Hayen prijst onverwachte revelatie: ‘Hij verbaast ons allemaal’

door
Hayen prijst onverwachte revelatie: ‘Hij verbaast ons allemaal’

Bij Club Brugge speelden ze geen goede wedstrijd tegen FCV Dender, maar dankzij de individuele klasse werd er wel met 4-1 gewonnen. Daarmee werd Club de grote winnaar van het weekend in de Jupiler Pro League. Nicky Hayen en Brandon Mechele hadden achteraf lof voor een van de doelpuntenmakers.

Andreas Skov Olsen scoorde en dat deed ongetwijfeld deugd. De Deense flankspeler kende nog geen geweldig seizoen. Plots heet het dat hij naar zijn beste vorm toegroeit, maar daarvoor zal Skov Olsen toch langer op niveau moeten gaan spelen. De klasse is er alvast.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

Skov Olsen 'on fire'?

Brandon Mechele ziet het wel goedkomen met de Deen. "Skov is Skov, die is op training en tijdens de week altijd dezelfde. Maar je voelt wel dat hij meer en meer toegroeit naar zijn niveau van vorig seizoen. Op Celtic was hij voor mij goed en nu is hij weer belangrijk. Hij zal alleen maar beter worden", zei de verdediger aan Het Laatste Nieuws.

Nicky Hayen bleef hem altijd opstellen. Dat komt ook omdat iemand als pakweg Michael Skoras te licht weegt voor Club Brugge. Maar Skov Olsen is een speler die met een flits altijd het verschil kan maken. Het is leuk om zo'n speler in je ploeg te hebben. 

Verschil maken in toppers

"Ik vind hem goed en zijn trainingen zijn in stijgende lijn. Er wordt altijd een groot verhaal van gemaakt, maar hij doet wat hij moet en kan doen", zei de trainer van Blauw-Zwart. Aan de flankspeler om de komende weken zijn groeiende vorm te laten zien. Een zwaluw maakt de lente nog niet.

Vorig jaar was Skov Olsen vaak bepalend in toppers. In 2024 krijgt hij daar nog genoeg mogelijkheden voor. Met matchen tegen Sporting CP, Union SG en KRC Genk wachten er nog drie topduels deze maand. De kans is groot dat hij morgen tegen Patro Eisden rust krijgt.

Gaat Skov Olsen schitteren in de topduels de komende weken?

Meest recent

'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

24
24
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

140
140
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

42
42
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

102
102
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

90
90
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

268
268
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

199
199
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

120
120
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

305
305
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

139
139
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

992
992
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

178
178
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

120
120
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

28
28
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

568
568
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

706
706
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

409
409
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

439
439
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

148
148
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

240
240
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

383
383
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

339
339
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

285
285
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

156
156

Meer sportnieuws