Coleman spreekt meteen forse ambitie uit met OHL

door
Coleman spreekt meteen forse ambitie uit met OHL

Bij OH Leuven verrasten ze met de komst van Chris Coleman als nieuwe trainer. De trainer werd vandaag officieel voorgesteld aan Den Dreef. Hij sprak meteen ambitieuze taal bij zijn voorstelling. De toon is alvast gezet.

Dat OHL bij Coleman terechtkwam valt te verklaren door het netwerk van György Csepregi. Die heeft een netwerk in landen zoals Griekenland en Cyprus, waar Coleman de afgelopen jaren aan de slag was. Coleman zag meteen graten in een transfer naar Leuven.

LEES OOK: Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

Europees met OHL

"Ik heb in m’n carrière nog nooit gekozen voor een stabiele club, een team dat meedeed voor Europees voetbal. Het was altijd met vallen en opstaan, proberen iets te bouwen. Maar dit? Dit is een goeie club, in een goeie competitie", tekende Het Laatste Nieuws op bij zijn voorstelling.

Coleman sprak meteen de ambities uit. "Deze uitdaging ga ik graag aan. Ik zie niet in waarom we op termijn niet kunnen meedoen voor de top zes. Op dit moment moeten we nog kijken naar de teams achter ons, maar qua spelers en mensen hier zit het goed. Het is nu niet onze prioriteit, maar ik zie ons kans maken op met deze club op termijn Europa in te gaan."

Gareth Bale & co

OHL wil snel de rug rechten en weer gaan aanknopen met overwinningen. Ze willen vooral naar boven gaan kijken en niet langer naar beneden. Met Coleman moet dat lukken, dat zegt ook CEO Frederic Van den Steen.

"De trainers die we spraken geloven in ons verhaal. We zijn uiteindelijk bij Chris beland, de beste kandidaat op alle parameters. Hij heeft ervaring op het hoogste niveau én clubs in volle ontwikkeling. Chris heeft met wereldvedetten gewerkt (Bale, Mascherano, Ramsey, Van der Sar...), en ook jonge gasten gebracht. Voor de verdere ontwikkeling van onze club is dat belangrijk."

Zal Coleman slagen bij OHL?

Meest recent

Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

65
65
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

84
84
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

51
51
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

136
136
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

52
52
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

86
86
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

92
92
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

218
218
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

73
73
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

50
50
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

55
55
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

67
67
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

27
27
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

507
507
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

140
140
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

122
122
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

390
390
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

62
62
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

537
537
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

606
606
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

124
124
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

335
335
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

308
308
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

327
327

Meer sportnieuws