Hubert stelt speler teleur: "Maar we zijn tevreden over hem"

door
Hubert stelt speler teleur:

Anderlecht neemt het donderdagavond in zijn achtste finale in de Croky Cup op tegen Westerlo. Het bekertoernooi is voor grote clubs doorgaans de ideale gelegenheid om speelminuten te gunnen aan jongens die doorgaans minder aan de bak komen.

Zeker voor Anderlecht zou die gelegenheid welgekomen zijn, want er wacht Paars-Wit de komende weken nog een bijzonder druk programma in de Jupiler Pro League en de Europa League. Enkele spelers zullen de rust dus kunnen gebruiken.

LEES OOK: ‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

Kikkenborg gepasseerd tegen Westerlo

Bij vele teams is de beker ook de competitie om de tweede doelman wat ritme te laten opdoen. In de vorige ronde tegen Tubize-Braine mocht bij Anderlecht ook Mads Kikkenborg eens onder de lat plaatsnemen. Nu stelt David Hubert de Deen echter teleur.

"We zijn blij met de progressie die Kikkenborg toont op training en ook over die wedstrijden tegen Tubize-Braine waren we heel tevreden", stelt Hubert wel in Het Laatste Nieuws. "Maar Colin Coosemans is mijn nummer één en zal spelen tegen Westerlo."

Nog maar weinig plezier bij Anderlecht

Kikkenborg heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan zijn periode bij Anderlecht. Dat plukte de 25-jarige in januari voor 1,3 miljoen euro weg bij Lyngby om Maxime Dupé te vervangen als doublure van Kasper Schmeichel. Kikkenborg had echter moeite om zich aan te passen.

Hij werd vrijwel meteen gepasseerd door Coosemans in de pikorde en in de zomer verloor hij ook de strijd om eerste doelman te worden. De match op Tubize-Braine was tot dusver de enige officiële wedstrijd die Kikkenborg voor Anderlecht speelde.

Zou Kikkenborg donderdag moeten spelen?

Meest recent

‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

53
53
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

57
57
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

171
171
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

19
19
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

60
60
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

158
158
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

98
98
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

118
118
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

441
441
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

169
169
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

382
382
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

383
383
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

488
488
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

185
185
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

369
369
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

293
293
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

541
541
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

620
620
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

87
87
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

433
433
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

292
292
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

319
319
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

382
382
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

372
372
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

607
607

Meer sportnieuws