Croky Cup-programma op TV: waar zijn de matchen te zien?

2164
Croky Cup-programma op TV: waar zijn de matchen te zien?

Op de Belgische velden wacht de 1/8e finale van de Croky Cup. Dinsdag, woensdag en donderdag zullen clubs vechten voor een plek in de kwartfinale van de Beker van België. Maar een paar wedstrijden zijn op TV te bekijken, hieronder is het volledige bekerprogramma te vinden.

Club Brugge en Patro Eisden trappen de beker op gang op dinsdagavond, die wedstrijd zal live op VTM2 te zien zijn. Bij Patro staat ex-Club Brugge-doelman Stijn Stijnen aan het roer. Anderlecht en Westerlo sluiten de 1/8e finales van de beker af., die match zal op Sporza te bekijken zijn.

LEES OOK: Nainggolan vrijdag voor de rechter: waarvan wordt hij verdacht?

Bekeravontuur

In de 1/8e finales zijn er geen terugwedstrijden en bij een gelijkspel na negentig minuten zullen er verlengingen en eventueel penalty’s volgen. Woensdag staan er zes wedstrijden gelijktijdig op het programma. Om die reden kan er maar één match op woensdag worden uitgezonden op TV.

De keuze is op de topper tussen eersteklassers KRC Genk en Standard Luik gevallen, die match zal te zien zijn op VTM2. Ook Patro Eisden vs Club Brugge zal op die zender aldus te bekijken zijn. Anderlecht en Westerlo wordt uitgezonden op Sporza. De andere wedstrijden zijn niet op TV te bekijken.

Volledig programma

Dinsdag 
20u45 Patro Eisden - Club Brugge (VTM 2)

Woensdag
20u00 Union SG - KAA Gent
20u00 OHL - Zulte Waregem
20u30 Cercle - STVV
20u30 KRC Genk - Standard (VTM 2)
20u30 Kortrijk - Antwerp
20u30 Beerschot - KV Mechelen

Donderdag
20u30 Anderlecht - Westerlo (Sporza)

Vind jij dat alle bekermatchen van de 1/8e finales op TV moeten worden uitgezonden?

Meest recent

'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

18
18
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

175
175
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

121
121
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

66
66
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

25
25
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

92
92
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

27
27
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

132
132
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

367
367
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

47
47
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

385
385
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

167
167
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

186
186
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

528
528
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

157
157
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

165
165
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

739
739
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

186
186
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

109
109
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

151
151
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

356
356
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

53
53

Meer sportnieuws