Alexandersson ziet bizarre tendens in JPL: "Dat gebeurt snel"

door
Alexandersson ziet bizarre tendens in JPL:

Bij KV Kortrijk wisten ze op tijd te winnen. Tegen KV Mechelen volgde een 3-1-zege en coach Freyr Alexandersson haalde opgelucht adem. Zijn positie kwam stilaan onder druk te staan en de fans waren onlangs nog scherp voor hem. De IJslander sprak over de situatie op de clubwebsite.

LEES OOK: KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Belangrijke zege tegen KV Mechelen

De zege tegen KV Mechelen kwam dus heel erg op tijd. "Het was een van de beste wedstrijden sinds ik hier ben. Zo komen we weer in ‘de mix’ maar ook Beerschot komt stilaan aansluiten. Het wordt een lange weg maar we zijn er klaar voor."

Met Royal Antwerp FC volgt er een zware bekermatch. In de competitie was Vincent Janssen de matchwinnaar met een knappe goal. “Ze hebben hoge kwaliteit, ze hebben enkele individuen die altijd het verschil kunnen maken en dan denk ik aan het doelpunt van Vincent Janssen dat voor mij de Goal van het Jaar mag worden,” aldus de coach.

Fans van KV Kortrijk

Opvallend: Alexandersson is met iets meer dan een jaar de langstzittende coach in de Jupiler Pro League. Besnik Hasi doet nog beter met een maand. “Het geeft nog eens aan dat in België coaches snel worden vervangen”, beseft Freyr.

"Ik zag ook het bord van de supporters die me buiten wilden. Natuurlijk doet dat pijn omdat je er zo hard voor werkt. Ik vind dat de mensen eens moeten kijken naar de budgetten en het verschil zien tussen ploegen als Beerschot en Kortrijk enerzijds en Club Brugge en Anderlecht anderzijds", ging hij verder.

Maar we doen er echt alles aan om goed te presteren. Het is goed dat ik op straat, in de supermarkt of in het zwembad, waar ik ook kom, de warme steun van vele mensen voel. Ik vond het vrijdag fantastisch toen de man met de trompet zich liet horen en zo het hele stadion vol vrolijkheid blies. Dat is pas positief supporteren”, zegt hij.

Krijgen trainers te weinig krediet in België?

Meest recent

'Toekomst Courtois gekend: Real neemt duidelijke beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

0
0
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

49
49
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

42
42
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

98
98
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

143
143
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

94
94
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

255
255
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

360
360
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

291
291
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

44
44
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

109
109
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

98
98
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

92
92
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

65
65
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

59
59
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

69
69
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

215
215
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

239
239
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

354
354
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

250
250
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

45
45
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

221
221
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

48
48
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

188
188

Meer sportnieuws