Alexandersson ziet bizarre tendens in JPL: "Dat gebeurt snel"

door
Alexandersson ziet bizarre tendens in JPL:

Bij KV Kortrijk wisten ze op tijd te winnen. Tegen KV Mechelen volgde een 3-1-zege en coach Freyr Alexandersson haalde opgelucht adem. Zijn positie kwam stilaan onder druk te staan en de fans waren onlangs nog scherp voor hem. De IJslander sprak over de situatie op de clubwebsite.

LEES OOK: Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Belangrijke zege tegen KV Mechelen

De zege tegen KV Mechelen kwam dus heel erg op tijd. "Het was een van de beste wedstrijden sinds ik hier ben. Zo komen we weer in ‘de mix’ maar ook Beerschot komt stilaan aansluiten. Het wordt een lange weg maar we zijn er klaar voor."

Met Royal Antwerp FC volgt er een zware bekermatch. In de competitie was Vincent Janssen de matchwinnaar met een knappe goal. “Ze hebben hoge kwaliteit, ze hebben enkele individuen die altijd het verschil kunnen maken en dan denk ik aan het doelpunt van Vincent Janssen dat voor mij de Goal van het Jaar mag worden,” aldus de coach.

Fans van KV Kortrijk

Opvallend: Alexandersson is met iets meer dan een jaar de langstzittende coach in de Jupiler Pro League. Besnik Hasi doet nog beter met een maand. “Het geeft nog eens aan dat in België coaches snel worden vervangen”, beseft Freyr.

"Ik zag ook het bord van de supporters die me buiten wilden. Natuurlijk doet dat pijn omdat je er zo hard voor werkt. Ik vind dat de mensen eens moeten kijken naar de budgetten en het verschil zien tussen ploegen als Beerschot en Kortrijk enerzijds en Club Brugge en Anderlecht anderzijds", ging hij verder.

Maar we doen er echt alles aan om goed te presteren. Het is goed dat ik op straat, in de supermarkt of in het zwembad, waar ik ook kom, de warme steun van vele mensen voel. Ik vond het vrijdag fantastisch toen de man met de trompet zich liet horen en zo het hele stadion vol vrolijkheid blies. Dat is pas positief supporteren”, zegt hij.

Krijgen trainers te weinig krediet in België?

Meest recent

Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

4
4
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

45
45
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

182
182
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

143
143
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

34
34
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

85
85
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

314
314
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

109
109
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

45
45
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

189
189
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

406
406
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

85
85
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

685
685
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

147
147
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

319
319
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

124
124
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

163
163
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

369
369
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

543
543
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

865
865
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

306
306
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

154
154
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

110
110

Meer sportnieuws