'Beerschot ziet belangrijke kracht naar Italië verkassen'

230
'Beerschot ziet belangrijke kracht naar Italië verkassen'

Het lijkt er sterk op dat Beerschot weer een belangrijke pion gaat verliezen. De club zal weldra wellicht afscheid gaan nemen van Nils Vanneste. De kans lijkt met de dag groter te worden dat hij voor een overstap naar Italië gaat kiezen.

Veel plezier hebben ze op het Kiel dus nog niet beleefd aan hun rentree in de Jupiler Pro League. Het avontuur begon al slecht met het vertrek van CEO Frédéric Van den Steen en technisch directeur Gyorgy Csepregi naar OHL in de zomer, waarna het lang duurde eer zij vervangen werden.

LEES OOK: Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

Beerschot verliest hoofdscout

Bovendien diende enkele weken geleden de nieuwe CEO, Thorsten Theys, alweer zijn ontslag in. En nu zou er nog een belangrijke pion kunnen gaan vertrekken. Beerschot moet namelijk ook vrezen voor een vertrek van hoofdscout Nils Vanneste.

Volgens Italiaanse bronnen is Vanneste immers op weg om de nieuwe technisch directeur te worden van de Italiaanse derdeklasser Taranto, die onlangs overgenomen werd door de Engelsman Mark Campbell. Dat is absoluut geen toeval, want hun paden kruisten een jaar geleden al eens.

Vanneste boven Vaeyens

Toen probeerde Campbell immers nog om KV Oostende te redden en Vanneste was toen aan de slag als sportief directeur van de kustploeg. Na het faillissement streek hij in augustus neer bij Beerschot, maar na amper vier maanden kan hij dus alweer vertrekken.

In de komende dagen zou er witte rook verwacht worden bij Taranto over de nieuwe sportieve baas. Naast Vanneste werd ook Roel Vaeyens, ex-technisch directeur van Club Brugge en vorig seizoen nog CEO Sports bij Parma, al naar voor geschoven als kandidaat. Maar volgens de Italiaanse pers is Vanneste degene die het pleit zal winnen.

Groot verlies voor Beerschot?

Meest recent

Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

0
0
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

31
31
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

28
28
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

84
84
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

124
124
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

58
58
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

36
36
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

158
158
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

81
81
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

148
148
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

181
181
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

42
42
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

69
69
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

339
339
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

242
242
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

195
195
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

935
935
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

368
368
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

151
151
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

98
98
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

227
227
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

278
278
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

641
641

Meer sportnieuws