TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge slaat slag, Anderlecht in actie’

1193 stemmen
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge slaat slag, Anderlecht in actie’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Jupiler Pro League

Olivier Renard zal door het Anderlecht Fan Council op de rooster worden gelegd. De supporters van Paars-Wit willen weten dat de plannen voor komende wintermercato zullen zijn. Na het ontslag van Jesper Fredberg wordt er reikhalzend uitgekeken naar een nieuwe wind. Anderlecht zou naar verluidt vooral op zoek zijn naar defensieve versterkingen.

Royal Antwerp FC haalde met Dennis Praet een prestigetransfer binnen, maar de voormalige Gouden Schoen kon nog geen potten breken bij The Great Old. De middenvelder moest nog eerst volledig fit geraken en heeft nu moeite om zijn topniveau te bereiken. De verwachtingen waren erg hoog bij Antwerp, wacht een bliksemvertrek voor Praet?

Cercle Brugge koos ervoor om Miron Muslic de laan uit te sturen na slechte resultaten. De revelatie van vorig seizoen besloot om niet bij de pakken te blijven zitten na de pijnlijke nederlaag tegen rode lantaarn Beerschot. De supporters zijn echter niet akkoord met de keuze van het bestuur. Voorlopig neemt Jimmy De Wulf de honneurs waar.

Bij Club Brugge heeft men een belangrijke slag geslagen. De 17-jarige Argus Vanden Driessche heeft en contract tot 2027 getekend. De Club NXT-sluitpost wordt gezien als de mogelijke toekomstige vervanger van Simon Mignolet. Eerder werden ook al doelmannen Axl De Corte en Kyiani Vroman langer vastgelegd.

Buitenland

Real Madrid wil weer de transfermarkt op. De resultaten vallen dit seizoen tegen en De Koninklijke wil zwaar uitpakken op de mercato. Naar verluidt zijn er vier toptargets geïdentificeerd voor de rechtsbackpositie. Pedro Porro (Tottenham), Jeremie Frimpong (Bayer Leverkusen) en Trent Alexander-Arnold (Liverpool FC) en Diogo Dalot (Manchester United).

Manchester City zit in de hoek waar de klappen vallen. Pep Guardiola verliest plots de ene na de andere wedstrijd en het ziet er naar uit dat de club weer flink zal spenderen. Erling Haaland is de aanvalsleider van de club, maar City wil dat de Noor een Scandinavisch topduo gaat vormen met Zweedse Sporting CP-sensatie Viktor Gyökeres.

Denk jij dat Olivier Renard goed werk zal verrichten bij Anderlecht?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

30
30
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

32
32
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

30
30
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

133
133
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

61
61
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

230
230
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

240
240
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

67
67
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

291
291
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

444
444
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

316
316
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

388
388
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

148
148
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

67
67
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

122
122
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

51
51
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

222
222
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

280
280
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

135
135
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

810
810
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

530
530
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

294
294

Meer sportnieuws