Coleman spreekt meteen forse ambitie uit met OHL

99 stemmen
Coleman spreekt meteen forse ambitie uit met OHL

Bij OH Leuven verrasten ze met de komst van Chris Coleman als nieuwe trainer. De trainer werd vandaag officieel voorgesteld aan Den Dreef. Hij sprak meteen ambitieuze taal bij zijn voorstelling. De toon is alvast gezet.

Dat OHL bij Coleman terechtkwam valt te verklaren door het netwerk van György Csepregi. Die heeft een netwerk in landen zoals Griekenland en Cyprus, waar Coleman de afgelopen jaren aan de slag was. Coleman zag meteen graten in een transfer naar Leuven.

Europees met OHL

"Ik heb in m’n carrière nog nooit gekozen voor een stabiele club, een team dat meedeed voor Europees voetbal. Het was altijd met vallen en opstaan, proberen iets te bouwen. Maar dit? Dit is een goeie club, in een goeie competitie", tekende Het Laatste Nieuws op bij zijn voorstelling.

Coleman sprak meteen de ambities uit. "Deze uitdaging ga ik graag aan. Ik zie niet in waarom we op termijn niet kunnen meedoen voor de top zes. Op dit moment moeten we nog kijken naar de teams achter ons, maar qua spelers en mensen hier zit het goed. Het is nu niet onze prioriteit, maar ik zie ons kans maken op met deze club op termijn Europa in te gaan."

Gareth Bale & co

OHL wil snel de rug rechten en weer gaan aanknopen met overwinningen. Ze willen vooral naar boven gaan kijken en niet langer naar beneden. Met Coleman moet dat lukken, dat zegt ook CEO Frederic Van den Steen.

"De trainers die we spraken geloven in ons verhaal. We zijn uiteindelijk bij Chris beland, de beste kandidaat op alle parameters. Hij heeft ervaring op het hoogste niveau én clubs in volle ontwikkeling. Chris heeft met wereldvedetten gewerkt (Bale, Mascherano, Ramsey, Van der Sar...), en ook jonge gasten gebracht. Voor de verdere ontwikkeling van onze club is dat belangrijk."

Zal Coleman slagen bij OHL?

Meest recent

Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

1
1
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

7
7
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

97
97
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

72
72
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

346
346
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

413
413
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

123
123
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

72
72
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

71
71
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

145
145
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

67
67
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

104
104
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

381
381
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

34
34
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

182
182
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

104
104
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

318
318
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

166
166
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

72
72
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

843
843
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

264
264
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

125
125
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

150
150
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

235
235

Meer sportnieuws