'Beerschot ziet belangrijke kracht naar Italië verkassen'

door
'Beerschot ziet belangrijke kracht naar Italië verkassen'

Het lijkt er sterk op dat Beerschot weer een belangrijke pion gaat verliezen. De club zal weldra wellicht afscheid gaan nemen van Nils Vanneste. De kans lijkt met de dag groter te worden dat hij voor een overstap naar Italië gaat kiezen.

Veel plezier hebben ze op het Kiel dus nog niet beleefd aan hun rentree in de Jupiler Pro League. Het avontuur begon al slecht met het vertrek van CEO Frédéric Van den Steen en technisch directeur Gyorgy Csepregi naar OHL in de zomer, waarna het lang duurde eer zij vervangen werden.

LEES OOK: Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Beerschot verliest hoofdscout

Bovendien diende enkele weken geleden de nieuwe CEO, Thorsten Theys, alweer zijn ontslag in. En nu zou er nog een belangrijke pion kunnen gaan vertrekken. Beerschot moet namelijk ook vrezen voor een vertrek van hoofdscout Nils Vanneste.

Volgens Italiaanse bronnen is Vanneste immers op weg om de nieuwe technisch directeur te worden van de Italiaanse derdeklasser Taranto, die onlangs overgenomen werd door de Engelsman Mark Campbell. Dat is absoluut geen toeval, want hun paden kruisten een jaar geleden al eens.

Vanneste boven Vaeyens

Toen probeerde Campbell immers nog om KV Oostende te redden en Vanneste was toen aan de slag als sportief directeur van de kustploeg. Na het faillissement streek hij in augustus neer bij Beerschot, maar na amper vier maanden kan hij dus alweer vertrekken.

In de komende dagen zou er witte rook verwacht worden bij Taranto over de nieuwe sportieve baas. Naast Vanneste werd ook Roel Vaeyens, ex-technisch directeur van Club Brugge en vorig seizoen nog CEO Sports bij Parma, al naar voor geschoven als kandidaat. Maar volgens de Italiaanse pers is Vanneste degene die het pleit zal winnen.

Groot verlies voor Beerschot?

Meest recent

'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

72
72
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

72
72
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

56
56
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

86
86
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

137
137
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

367
367
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

212
212
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

75
75
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

80
80
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

240
240
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

244
244
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

110
110
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

398
398
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

317
317
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

207
207
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

362
362
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1026
1026
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

117
117
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

213
213
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

320
320
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

98
98
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

238
238
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

235
235
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

386
386
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

206
206

Meer sportnieuws