'Volgende vertrekker bij Deinze: JPL-clubs op vinkenslag'

door
'Volgende vertrekker bij Deinze: JPL-clubs op vinkenslag'

Het doek moet nog altijd definitief vallen, maar stilaan kiezen steeds meer spelers van het noodlijdende KMSK Deinze toch  eieren voor hun geld. Een situatie waar niet alleen de concurrentie in de Challenger Pro League maar ook eersteklassers van kunnen profiteren.

De voorbije dagen trokken reeds diverse sterkhouders de deuren van de Dakota Arena achter zich dicht. Zo verhuisde Lennart Mertens naar SK Beveren, waarna ook Jellert van Landschoot en Gaëtan Hendrickx aankondigden dat ze andere oorden zullen opzoeken. Hun bestemming is voorlopig nog niet bekend.

LEES OOK: CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

Deinze verliest toptalent

Door de vele afwezigen zag trainer Mikhail Turi zich afgelopen weekend tegen Club Luik genoodzaakt om met een veredeld beloftenelftal aan te treden. Opvallend genoeg viel er daarbij tevens geen spoor te bekennen van Yanis Musuayi. Nochtans mocht de pas 17-jarige spits eerder dit seizoen al vijf keer invallen.

Samen met het leeuwendeel van de A-kern staakt hij echter omdat zijn loon niet wordt betaald. Al blijkt er toch meer aan de hand. Volgens transferexpert Sacha Tavolieri geniet de Belgische belofteninternational, tot dusver goed voor één goal in zes interlands, interesse van diverse ploegen in de hoogste afdeling.

Musuayi richting JPL?

Om wie het precies gaat moet in de komende dagen duidelijk worden, maar gezien zijn huidige status als transfervrije speler zou het inens wel eens snel kunnen gaan. Zelf zou Musuayi, die een deel van zijn vorming kreeg bij Dender, AA Gent en Lokeren, bovendien geen zin hebben in een buitenlands avontuur.

Omwille van zijn interessant profiel schuift Het Nieuwsblad hem trouwens eveneens naar voren als een aantrekkelijk target voor clubs in de Jupiler Pro League, zeker voor teams die hem eventueel bij hun beloften willen stallen. Wie weet wenkt dus wel meteen een overstap naar een van de topploegen in ons land.

Zal een topclub toeslaan bij Musuayi?

Meest recent

Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

21
21
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

259
259
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

49
49
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

168
168
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

229
229
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

416
416
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

645
645
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

543
543
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

285
285
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

140
140
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

254
254
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

463
463
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

42
42
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

296
296
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

167
167
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

236
236
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

344
344
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

687
687
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

207
207
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

368
368
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2253
2253
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

263
263
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

353
353
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

671
671
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

192
192

Meer sportnieuws