Einde in zicht: KMSK Deinze krijgt wéér gigantische klap

599 stemmen
Einde in zicht: KMSK Deinze krijgt wéér gigantische klap

Het einde van KMSK Deinze lijkt in zicht. De club kampt achter de schermen met enorme financiële problemen. Aanvalsleider Lennart Mertens vertrok al en verschillende andere spelers dreigen ook weg te gaan nadat de club al een tijdje geen lonen meer heeft betaald.

En het gaat van kwaad naar erger met Deinze. Het Nieuwsblad laat weten dat de Licentiecommissie heeft beslist om weer punten af te trekken nadat het dat eerder al had gedaan. De KBVB zag dat er nog steeds geen betalingen werden uitgevoerd.

LEES OOK: Zonder anciens: wordt dít de EK-typeploeg van Van Bommel?

Faillissement

Het ziet er naar uit dat een faillissement de logische volgende stap zal worden. Eerder trok de KBVB al drie punten af na wanbetalingen en ook nu hanteert het diezelfde straf. Daardoor daalt de club nog eens drie plaatsen naar beneden en staat het nu op de dertiende plek in de Challenger Pro League.

Hoofdinvesteerder ACA Football Partners besloot een tijd geleden om al het geld tegen te houden, maar met investeringsgroep AAD Invest Group leek de redding nabij. Niets leek echter minder waar want de financiële problemen zijn verre van verdwenen. De beloftes worden niet waargemaakt.

Wanbeleid

Keer op keer werd er een wanbeleid uitgevoerd bij Deinze en nu lijkt de emmer te zijn overgelopen. Zowel in september als in oktober konden er geen betalingsbewijzen worden voorgelegd door de tweedeklasser. De spelers en staf worden aldus nog steeds niet betaald. ‘Lierse SK en KSC Dikkelvenne wachten ook op geld, net als Voetbal Vlaanderen en de RSZ’, klinkt het.

Denk jij dat KMSK Deinze failliet zal gaan?

Meest recent

'Leegloop bij Union SG: vier sterkhouders vertrekken'

Union SG nam al afscheid van Christian Burgess en Kjell Scherpen, maar daar zal het niet stoppen. ...

0
0
'Sibierski rondt zeer bizarre transfer af'

Antoine Sibierski lijkt eindelijk een tandje bij te zetten op de transfermarkt. Oliver Antman werd ...

31
31
'Club Brugge haalt slag thuis: topclub haakt af na geweigerd bod'

Bij Club Brugge vertrekt er een halve basisploeg, waardoor de andere jongens wellicht geen transfer ...

104
104
KRC Genk in spoor van Club Brugge: héél straffe cijfers

KRC Genk is een club die al vele jaren enorme stappen voorwaarts zet. De transfer van Konstantinos ...

121
121
De Cat krijgt mokerslag: recordtransfer wordt gevangenis

Nathan De Cat is nog maar pas bij Hoffenheim, maar hij wordt meteen stevig aan banden gelegd. Zelfs ...

176
176
'Union SG verrast met komst ex-smaakmaker uit de JPL'

Union SG verkocht Kjell Scherpen aan Ipswich Town, dus er moet een nieuwe keeper naar het Dudenpark ...

79
79
Hoe Karetsas KRC Genk toch laat dromen van 40 miljoen euro

Konstantinos Karetsas zal weldra zijn transfer naar Borussia Dortmund afronden. KRC Genk passeert ...

91
91
Club Brugge neemt nieuwe start: andere aanpak is nodig

Club Brugge neemt het vrijdagavond in de supercup op tegen Union SG. Blauw-Zwart zal na vijf magere ...

424
424
Eerlijke Bruno speelt open kaart bij Anderlecht

D-day voor RSC Anderlecht. Winnen, op welke manier dan ook, is een must tegen Hammarby. De druk ...

167
167
'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

558
558
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

518
518
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

124
124
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

708
708
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

446
446
Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Met Vincent Janssen heeft de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers van de ...

110
110
Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

43
43
Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

653
653
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

719
719
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

198
198
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

768
768
'Plots nieuwe opening voor transfer De Ketelaere naar PSG'

Hij genoot de voorbije dagen van een welverdiende vakantie in het gezelschap van onder meer Kevin De ...

78
78
Godts spreekt klare taal over mogelijke transfer

Het bleek uiteindelijk net niet genoeg voor een plaats in de WK-selectie van de Rode Duivels, maar ...

97
97
'Standard troeft Essevee af voor nieuwste aanwinst'

Iets meer dan een week voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League zijn de meeste ...

195
195
De Bruyne en De Ketelaere laten internet ontploffen

Kevin De Bruyne geniet momenteel van een vakantie op Ibiza, maar de Rode Duivel zorgt ook naast het ...

109
109
'Hasi blijft Belgisch gaan en klopt nu ook aan bij Union'

Besnik Hasi werd in februari op straat gezet bij Anderlecht omdat de resultaten tegenvielen, maar ...

118
118

Meer sportnieuws