'Beerschot ziet belangrijke kracht naar Italië verkassen'

door
'Beerschot ziet belangrijke kracht naar Italië verkassen'

Het lijkt er sterk op dat Beerschot weer een belangrijke pion gaat verliezen. De club zal weldra wellicht afscheid gaan nemen van Nils Vanneste. De kans lijkt met de dag groter te worden dat hij voor een overstap naar Italië gaat kiezen.

Veel plezier hebben ze op het Kiel dus nog niet beleefd aan hun rentree in de Jupiler Pro League. Het avontuur begon al slecht met het vertrek van CEO Frédéric Van den Steen en technisch directeur Gyorgy Csepregi naar OHL in de zomer, waarna het lang duurde eer zij vervangen werden.

LEES OOK: Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot verliest hoofdscout

Bovendien diende enkele weken geleden de nieuwe CEO, Thorsten Theys, alweer zijn ontslag in. En nu zou er nog een belangrijke pion kunnen gaan vertrekken. Beerschot moet namelijk ook vrezen voor een vertrek van hoofdscout Nils Vanneste.

Volgens Italiaanse bronnen is Vanneste immers op weg om de nieuwe technisch directeur te worden van de Italiaanse derdeklasser Taranto, die onlangs overgenomen werd door de Engelsman Mark Campbell. Dat is absoluut geen toeval, want hun paden kruisten een jaar geleden al eens.

Vanneste boven Vaeyens

Toen probeerde Campbell immers nog om KV Oostende te redden en Vanneste was toen aan de slag als sportief directeur van de kustploeg. Na het faillissement streek hij in augustus neer bij Beerschot, maar na amper vier maanden kan hij dus alweer vertrekken.

In de komende dagen zou er witte rook verwacht worden bij Taranto over de nieuwe sportieve baas. Naast Vanneste werd ook Roel Vaeyens, ex-technisch directeur van Club Brugge en vorig seizoen nog CEO Sports bij Parma, al naar voor geschoven als kandidaat. Maar volgens de Italiaanse pers is Vanneste degene die het pleit zal winnen.

Groot verlies voor Beerschot?

Meest recent

Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

10
10
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

8
8
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

20
20
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

34
34
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

21
21
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

143
143
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

115
115
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

92
92
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

102
102
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

103
103
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

85
85
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

233
233
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

314
314
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

45
45
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

179
179
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

170
170
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

203
203
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

175
175
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

91
91
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

891
891
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

117
117
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

105
105
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

104
104

Meer sportnieuws