Club Brugge opgelet: Patro grijpt bizar in na ‘kleedkameraffaire’

door
Club Brugge opgelet: Patro grijpt bizar in na ‘kleedkameraffaire’

Patro Eisden neemt het in de 1/8e finales van de Croky Cup op tegen Club Brugge. Coach Stijn Stijnen neemt het op tegen zijn ex-club. Na de ‘kleedkamerperikelen’ in de vorige ronde tussen Patro Eisden en Sporting Charleroi heeft de club zwaar ingegrepen.

Challenger Pro League-club Patro Eisden schakelde eersteklasser Charleroi uit. Nadien was er veel ophef omdat Stijnen en consorten de bezoekende Carolo’s het leven zuur zouden hebben gemaakt. Zo was Rik De Mil onder meer misnoegd over de situatie in de kleedkamer van Charleroi. Stijnen vond alles overdreven en de club grijpt nu ook in.

LEES OOK: Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Deurwaarder

CEO Wouter Corstjens laat tegenover Het Nieuwsblad weten dat er bij elke thuismatch een deurwaarder zal worden ingeschakeld, bizar. “Nadat de wedstrijdafgevaardigde van het bekerduel Patro-Charleroi in zijn verslag verklaringen aflegde die niet stroken met de realiteit, hebben wij beslist om bij elke wedstrijd een deurwaarder aanwezig te laten zijn.”

Patro Eisden voelt dat het zich moet verdedigen. “Wij moeten onszelf verdedigen, want de bond gaat toch mee met de match delegate. Daarom kozen we sinds die match tegen Charleroi voor de optie om een deurwaarder altijd vaststellingen te laten doen hier in het stadion. Mocht er weer een verklaring zijn die niet strookt met de realiteit, dan kunnen we die weerleggen met de deurwaarder. We gaan dat blijven doen.”

Stijnen vs Club Brugge

Stijn Stijnen staat zo weer tegenover zijn ex-club. De voormalige doelman stond jarenlang onder de lat bij Blauw-Zwart en is nu hoofdtrainer bij Patro Eisden in de Challenger Pro League. Stijnen staat erom bekend om fratsen te kunnen uithalen, maar Patro staat aldus achter hun coach.

Vind jij deze actie van Patro Eisden overdreven?

Meest recent

Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

1
1
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

16
16
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

55
55
Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

24
24
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

42
42
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

102
102
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

338
338
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

64
64
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

86
86
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

43
43
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

112
112
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

235
235
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

106
106
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

420
420
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

103
103
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

254
254
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

167
167
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

368
368
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

118
118
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

101
101
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

948
948
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

502
502
Roda JC rekent op Belg voor ‘Operatie Eredivisie’

Roda JC is een club die altijd heel wat Belgen in zijn rangen heeft gehad. De Nederlandse ...

16
16
Anderlecht dreigt opnieuw zware fout te maken

RSC Anderlecht moet stilaan een knoop gaan doorhakken. Gaan de Brusselaars de laatste aanvallende ...

314
314

Meer sportnieuws