'Beerschot ziet belangrijke kracht naar Italië verkassen'

door
'Beerschot ziet belangrijke kracht naar Italië verkassen'

Het lijkt er sterk op dat Beerschot weer een belangrijke pion gaat verliezen. De club zal weldra wellicht afscheid gaan nemen van Nils Vanneste. De kans lijkt met de dag groter te worden dat hij voor een overstap naar Italië gaat kiezen.

Veel plezier hebben ze op het Kiel dus nog niet beleefd aan hun rentree in de Jupiler Pro League. Het avontuur begon al slecht met het vertrek van CEO Frédéric Van den Steen en technisch directeur Gyorgy Csepregi naar OHL in de zomer, waarna het lang duurde eer zij vervangen werden.

LEES OOK: Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot verliest hoofdscout

Bovendien diende enkele weken geleden de nieuwe CEO, Thorsten Theys, alweer zijn ontslag in. En nu zou er nog een belangrijke pion kunnen gaan vertrekken. Beerschot moet namelijk ook vrezen voor een vertrek van hoofdscout Nils Vanneste.

Volgens Italiaanse bronnen is Vanneste immers op weg om de nieuwe technisch directeur te worden van de Italiaanse derdeklasser Taranto, die onlangs overgenomen werd door de Engelsman Mark Campbell. Dat is absoluut geen toeval, want hun paden kruisten een jaar geleden al eens.

Vanneste boven Vaeyens

Toen probeerde Campbell immers nog om KV Oostende te redden en Vanneste was toen aan de slag als sportief directeur van de kustploeg. Na het faillissement streek hij in augustus neer bij Beerschot, maar na amper vier maanden kan hij dus alweer vertrekken.

In de komende dagen zou er witte rook verwacht worden bij Taranto over de nieuwe sportieve baas. Naast Vanneste werd ook Roel Vaeyens, ex-technisch directeur van Club Brugge en vorig seizoen nog CEO Sports bij Parma, al naar voor geschoven als kandidaat. Maar volgens de Italiaanse pers is Vanneste degene die het pleit zal winnen.

Groot verlies voor Beerschot?

Meest recent

Schok op Gouden Schoen: Tzolis stuift weg, consternatie bij Club

De 72ste Gouden Schoen heeft een verrassing van formaat opgeleverd. Het was Ardon Jashari die met de ...

32
32
Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

57
57
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

178
178
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

336
336
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

112
112
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

427
427
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

99
99
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

611
611
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

234
234
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

199
199
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

413
413
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

70
70
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

255
255
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

73
73
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

89
89
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

75
75
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

73
73
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

125
125
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

485
485
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

19
19
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

285
285
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

371
371
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

846
846
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

157
157
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

676
676

Meer sportnieuws