Einde in zicht: KMSK Deinze krijgt wéér gigantische klap

door
Einde in zicht: KMSK Deinze krijgt wéér gigantische klap

Het einde van KMSK Deinze lijkt in zicht. De club kampt achter de schermen met enorme financiële problemen. Aanvalsleider Lennart Mertens vertrok al en verschillende andere spelers dreigen ook weg te gaan nadat de club al een tijdje geen lonen meer heeft betaald.

En het gaat van kwaad naar erger met Deinze. Het Nieuwsblad laat weten dat de Licentiecommissie heeft beslist om weer punten af te trekken nadat het dat eerder al had gedaan. De KBVB zag dat er nog steeds geen betalingen werden uitgevoerd.

LEES OOK: Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Faillissement

Het ziet er naar uit dat een faillissement de logische volgende stap zal worden. Eerder trok de KBVB al drie punten af na wanbetalingen en ook nu hanteert het diezelfde straf. Daardoor daalt de club nog eens drie plaatsen naar beneden en staat het nu op de dertiende plek in de Challenger Pro League.

Hoofdinvesteerder ACA Football Partners besloot een tijd geleden om al het geld tegen te houden, maar met investeringsgroep AAD Invest Group leek de redding nabij. Niets leek echter minder waar want de financiële problemen zijn verre van verdwenen. De beloftes worden niet waargemaakt.

Wanbeleid

Keer op keer werd er een wanbeleid uitgevoerd bij Deinze en nu lijkt de emmer te zijn overgelopen. Zowel in september als in oktober konden er geen betalingsbewijzen worden voorgelegd door de tweedeklasser. De spelers en staf worden aldus nog steeds niet betaald. ‘Lierse SK en KSC Dikkelvenne wachten ook op geld, net als Voetbal Vlaanderen en de RSZ’, klinkt het.

Denk jij dat KMSK Deinze failliet zal gaan?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

18
18
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

27
27
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

55
55
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

26
26
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

119
119
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

237
237
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

74
74
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

134
134
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

448
448
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

111
111
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

76
76
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

196
196
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

387
387
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

181
181
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

61
61
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

255
255
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

253
253
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

212
212
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

77
77
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

171
171
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

509
509
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

83
83
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

154
154
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

107
107

Meer sportnieuws