'Beerschot ziet belangrijke kracht naar Italië verkassen'

230 stemmen
'Beerschot ziet belangrijke kracht naar Italië verkassen'

Het lijkt er sterk op dat Beerschot weer een belangrijke pion gaat verliezen. De club zal weldra wellicht afscheid gaan nemen van Nils Vanneste. De kans lijkt met de dag groter te worden dat hij voor een overstap naar Italië gaat kiezen.

Veel plezier hebben ze op het Kiel dus nog niet beleefd aan hun rentree in de Jupiler Pro League. Het avontuur begon al slecht met het vertrek van CEO Frédéric Van den Steen en technisch directeur Gyorgy Csepregi naar OHL in de zomer, waarna het lang duurde eer zij vervangen werden.

LEES OOK: 'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot verliest hoofdscout

Bovendien diende enkele weken geleden de nieuwe CEO, Thorsten Theys, alweer zijn ontslag in. En nu zou er nog een belangrijke pion kunnen gaan vertrekken. Beerschot moet namelijk ook vrezen voor een vertrek van hoofdscout Nils Vanneste.

Volgens Italiaanse bronnen is Vanneste immers op weg om de nieuwe technisch directeur te worden van de Italiaanse derdeklasser Taranto, die onlangs overgenomen werd door de Engelsman Mark Campbell. Dat is absoluut geen toeval, want hun paden kruisten een jaar geleden al eens.

Vanneste boven Vaeyens

Toen probeerde Campbell immers nog om KV Oostende te redden en Vanneste was toen aan de slag als sportief directeur van de kustploeg. Na het faillissement streek hij in augustus neer bij Beerschot, maar na amper vier maanden kan hij dus alweer vertrekken.

In de komende dagen zou er witte rook verwacht worden bij Taranto over de nieuwe sportieve baas. Naast Vanneste werd ook Roel Vaeyens, ex-technisch directeur van Club Brugge en vorig seizoen nog CEO Sports bij Parma, al naar voor geschoven als kandidaat. Maar volgens de Italiaanse pers is Vanneste degene die het pleit zal winnen.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging
69

Groot verlies voor Beerschot?

Meest recent

Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

43
43
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

49
49
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

42
42
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

35
35
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

52
52
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

435
435
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

488
488
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

117
117
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

346
346
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

168
168
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

266
266
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

208
208
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1121
1121
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

85
85
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

452
452
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

298
298
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

688
688
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

797
797
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

87
87
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

175
175
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

832
832
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

98
98
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

76
76
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

72
72
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

45
45

Meer sportnieuws