero zich na zijn moeilijk seizoensbegin prima uit de slag trok centraal achterin.

"Zeer degelijke wedstrijd. Goed als verdediger en keurig in het uitverdedigen", is ook het oordeel van Het Nieuwsblad, dat wel aanstipt dat Joel Ordonez en Brandon Mechele voorlopig bovenin blijven staan in de pikorde. Gezien het uitermate drukke programma van de landskampioen kan Hayen evenwel iedere wisseloptie maar al te goed gebruiken. 

Wie verdient meer speelminuten?

Meest recent

'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

20
20
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

147
147
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

57
57
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

51
51
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

59
59
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

45
45
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

40
40
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

51
51
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

161
161
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

165
165
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

304
304
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

223
223
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

39
39
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

186
186
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

45
45
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

59
59
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

161
161
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

278
278
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

85
85
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

50
50
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

180
180
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

268
268
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

209
209

Meer sportnieuws