Alexandersson ziet bizarre tendens in JPL: "Dat gebeurt snel"

door
Alexandersson ziet bizarre tendens in JPL:

Bij KV Kortrijk wisten ze op tijd te winnen. Tegen KV Mechelen volgde een 3-1-zege en coach Freyr Alexandersson haalde opgelucht adem. Zijn positie kwam stilaan onder druk te staan en de fans waren onlangs nog scherp voor hem. De IJslander sprak over de situatie op de clubwebsite.

Belangrijke zege tegen KV Mechelen

De zege tegen KV Mechelen kwam dus heel erg op tijd. "Het was een van de beste wedstrijden sinds ik hier ben. Zo komen we weer in ‘de mix’ maar ook Beerschot komt stilaan aansluiten. Het wordt een lange weg maar we zijn er klaar voor."

Met Royal Antwerp FC volgt er een zware bekermatch. In de competitie was Vincent Janssen de matchwinnaar met een knappe goal. “Ze hebben hoge kwaliteit, ze hebben enkele individuen die altijd het verschil kunnen maken en dan denk ik aan het doelpunt van Vincent Janssen dat voor mij de Goal van het Jaar mag worden,” aldus de coach.

Fans van KV Kortrijk

Opvallend: Alexandersson is met iets meer dan een jaar de langstzittende coach in de Jupiler Pro League. Besnik Hasi doet nog beter met een maand. “Het geeft nog eens aan dat in België coaches snel worden vervangen”, beseft Freyr.

"Ik zag ook het bord van de supporters die me buiten wilden. Natuurlijk doet dat pijn omdat je er zo hard voor werkt. Ik vind dat de mensen eens moeten kijken naar de budgetten en het verschil zien tussen ploegen als Beerschot en Kortrijk enerzijds en Club Brugge en Anderlecht anderzijds", ging hij verder.

Maar we doen er echt alles aan om goed te presteren. Het is goed dat ik op straat, in de supermarkt of in het zwembad, waar ik ook kom, de warme steun van vele mensen voel. Ik vond het vrijdag fantastisch toen de man met de trompet zich liet horen en zo het hele stadion vol vrolijkheid blies. Dat is pas positief supporteren”, zegt hij.

POLL: Krijgen trainers te weinig krediet in België?

Meest recent

Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

55
55
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

68
68
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

61
61
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

40
40
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

67
67
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

79
79
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

143
143
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

181
181
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

178
178
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

77
77
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

227
227
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

59
59
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

56
56
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

244
244
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

439
439
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

170
170
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

308
308
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

173
173
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

176
176

Meer sportnieuws