Stijnen deelt Club waarschuwing uit: "Dan maken we kans"

336 stemmen
Stijnen deelt Club waarschuwing uit:

Morgenavond staat er een zeer interessant duel op het programma in de Croky Cup. Patro Eisden ontvangt Club Brugge. Stijn Stijnen doet het voortreffelijk bij de Limburgse club en Blauw-Zwart kan de ploeg uit Maasmechelen maar beter niet onderschatten. Stijnen sprak de media toe.

Patro Eisden schakelde in de vorige ronde Sporting Charleroi uit en hoe. Ze wonnen met 4-1. Twee jaar geleden sneuvelde Club Brugge bijna bij Patro, verlengingen waren toen het lot van de landskampioen.

LEES OOK: ‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

Moeilijke avond voor Club

"Het is een groot moment voor onze club. We gaan er op onze manier een leuke wedstrijd van maken", deelde Stijnen mee. Patro verwacht een vol huis en er werd zelfs een extra tirbune neergezet. 

Twee jaar geleden was het dus bijna prijs voor Patro tegen Club. "Ze wisten toen niet wat er op hen afkwam. Morgen is er veel mogelijk. We moeten hen een vervelende avond bezorgen. Ik weet dat ze niet graag naar hier komen. We moeten boven onszelf uitstijgen om een kans te maken."

Vanrafelgem

Bij Patro zal een speler zich heel erg willen tonen: Keano Vanrafelgem. De aanvallende middenvelder speelde in het verleden voor Club Brugge, maar daar werd hij doorgestuurd. Patro haalde hem, verhuurde hem aan Sporting Hasselt en dit seizoen is hij zeer goed bezig in de Challenger Pro League.

'Kiki', zo is zijn roepnaam, was in de Challenger Pro League al goed voor 6 goals en 2 assists in 11 duels. Tegen Sporting Charleroi was hij in de Beker van België ook aanwezig met een assist. Kan hij tegen Club ook bepalend zijn?

Gaat Patro stunten tegen Club?

Meest recent

Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

226
226
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

24
24
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

417
417
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

91
91
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

65
65
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

552
552
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

604
604
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

125
125
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

249
249
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

118
118
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

492
492
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

183
183
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

131
131
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

766
766
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

348
348
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

675
675
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

598
598
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

835
835
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

70
70
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

215
215
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

165
165
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

765
765
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

366
366
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

246
246
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

183
183

Meer sportnieuws