Stijnen deelt Club waarschuwing uit: "Dan maken we kans"

door
Stijnen deelt Club waarschuwing uit:

Morgenavond staat er een zeer interessant duel op het programma in de Croky Cup. Patro Eisden ontvangt Club Brugge. Stijn Stijnen doet het voortreffelijk bij de Limburgse club en Blauw-Zwart kan de ploeg uit Maasmechelen maar beter niet onderschatten. Stijnen sprak de media toe.

Patro Eisden schakelde in de vorige ronde Sporting Charleroi uit en hoe. Ze wonnen met 4-1. Twee jaar geleden sneuvelde Club Brugge bijna bij Patro, verlengingen waren toen het lot van de landskampioen.

LEES OOK: Stijnen oordeelt: "Hij moet meer spelen bij de Rode Duivels"

Moeilijke avond voor Club

"Het is een groot moment voor onze club. We gaan er op onze manier een leuke wedstrijd van maken", deelde Stijnen mee. Patro verwacht een vol huis en er werd zelfs een extra tirbune neergezet. 

Twee jaar geleden was het dus bijna prijs voor Patro tegen Club. "Ze wisten toen niet wat er op hen afkwam. Morgen is er veel mogelijk. We moeten hen een vervelende avond bezorgen. Ik weet dat ze niet graag naar hier komen. We moeten boven onszelf uitstijgen om een kans te maken."

Vanrafelgem

Bij Patro zal een speler zich heel erg willen tonen: Keano Vanrafelgem. De aanvallende middenvelder speelde in het verleden voor Club Brugge, maar daar werd hij doorgestuurd. Patro haalde hem, verhuurde hem aan Sporting Hasselt en dit seizoen is hij zeer goed bezig in de Challenger Pro League.

'Kiki', zo is zijn roepnaam, was in de Challenger Pro League al goed voor 6 goals en 2 assists in 11 duels. Tegen Sporting Charleroi was hij in de Beker van België ook aanwezig met een assist. Kan hij tegen Club ook bepalend zijn?

Gaat Patro stunten tegen Club?

Meest recent

Euvard slijpt de messen: "Als we de beloftes willen waarmaken..."

Vincent Euvrard kon tot op heden niet echt betere resultaten neerleggen. De trainer kreeg al de ...

6
6
Broos over Rode Duivels: "Pfff, doe mij dat niet aan!"

Hugo Broos wist zich met Zuid-Afrika te plaatsen voor het WK 2026. De ervaren trainer heeft zo ...

26
26
Patrick Kluivert krijgt de bons na missen van het WK

De WK-kwalificaties zijn volop bezig en ondertussen zijn al heel wat landen zeker van het WK 2026. ...

42
42
Erik Van Looy schokt Vlaanderen met afscheid: "Anderlecht..."

Na 22 seizoenen gooit Erik Van Looy het roer om in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ — ...

35
35
Verenigde Staten zet alles op alles voor RSCA-speler

De afgelopen dagen verloren de Belgen toch wel wat talenten aan andere landen. Komt daar een derde ...

76
76
'Nederland verstomt: Eredivisie-reus voor Vanaken lonkt'

Hans Vanaken (33) blijft België en omstreken verbazen: sterk bij de Rode Duivels, een goal ...

283
283
'JPL-clubs willen absolute parel naar België halen'

De Jupiler Pro League is een opleidingscompetitie pur sang. De Belgische eersteklassers speuren dan ...

54
54
Boeckx geeft Anderlecht raad: "Wie weet zelfs de titel"

Bij RSC Anderlecht was het tot dusver amper rustig. De Europese vernedering, het vertrek van Wouter ...

181
181
'AA Gent legt nieuwe bom onder het Belgische voetbal'

De voorbije maanden heeft het regelmatig gestormd binnen de Pro League. Er waren zeer moeizame ...

180
180
Stijnen oordeelt: "Hij moet meer spelen bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels gaan naar het WK van komende zomer. Dat lijkt vast te staan. De Belgen stonden er op ...

127
127
‘Anderlecht ruikt gouden kans op transfermarkt’

RSC Anderlecht is achter de schermen druk bezig met het scouten van spelers. De Brusselaars houden ...

118
118
Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

225
225
Voetbalkijker gewaarschuwd: DAZN grijpt drastisch in

De Jupiler Pro League blijft voorlopig enkel te bekijken via de betalende app van DAZN. Wie dit ...

846
846
'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Binnen een drietal weken krijgt Club Brugge in de Champions League het bezoek van FC Barcelona. Door ...

118
118
Sensatie in Champions League: straffe comeback OHL Women

Volgende week staat de derde speeldag in de League Phase van de Champions League op het programma. ...

108
108
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

291
291
'Megatransfer Tzolis: spectaculair prijskaartje gelekt'

Ondanks de nodige interesse, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om Christos Tzolis aan boord ...

352
352
Details RvB Anderlecht bekend: één grote afwezige

Het vernieuwde RSC Anderlecht kan uit de startblokken schieten. Woensdagavond werden de plannen van ...

463
463
'Noa Lang nu al op zijspoor: Conte legt eis op tafel'

De tweede interland-break van het seizoen zit achter de rug en daar zullen verschillende spelers ...

194
194
Selectie Duivels: verbazingwekkende naam mee naar WK?

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

784
784
Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp FC werkt voorlopig een erg wisselvallig seizoen af. Toch hebben de supporters iets om ...

626
626
'Nieuwe info duikt op: Union mikte vol op deze coach'

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

270
270
'Witte rook bij Anderlecht: plan Coucke goedgekeurd'

Er heerste de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over hoe het verder moest bij Anderlecht. Op 1 ...

467
467
Broos spreekt duidelijke taal over toekomst na straffe WK-stoot

Hugo Broos heeft deze week een stukje Belgische voetbalgeschiedenis geschreven. De ervaren rot werd ...

74
74
Genk ziet nog een jeugdinternational vertrekken

KRC Genk zet nog steeds vol in op zijn jeugd. Met Kos Karetsas en Mike Penders lanceerde het vorig ...

122
122

Meer sportnieuws