Coleman spreekt meteen forse ambitie uit met OHL

door
Coleman spreekt meteen forse ambitie uit met OHL

Bij OH Leuven verrasten ze met de komst van Chris Coleman als nieuwe trainer. De trainer werd vandaag officieel voorgesteld aan Den Dreef. Hij sprak meteen ambitieuze taal bij zijn voorstelling. De toon is alvast gezet.

Dat OHL bij Coleman terechtkwam valt te verklaren door het netwerk van György Csepregi. Die heeft een netwerk in landen zoals Griekenland en Cyprus, waar Coleman de afgelopen jaren aan de slag was. Coleman zag meteen graten in een transfer naar Leuven.

LEES OOK: KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

Europees met OHL

"Ik heb in m’n carrière nog nooit gekozen voor een stabiele club, een team dat meedeed voor Europees voetbal. Het was altijd met vallen en opstaan, proberen iets te bouwen. Maar dit? Dit is een goeie club, in een goeie competitie", tekende Het Laatste Nieuws op bij zijn voorstelling.

Coleman sprak meteen de ambities uit. "Deze uitdaging ga ik graag aan. Ik zie niet in waarom we op termijn niet kunnen meedoen voor de top zes. Op dit moment moeten we nog kijken naar de teams achter ons, maar qua spelers en mensen hier zit het goed. Het is nu niet onze prioriteit, maar ik zie ons kans maken op met deze club op termijn Europa in te gaan."

Gareth Bale & co

OHL wil snel de rug rechten en weer gaan aanknopen met overwinningen. Ze willen vooral naar boven gaan kijken en niet langer naar beneden. Met Coleman moet dat lukken, dat zegt ook CEO Frederic Van den Steen.

"De trainers die we spraken geloven in ons verhaal. We zijn uiteindelijk bij Chris beland, de beste kandidaat op alle parameters. Hij heeft ervaring op het hoogste niveau én clubs in volle ontwikkeling. Chris heeft met wereldvedetten gewerkt (Bale, Mascherano, Ramsey, Van der Sar...), en ook jonge gasten gebracht. Voor de verdere ontwikkeling van onze club is dat belangrijk."

Zal Coleman slagen bij OHL?

Meest recent

'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

75
75
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

25
25
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

141
141
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

96
96
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

231
231
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

121
121
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

51
51
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

152
152
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

55
55
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

308
308
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

458
458
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

75
75
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

258
258
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

224
224
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

443
443
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

410
410
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

615
615
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

544
544
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

147
147
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

491
491
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

50
50
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

197
197
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

188
188
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

441
441
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

124
124

Meer sportnieuws