Alexandersson ziet bizarre tendens in JPL: "Dat gebeurt snel"

167
Alexandersson ziet bizarre tendens in JPL:

Bij KV Kortrijk wisten ze op tijd te winnen. Tegen KV Mechelen volgde een 3-1-zege en coach Freyr Alexandersson haalde opgelucht adem. Zijn positie kwam stilaan onder druk te staan en de fans waren onlangs nog scherp voor hem. De IJslander sprak over de situatie op de clubwebsite.

LEES OOK: Promovendi in actie: KVK en Beveren leggen jonkies vast

Belangrijke zege tegen KV Mechelen

De zege tegen KV Mechelen kwam dus heel erg op tijd. "Het was een van de beste wedstrijden sinds ik hier ben. Zo komen we weer in ‘de mix’ maar ook Beerschot komt stilaan aansluiten. Het wordt een lange weg maar we zijn er klaar voor."

Met Royal Antwerp FC volgt er een zware bekermatch. In de competitie was Vincent Janssen de matchwinnaar met een knappe goal. “Ze hebben hoge kwaliteit, ze hebben enkele individuen die altijd het verschil kunnen maken en dan denk ik aan het doelpunt van Vincent Janssen dat voor mij de Goal van het Jaar mag worden,” aldus de coach.

Fans van KV Kortrijk

Opvallend: Alexandersson is met iets meer dan een jaar de langstzittende coach in de Jupiler Pro League. Besnik Hasi doet nog beter met een maand. “Het geeft nog eens aan dat in België coaches snel worden vervangen”, beseft Freyr.

"Ik zag ook het bord van de supporters die me buiten wilden. Natuurlijk doet dat pijn omdat je er zo hard voor werkt. Ik vind dat de mensen eens moeten kijken naar de budgetten en het verschil zien tussen ploegen als Beerschot en Kortrijk enerzijds en Club Brugge en Anderlecht anderzijds", ging hij verder.

Maar we doen er echt alles aan om goed te presteren. Het is goed dat ik op straat, in de supermarkt of in het zwembad, waar ik ook kom, de warme steun van vele mensen voel. Ik vond het vrijdag fantastisch toen de man met de trompet zich liet horen en zo het hele stadion vol vrolijkheid blies. Dat is pas positief supporteren”, zegt hij.

Krijgen trainers te weinig krediet in België?

Meest recent

'Club Brugge shopt in België: eerste wintertarget bekend'

Afgelopen seizoen leverde Club Brugge met Nicolo Tresoldi voor het eerst sinds lang nog eens de ...

59
59
De puzzel van Bruno: is dít de sterkste 11 van Anderlecht?

De wegen van Vitor Bruno zijn ondoorgrondelijk. Ook tegen Olympique Lyon sleutelde de coach van RSC ...

110
110
‘Drie Rode Duivels dumpen Van Bommel vóór eerste selectie’

Mark van Bommel moet zijn eerste selectie nog bekendmaken, maar ziet zijn kleedkamer nu al ...

113
113
Jackpot voor Club Brugge: 50 miljoen binnen handbereik

Club Brugge hoorde de kassa afgelopen zomer nog maar eens rinkelen, terwijl ook de vetpotten van de ...

292
292
Ex-topref duidelijk: Anderlecht bestolen in Europa

RSC Anderlecht begon woensdag met een nederlaag aan de Europa League, al had het gerust ook anders ...

177
177
Van Bommel verrast: Vanaken out, JPL-revelaties in?

Heel voetbalminnend België kijkt al reikhalzend uit naar het middaguur, wanneer Mark van Bommel ...

225
225
Union blijft indruk maken: "Vanaf eerste minuten ..."

Union SG verkeert momenteel in bloedvorm. Sinds eind augustus wist het al zijn competitieduels te ...

71
71
'Van Bommel hakt keepersknoop bij Rode Duivels door'

Vrijdagmiddag is het zover, dan maakt Mark van Bommel bekend welke spelers hij opneemt in zijn ...

134
134
UEL: Favorieten halen stevig uit, pijnlijke avond De Cat

Donderdagavond werden de laatste wedstrijden van de openingsspeeldag in de Europa League afgewerkt. ...

84
84
Europa onder indruk! Beresterk Union veegt vloer aan met Plzen

Union SG heeft flink indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag van de Europa League. Ondanks heel ...

159
159
Spelersratings EA FC: verrassing in top 3 Jupiler Pro League

Het wachten is weer bijna voorbij. Volgende week komt EA FC '27, de opvolger van de immens populaire ...

177
177
Selectie Van Bommel: grote comeback bij Duivels na 1270 dagen

Mark van Bommel maakt vrijdag om 12u zijn eerste selectie bekend als hoofd van de Rode Duivels. Ten ...

405
405
'Experiment Kompany zet toptransfer Bayern in koelkast'

De nakende interland-periode is voor de clubs een ideaal moment om hun transferplannen te evalueren. ...

84
84
Ivan Leko vloekt luidop: heuse exodus bij Club Brugge

Vanaf aanstaande maandag gaat een interland-periode van bijna drie weken van start. Voor de ...

270
270
'Masterplan Barça: spraakmakende comeback op tafel'

FC Barcelona is denderend aan het nieuwe seizoen begonnen. De club is dan ook dik tevreden over het ...

271
271
Promovendi in actie: KVK en Beveren leggen jonkies vast

Nu de zomermercato achter de rug is, kunnen de clubs uit de Jupiler Pro League zich gaan toeleggen ...

61
61
Ruben Van Gucht zorgt voor verbijstering in Nederland

De gemoederen rond één van Vlaanderens meest besproken man blijven oplaaien. Ruben Van ...

44
44
Opstelling bekend: gehavend Union met opvallende kapitein

Union SG trapt donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Europa League op gang. Gezien ...

40
40
‘Van Bommel rekent meteen af met vijf WK-gangers’

Mark van Bommel kan vrijdag meteen hard ingrijpen bij de Rode Duivels. Vijf WK-gangers zien hun ...

433
433
Tresoldi-case: Klopp spreekt heldere taal over Club-spits

Jürgen Klopp heeft bij zijn start als bondscoach meteen voor een heuse revolutie gezorgde. Voor ...

390
390
Vandenbempt onthult bizar toekomstplan: opvolging verzekerd

Peter Vandenbempt heeft blijkbaar een opvallend plan voor de toekomst. De bekende voetbalstem deelde ...

28
28
Van Bommel broedt op schok: straf duo uit voorselectie gelekt

Vrijdagmiddag om 12u zijn de ogen van voetbalminnend België op Tubeke gericht. Mark van Bommel ...

829
829
L'Equipe pakt Anderlecht aan: één 3 op 10, verrassende uitblinker

Het is RSC Anderlecht niet gelukt om de League Phase van de Europa League op gang te trappen met een ...

318
318
Club-titularis krijgt tik om oren: "Doodgewone voetballer"

Club Brugge won zondagmiddag met 3-1 van Antwerp FC terwijl Hans Vanaken met een blessure vanuit de ...

788
788
Belgen buitenspel: Bruno velt hard verdict in Anderlecht

RSC Anderlecht staat nog altijd bekend als een kweekvijver van talent, maar tegenwoordig ...

288
288

Meer sportnieuws