Coleman spreekt meteen forse ambitie uit met OHL

99 stemmen
Coleman spreekt meteen forse ambitie uit met OHL

Bij OH Leuven verrasten ze met de komst van Chris Coleman als nieuwe trainer. De trainer werd vandaag officieel voorgesteld aan Den Dreef. Hij sprak meteen ambitieuze taal bij zijn voorstelling. De toon is alvast gezet.

Dat OHL bij Coleman terechtkwam valt te verklaren door het netwerk van György Csepregi. Die heeft een netwerk in landen zoals Griekenland en Cyprus, waar Coleman de afgelopen jaren aan de slag was. Coleman zag meteen graten in een transfer naar Leuven.

LEES OOK: Van den Heuvel geeft reden voor transfer van Club naar OHL

Europees met OHL

"Ik heb in m’n carrière nog nooit gekozen voor een stabiele club, een team dat meedeed voor Europees voetbal. Het was altijd met vallen en opstaan, proberen iets te bouwen. Maar dit? Dit is een goeie club, in een goeie competitie", tekende Het Laatste Nieuws op bij zijn voorstelling.

Coleman sprak meteen de ambities uit. "Deze uitdaging ga ik graag aan. Ik zie niet in waarom we op termijn niet kunnen meedoen voor de top zes. Op dit moment moeten we nog kijken naar de teams achter ons, maar qua spelers en mensen hier zit het goed. Het is nu niet onze prioriteit, maar ik zie ons kans maken op met deze club op termijn Europa in te gaan."

Gareth Bale & co

OHL wil snel de rug rechten en weer gaan aanknopen met overwinningen. Ze willen vooral naar boven gaan kijken en niet langer naar beneden. Met Coleman moet dat lukken, dat zegt ook CEO Frederic Van den Steen.

"De trainers die we spraken geloven in ons verhaal. We zijn uiteindelijk bij Chris beland, de beste kandidaat op alle parameters. Hij heeft ervaring op het hoogste niveau én clubs in volle ontwikkeling. Chris heeft met wereldvedetten gewerkt (Bale, Mascherano, Ramsey, Van der Sar...), en ook jonge gasten gebracht. Voor de verdere ontwikkeling van onze club is dat belangrijk."

Zal Coleman slagen bij OHL?

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

22
22
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

342
342
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

439
439
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

96
96
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

203
203
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

368
368
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

195
195
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

361
361
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

138
138
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

74
74
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

478
478
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

269
269
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1450
1450
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

76
76
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

123
123
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

57
57
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

484
484
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

427
427
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

327
327
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

370
370
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

66
66
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

254
254
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

122
122
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

527
527
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

177
177

Meer sportnieuws