Club Brugge opgelet: Patro grijpt bizar in na ‘kleedkameraffaire’

door
Club Brugge opgelet: Patro grijpt bizar in na ‘kleedkameraffaire’

Patro Eisden neemt het in de 1/8e finales van de Croky Cup op tegen Club Brugge. Coach Stijn Stijnen neemt het op tegen zijn ex-club. Na de ‘kleedkamerperikelen’ in de vorige ronde tussen Patro Eisden en Sporting Charleroi heeft de club zwaar ingegrepen.

Challenger Pro League-club Patro Eisden schakelde eersteklasser Charleroi uit. Nadien was er veel ophef omdat Stijnen en consorten de bezoekende Carolo’s het leven zuur zouden hebben gemaakt. Zo was Rik De Mil onder meer misnoegd over de situatie in de kleedkamer van Charleroi. Stijnen vond alles overdreven en de club grijpt nu ook in.

LEES OOK: Nainggolan-bom doet CPL daveren: "Wie Radja beetje kent ..."

Deurwaarder

CEO Wouter Corstjens laat tegenover Het Nieuwsblad weten dat er bij elke thuismatch een deurwaarder zal worden ingeschakeld, bizar. “Nadat de wedstrijdafgevaardigde van het bekerduel Patro-Charleroi in zijn verslag verklaringen aflegde die niet stroken met de realiteit, hebben wij beslist om bij elke wedstrijd een deurwaarder aanwezig te laten zijn.”

Patro Eisden voelt dat het zich moet verdedigen. “Wij moeten onszelf verdedigen, want de bond gaat toch mee met de match delegate. Daarom kozen we sinds die match tegen Charleroi voor de optie om een deurwaarder altijd vaststellingen te laten doen hier in het stadion. Mocht er weer een verklaring zijn die niet strookt met de realiteit, dan kunnen we die weerleggen met de deurwaarder. We gaan dat blijven doen.”

Stijnen vs Club Brugge

Stijn Stijnen staat zo weer tegenover zijn ex-club. De voormalige doelman stond jarenlang onder de lat bij Blauw-Zwart en is nu hoofdtrainer bij Patro Eisden in de Challenger Pro League. Stijnen staat erom bekend om fratsen te kunnen uithalen, maar Patro staat aldus achter hun coach.

Vind jij deze actie van Patro Eisden overdreven?

Meest recent

'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

32
32
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

15
15
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

128
128
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

54
54
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

276
276
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

80
80
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

154
154
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

123
123
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

322
322
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

256
256
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

139
139
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

363
363
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

160
160
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1178
1178
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

196
196
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

133
133
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

31
31
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

636
636
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

844
844
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

429
429
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

454
454
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

157
157
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

253
253
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

419
419

Meer sportnieuws