Club Brugge opgelet: Patro grijpt bizar in na ‘kleedkameraffaire’

392 stemmen
Club Brugge opgelet: Patro grijpt bizar in na ‘kleedkameraffaire’

Patro Eisden neemt het in de 1/8e finales van de Croky Cup op tegen Club Brugge. Coach Stijn Stijnen neemt het op tegen zijn ex-club. Na de ‘kleedkamerperikelen’ in de vorige ronde tussen Patro Eisden en Sporting Charleroi heeft de club zwaar ingegrepen.

Challenger Pro League-club Patro Eisden schakelde eersteklasser Charleroi uit. Nadien was er veel ophef omdat Stijnen en consorten de bezoekende Carolo’s het leven zuur zouden hebben gemaakt. Zo was Rik De Mil onder meer misnoegd over de situatie in de kleedkamer van Charleroi. Stijnen vond alles overdreven en de club grijpt nu ook in.

LEES OOK: Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Deurwaarder

CEO Wouter Corstjens laat tegenover Het Nieuwsblad weten dat er bij elke thuismatch een deurwaarder zal worden ingeschakeld, bizar. “Nadat de wedstrijdafgevaardigde van het bekerduel Patro-Charleroi in zijn verslag verklaringen aflegde die niet stroken met de realiteit, hebben wij beslist om bij elke wedstrijd een deurwaarder aanwezig te laten zijn.”

Patro Eisden voelt dat het zich moet verdedigen. “Wij moeten onszelf verdedigen, want de bond gaat toch mee met de match delegate. Daarom kozen we sinds die match tegen Charleroi voor de optie om een deurwaarder altijd vaststellingen te laten doen hier in het stadion. Mocht er weer een verklaring zijn die niet strookt met de realiteit, dan kunnen we die weerleggen met de deurwaarder. We gaan dat blijven doen.”

Stijnen vs Club Brugge

Stijn Stijnen staat zo weer tegenover zijn ex-club. De voormalige doelman stond jarenlang onder de lat bij Blauw-Zwart en is nu hoofdtrainer bij Patro Eisden in de Challenger Pro League. Stijnen staat erom bekend om fratsen te kunnen uithalen, maar Patro staat aldus achter hun coach.

Vind jij deze actie van Patro Eisden overdreven?

Meest recent

Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

14
14
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

67
67
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

227
227
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

64
64
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

52
52
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

35
35
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

226
226
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

229
229
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

596
596
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

135
135
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

19
19
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

416
416
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

127
127
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

139
139
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

649
649
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

750
750
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

336
336
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

399
399
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

100
100
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

174
174
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

241
241
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

177
177
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

90
90
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

188
188

Meer sportnieuws