Club Brugge opgelet: Patro grijpt bizar in na ‘kleedkameraffaire’

door
Club Brugge opgelet: Patro grijpt bizar in na ‘kleedkameraffaire’

Patro Eisden neemt het in de 1/8e finales van de Croky Cup op tegen Club Brugge. Coach Stijn Stijnen neemt het op tegen zijn ex-club. Na de ‘kleedkamerperikelen’ in de vorige ronde tussen Patro Eisden en Sporting Charleroi heeft de club zwaar ingegrepen.

Challenger Pro League-club Patro Eisden schakelde eersteklasser Charleroi uit. Nadien was er veel ophef omdat Stijnen en consorten de bezoekende Carolo’s het leven zuur zouden hebben gemaakt. Zo was Rik De Mil onder meer misnoegd over de situatie in de kleedkamer van Charleroi. Stijnen vond alles overdreven en de club grijpt nu ook in.

LEES OOK: Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Deurwaarder

CEO Wouter Corstjens laat tegenover Het Nieuwsblad weten dat er bij elke thuismatch een deurwaarder zal worden ingeschakeld, bizar. “Nadat de wedstrijdafgevaardigde van het bekerduel Patro-Charleroi in zijn verslag verklaringen aflegde die niet stroken met de realiteit, hebben wij beslist om bij elke wedstrijd een deurwaarder aanwezig te laten zijn.”

Patro Eisden voelt dat het zich moet verdedigen. “Wij moeten onszelf verdedigen, want de bond gaat toch mee met de match delegate. Daarom kozen we sinds die match tegen Charleroi voor de optie om een deurwaarder altijd vaststellingen te laten doen hier in het stadion. Mocht er weer een verklaring zijn die niet strookt met de realiteit, dan kunnen we die weerleggen met de deurwaarder. We gaan dat blijven doen.”

Stijnen vs Club Brugge

Stijn Stijnen staat zo weer tegenover zijn ex-club. De voormalige doelman stond jarenlang onder de lat bij Blauw-Zwart en is nu hoofdtrainer bij Patro Eisden in de Challenger Pro League. Stijnen staat erom bekend om fratsen te kunnen uithalen, maar Patro staat aldus achter hun coach.

Vind jij deze actie van Patro Eisden overdreven?

Meest recent

'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

23
23
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

24
24
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

67
67
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

17
17
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

238
238
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

53
53
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

140
140
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

326
326
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

148
148
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

206
206
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

363
363
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

370
370
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

38
38
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

100
100
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

267
267
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

47
47
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

104
104
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

90
90
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

231
231
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

312
312
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1180
1180
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

62
62
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

698
698
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

404
404
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

168
168

Meer sportnieuws