TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge slaat slag, Anderlecht in actie’

1193 stemmen
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge slaat slag, Anderlecht in actie’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Jupiler Pro League

Olivier Renard zal door het Anderlecht Fan Council op de rooster worden gelegd. De supporters van Paars-Wit willen weten dat de plannen voor komende wintermercato zullen zijn. Na het ontslag van Jesper Fredberg wordt er reikhalzend uitgekeken naar een nieuwe wind. Anderlecht zou naar verluidt vooral op zoek zijn naar defensieve versterkingen.

Royal Antwerp FC haalde met Dennis Praet een prestigetransfer binnen, maar de voormalige Gouden Schoen kon nog geen potten breken bij The Great Old. De middenvelder moest nog eerst volledig fit geraken en heeft nu moeite om zijn topniveau te bereiken. De verwachtingen waren erg hoog bij Antwerp, wacht een bliksemvertrek voor Praet?

Cercle Brugge koos ervoor om Miron Muslic de laan uit te sturen na slechte resultaten. De revelatie van vorig seizoen besloot om niet bij de pakken te blijven zitten na de pijnlijke nederlaag tegen rode lantaarn Beerschot. De supporters zijn echter niet akkoord met de keuze van het bestuur. Voorlopig neemt Jimmy De Wulf de honneurs waar.

Bij Club Brugge heeft men een belangrijke slag geslagen. De 17-jarige Argus Vanden Driessche heeft en contract tot 2027 getekend. De Club NXT-sluitpost wordt gezien als de mogelijke toekomstige vervanger van Simon Mignolet. Eerder werden ook al doelmannen Axl De Corte en Kyiani Vroman langer vastgelegd.

Buitenland

Real Madrid wil weer de transfermarkt op. De resultaten vallen dit seizoen tegen en De Koninklijke wil zwaar uitpakken op de mercato. Naar verluidt zijn er vier toptargets geïdentificeerd voor de rechtsbackpositie. Pedro Porro (Tottenham), Jeremie Frimpong (Bayer Leverkusen) en Trent Alexander-Arnold (Liverpool FC) en Diogo Dalot (Manchester United).

Manchester City zit in de hoek waar de klappen vallen. Pep Guardiola verliest plots de ene na de andere wedstrijd en het ziet er naar uit dat de club weer flink zal spenderen. Erling Haaland is de aanvalsleider van de club, maar City wil dat de Noor een Scandinavisch topduo gaat vormen met Zweedse Sporting CP-sensatie Viktor Gyökeres.

Denk jij dat Olivier Renard goed werk zal verrichten bij Anderlecht?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

23
23
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

42
42
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

15
15
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

35
35
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

95
95
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

286
286
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

111
111
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

307
307
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

392
392
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1060
1060
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

114
114
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

421
421
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

158
158
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

175
175
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

84
84
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

72
72
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

255
255
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

129
129
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

50
50

Meer sportnieuws