TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge slaat slag, Anderlecht in actie’

1193 stemmen
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge slaat slag, Anderlecht in actie’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club strijdt met Antwerp, Anderlecht vreest’

Jupiler Pro League

Olivier Renard zal door het Anderlecht Fan Council op de rooster worden gelegd. De supporters van Paars-Wit willen weten dat de plannen voor komende wintermercato zullen zijn. Na het ontslag van Jesper Fredberg wordt er reikhalzend uitgekeken naar een nieuwe wind. Anderlecht zou naar verluidt vooral op zoek zijn naar defensieve versterkingen.

Royal Antwerp FC haalde met Dennis Praet een prestigetransfer binnen, maar de voormalige Gouden Schoen kon nog geen potten breken bij The Great Old. De middenvelder moest nog eerst volledig fit geraken en heeft nu moeite om zijn topniveau te bereiken. De verwachtingen waren erg hoog bij Antwerp, wacht een bliksemvertrek voor Praet?

Cercle Brugge koos ervoor om Miron Muslic de laan uit te sturen na slechte resultaten. De revelatie van vorig seizoen besloot om niet bij de pakken te blijven zitten na de pijnlijke nederlaag tegen rode lantaarn Beerschot. De supporters zijn echter niet akkoord met de keuze van het bestuur. Voorlopig neemt Jimmy De Wulf de honneurs waar.

Bij Club Brugge heeft men een belangrijke slag geslagen. De 17-jarige Argus Vanden Driessche heeft en contract tot 2027 getekend. De Club NXT-sluitpost wordt gezien als de mogelijke toekomstige vervanger van Simon Mignolet. Eerder werden ook al doelmannen Axl De Corte en Kyiani Vroman langer vastgelegd.

Buitenland

Real Madrid wil weer de transfermarkt op. De resultaten vallen dit seizoen tegen en De Koninklijke wil zwaar uitpakken op de mercato. Naar verluidt zijn er vier toptargets geïdentificeerd voor de rechtsbackpositie. Pedro Porro (Tottenham), Jeremie Frimpong (Bayer Leverkusen) en Trent Alexander-Arnold (Liverpool FC) en Diogo Dalot (Manchester United).

Manchester City zit in de hoek waar de klappen vallen. Pep Guardiola verliest plots de ene na de andere wedstrijd en het ziet er naar uit dat de club weer flink zal spenderen. Erling Haaland is de aanvalsleider van de club, maar City wil dat de Noor een Scandinavisch topduo gaat vormen met Zweedse Sporting CP-sensatie Viktor Gyökeres.

Denk jij dat Olivier Renard goed werk zal verrichten bij Anderlecht?

Meest recent

Twee teleurstellingen bij Anderlecht: houden of verkopen?

Bij RSC Anderlecht moéten zeker geen zestien spelers weg. Dergelijke lijstjes worden snel ...

20
20
Arteta ook grootmoedig: "PSG is de beste ter wereld"

De voorbije jaren faalde Arsenal regelmatig in 'money time', maar dit seizoen moest anders worden. ...

33
33
Enorme domper Schotland: ster moet afhaken voor WK

Elf dagen voor de start van het toernooi zijn de meeste WK-deelnemers begonnen aan hun ...

25
25
Luis Enrique schaart zich in bijzonder fraai rijtje

Paris Saint-Germain blijft de primus van Europa. Het heeft zaterdagavond immers zijn titel in de ...

33
33
Arteta voelt zich bekocht: "Als ik die fase terugzie..."

Nadat ze al de titel in de Premier League in de wacht gesleept hadden, droomde Arsenal ervan om ook ...

138
138
CL-zege met zwart randje: rellen met PSG-fans in Parijs

Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht ...

48
48
Van der Elst voorspelt: Club wil transferblunder voorkomen

Club Brugge gaat een bewogen transferzomer tegemoet. Daarin zal het wellicht heel wat sterkhouders ...

242
242
PSG doet Arsenal-droom sneuvelen vanop de stip

De finale van de Champions League is zaterdagavond uitgedraaid op een thriller. PSG haalde tegen ...

50
50
'Union houdt voet bij stuk: knaltransfer nog niet rond'

Union staat alweer voor een hete transferzomer. Voorzitter Alex Muzio en CEO Philippe Bormans ...

91
91
'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Charles De Ketelaere is intussen al enkele jaren een gevestigde waarde in de Serie A, waar hij ...

94
94
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans huiveren bij trainersbom

Bij Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer op volle toeren. De club wil weer ...

624
624
Charleroi pakt uit met piepjonge doelpuntenmachine

Voor Charleroi was het een seizoen met twee gezichten. In de winter presteerden de Carolo's zeer ...

29
29
WK-koorts stijgt: Rode Duivels bijna compleet

De start van het WK nadert met rasse schreden. Dat geldt ook voor de Rode Duivels. Zij zetten ...

66
66
'Straffe wending: Slot meteen aan slag bij Europese topper'

Zaterdag viel er een stevige trainersbom in het Engelse voetbal. Liverpool maakte immers bekend dat ...

73
73
'Zulte Waregem telt miljoenen dankzij toptransfer'

Voor Zulte Waregem is de terugkeer op het hoogste niveau een succes geworden. De West-Vlamingen ...

271
271
PSG bestolen in Champions League-finale?

Vorig seizoen won Paris Saint-Germain nog met de vingers in de neus de finale van de Champions ...

124
124
'AA Gent wil in zeer verrassende transfervijver vissen"

AA Gent kan zijn seizoen nog afsluiten met een Europees ticket, maar daarvoor zal het zondag in de ...

159
159
'Frans toptalent van 15 miljoen naar JPL'

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog niet helemaal op, maar heel wat clubs zijn toch al bezig met ...

255
255
'Leger grootmachten meldt zich voor Fernandez-Pardo'

Hij kon uitkomen voor Spanje, Italië en Argentinië, maar Matias Fernandez-Pardo koos er ...

85
85
Zulte Waregem kondigt volgende vertrekker aan

Zulte Waregem slaagde erin om in zijn eerste seizoen terug in de Jupiler Pro League het behoud te ...

144
144
Trossard start bij Arsenal, PSG zoals een jaar geleden

Om 18u staat de apotheose van het Europese voetbalseizoen op het programma, want dan wordt in ...

33
33
Volgend seizoen bij Standard? Witsel schenkt klare wijn

Verschillende Rode Duivels zullen deze zomer nog een transfer maken, of dat nu voor of na het WK zal ...

151
151
De Bruyne rouwt niet om vertrek: “Voor mij moest hij niet blijven”

Kevin De Bruyne wordt tijdens het WK 35 jaar en dus is de kans zeer groot dat het zijn laatste grote ...

163
163
Garcia mag dromen: 'Debast zorgt voor WK-mirakel'

Bij een WK liggen uiteraard alle nationale ploegen onder een vergrootglas en dat is bij de Belgen ...

113
113
‘KRC Genk zet zinnen op ervaren international’

KRC Genk gaat in de zomer toch de nodige transfers moeten afronden. De Limburgers hebben vooral nood ...

467
467

Meer sportnieuws