Hubert stelt speler teleur: "Maar we zijn tevreden over hem"

176 stemmen
Hubert stelt speler teleur:

Anderlecht neemt het donderdagavond in zijn achtste finale in de Croky Cup op tegen Westerlo. Het bekertoernooi is voor grote clubs doorgaans de ideale gelegenheid om speelminuten te gunnen aan jongens die doorgaans minder aan de bak komen.

Zeker voor Anderlecht zou die gelegenheid welgekomen zijn, want er wacht Paars-Wit de komende weken nog een bijzonder druk programma in de Jupiler Pro League en de Europa League. Enkele spelers zullen de rust dus kunnen gebruiken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

Kikkenborg gepasseerd tegen Westerlo

Bij vele teams is de beker ook de competitie om de tweede doelman wat ritme te laten opdoen. In de vorige ronde tegen Tubize-Braine mocht bij Anderlecht ook Mads Kikkenborg eens onder de lat plaatsnemen. Nu stelt David Hubert de Deen echter teleur.

"We zijn blij met de progressie die Kikkenborg toont op training en ook over die wedstrijden tegen Tubize-Braine waren we heel tevreden", stelt Hubert wel in Het Laatste Nieuws. "Maar Colin Coosemans is mijn nummer één en zal spelen tegen Westerlo."

Nog maar weinig plezier bij Anderlecht

Kikkenborg heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan zijn periode bij Anderlecht. Dat plukte de 25-jarige in januari voor 1,3 miljoen euro weg bij Lyngby om Maxime Dupé te vervangen als doublure van Kasper Schmeichel. Kikkenborg had echter moeite om zich aan te passen.

Hij werd vrijwel meteen gepasseerd door Coosemans in de pikorde en in de zomer verloor hij ook de strijd om eerste doelman te worden. De match op Tubize-Braine was tot dusver de enige officiële wedstrijd die Kikkenborg voor Anderlecht speelde.

Zou Kikkenborg donderdag moeten spelen?

Meest recent

'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

4
4
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

13
13
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

92
92
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

365
365
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

128
128
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

58
58
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

112
112
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

34
34
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

657
657
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

116
116
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

123
123
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

90
90
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

448
448
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

389
389
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

414
414
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

255
255
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

371
371
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

708
708
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

525
525
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

45
45
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

279
279
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

824
824
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

73
73
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

378
378
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

476
476

Meer sportnieuws