Stijnen deelt Club waarschuwing uit: "Dan maken we kans"

door
Stijnen deelt Club waarschuwing uit:

Morgenavond staat er een zeer interessant duel op het programma in de Croky Cup. Patro Eisden ontvangt Club Brugge. Stijn Stijnen doet het voortreffelijk bij de Limburgse club en Blauw-Zwart kan de ploeg uit Maasmechelen maar beter niet onderschatten. Stijnen sprak de media toe.

Patro Eisden schakelde in de vorige ronde Sporting Charleroi uit en hoe. Ze wonnen met 4-1. Twee jaar geleden sneuvelde Club Brugge bijna bij Patro, verlengingen waren toen het lot van de landskampioen.

LEES OOK: CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

Moeilijke avond voor Club

"Het is een groot moment voor onze club. We gaan er op onze manier een leuke wedstrijd van maken", deelde Stijnen mee. Patro verwacht een vol huis en er werd zelfs een extra tirbune neergezet. 

Twee jaar geleden was het dus bijna prijs voor Patro tegen Club. "Ze wisten toen niet wat er op hen afkwam. Morgen is er veel mogelijk. We moeten hen een vervelende avond bezorgen. Ik weet dat ze niet graag naar hier komen. We moeten boven onszelf uitstijgen om een kans te maken."

Vanrafelgem

Bij Patro zal een speler zich heel erg willen tonen: Keano Vanrafelgem. De aanvallende middenvelder speelde in het verleden voor Club Brugge, maar daar werd hij doorgestuurd. Patro haalde hem, verhuurde hem aan Sporting Hasselt en dit seizoen is hij zeer goed bezig in de Challenger Pro League.

'Kiki', zo is zijn roepnaam, was in de Challenger Pro League al goed voor 6 goals en 2 assists in 11 duels. Tegen Sporting Charleroi was hij in de Beker van België ook aanwezig met een assist. Kan hij tegen Club ook bepalend zijn?

Gaat Patro stunten tegen Club?

Meest recent

Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

7
7
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

41
41
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

113
113
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

37
37
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

92
92
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

359
359
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

32
32
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

311
311
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

110
110
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

112
112
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

273
273
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

194
194
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

98
98
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

236
236
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

21
21
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

97
97
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

469
469
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

133
133
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

228
228
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

97
97
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

346
346
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

194
194
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

177
177
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

535
535
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

183
183

Meer sportnieuws