'Volgende vertrekker bij Deinze: JPL-clubs op vinkenslag'

218 stemmen
'Volgende vertrekker bij Deinze: JPL-clubs op vinkenslag'

Het doek moet nog altijd definitief vallen, maar stilaan kiezen steeds meer spelers van het noodlijdende KMSK Deinze toch  eieren voor hun geld. Een situatie waar niet alleen de concurrentie in de Challenger Pro League maar ook eersteklassers van kunnen profiteren.

De voorbije dagen trokken reeds diverse sterkhouders de deuren van de Dakota Arena achter zich dicht. Zo verhuisde Lennart Mertens naar SK Beveren, waarna ook Jellert van Landschoot en Gaëtan Hendrickx aankondigden dat ze andere oorden zullen opzoeken. Hun bestemming is voorlopig nog niet bekend.

LEES OOK: Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Deinze verliest toptalent

Door de vele afwezigen zag trainer Mikhail Turi zich afgelopen weekend tegen Club Luik genoodzaakt om met een veredeld beloftenelftal aan te treden. Opvallend genoeg viel er daarbij tevens geen spoor te bekennen van Yanis Musuayi. Nochtans mocht de pas 17-jarige spits eerder dit seizoen al vijf keer invallen.

Samen met het leeuwendeel van de A-kern staakt hij echter omdat zijn loon niet wordt betaald. Al blijkt er toch meer aan de hand. Volgens transferexpert Sacha Tavolieri geniet de Belgische belofteninternational, tot dusver goed voor één goal in zes interlands, interesse van diverse ploegen in de hoogste afdeling.

Musuayi richting JPL?

Om wie het precies gaat moet in de komende dagen duidelijk worden, maar gezien zijn huidige status als transfervrije speler zou het inens wel eens snel kunnen gaan. Zelf zou Musuayi, die een deel van zijn vorming kreeg bij Dender, AA Gent en Lokeren, bovendien geen zin hebben in een buitenlands avontuur.

Omwille van zijn interessant profiel schuift Het Nieuwsblad hem trouwens eveneens naar voren als een aantrekkelijk target voor clubs in de Jupiler Pro League, zeker voor teams die hem eventueel bij hun beloften willen stallen. Wie weet wenkt dus wel meteen een overstap naar een van de topploegen in ons land.

Zal een topclub toeslaan bij Musuayi?

Meest recent

Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

2
2
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

49
49
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

38
38
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

18
18
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

126
126
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

346
346
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

164
164
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

78
78
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

69
69
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

80
80
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

224
224
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

241
241
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

296
296
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

277
277
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

222
222
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

181
181
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

77
77
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

655
655
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

139
139
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

416
416
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

508
508
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1127
1127
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

159
159
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

912
912

Meer sportnieuws