Club Brugge opgelet: Patro grijpt bizar in na ‘kleedkameraffaire’

door
Club Brugge opgelet: Patro grijpt bizar in na ‘kleedkameraffaire’

Patro Eisden neemt het in de 1/8e finales van de Croky Cup op tegen Club Brugge. Coach Stijn Stijnen neemt het op tegen zijn ex-club. Na de ‘kleedkamerperikelen’ in de vorige ronde tussen Patro Eisden en Sporting Charleroi heeft de club zwaar ingegrepen.

Challenger Pro League-club Patro Eisden schakelde eersteklasser Charleroi uit. Nadien was er veel ophef omdat Stijnen en consorten de bezoekende Carolo’s het leven zuur zouden hebben gemaakt. Zo was Rik De Mil onder meer misnoegd over de situatie in de kleedkamer van Charleroi. Stijnen vond alles overdreven en de club grijpt nu ook in.

LEES OOK: Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Deurwaarder

CEO Wouter Corstjens laat tegenover Het Nieuwsblad weten dat er bij elke thuismatch een deurwaarder zal worden ingeschakeld, bizar. “Nadat de wedstrijdafgevaardigde van het bekerduel Patro-Charleroi in zijn verslag verklaringen aflegde die niet stroken met de realiteit, hebben wij beslist om bij elke wedstrijd een deurwaarder aanwezig te laten zijn.”

Patro Eisden voelt dat het zich moet verdedigen. “Wij moeten onszelf verdedigen, want de bond gaat toch mee met de match delegate. Daarom kozen we sinds die match tegen Charleroi voor de optie om een deurwaarder altijd vaststellingen te laten doen hier in het stadion. Mocht er weer een verklaring zijn die niet strookt met de realiteit, dan kunnen we die weerleggen met de deurwaarder. We gaan dat blijven doen.”

Stijnen vs Club Brugge

Stijn Stijnen staat zo weer tegenover zijn ex-club. De voormalige doelman stond jarenlang onder de lat bij Blauw-Zwart en is nu hoofdtrainer bij Patro Eisden in de Challenger Pro League. Stijnen staat erom bekend om fratsen te kunnen uithalen, maar Patro staat aldus achter hun coach.

Vind jij deze actie van Patro Eisden overdreven?

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

36
36
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

145
145
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

66
66
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

48
48
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

24
24
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

958
958
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

167
167
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

201
201
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

292
292
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

29
29
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

150
150
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

681
681
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

35
35
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

38
38
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

179
179
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

98
98
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

123
123
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

115
115
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

120
120
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

123
123
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

310
310
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

37
37
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

320
320
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

182
182

Meer sportnieuws