KV Kortrijk deelt KV Mechelen ferme tik uit met vlotte zege

140 stemmen
KV Kortrijk deelt KV Mechelen ferme tik uit met vlotte zege

Om 20u45 hoopte KV Kortrijk in eigen huis punten te rapen tegen KV Mechelen, dat het dit seizoen bijzonder goed doet. Vanavond was KVK echter een maatje te groot voor KVM. Het werd verrassend genoeg 3-0.

LEES OOK: KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

Geen 0-1, maar wel 1-0

De Kerels begonnen gretig aan de match en zetten goed druk. Kansen kregen we echter niet te zien in de eerste tien minuten, ook niet voor KV Mechelen. Het was afwachten hoe lang de studieronde zou plaatsvinden. Niet al te lang nadien kreeg KV Mechelen een aantal kansen, maar scoren lukte niet.

KVM scoorde echter toch, maar er was een voorafgaande fout op de doelman. Geen 0-1, maar even later wel 1-0 voor KV Kortrijk. De Neve bracht de bezoekers uit het niets op voorsprong. Feest in het Guldensporenstadion. De Maneblussers waren nadien toch van slag en het werd nog erger toen Ferri in de extra tijd de 2-0 scoorde.

Ferri slaat KVM tegen het canvas

KV Mechelen moest vol aan de bak in de tweede helft, maar daar kon het ook geen vuist meer maken. Het maakte op geen enkel moment meer aanspraak op puntengewin. Hasi probeerde alles nog door veel aanvallend geweld in te brengen, maar dat mocht niet baten.

KV Mechelen kon KV Kortrijk niet maar aan het wankelen brengen en het was Ferri die de 3-0 op het bord zette. Toen was het helemaal game over voor de bezoekers. De 3-1 van Raman was een doekje voor het bloeden. KVK boekte zo een zeer deugddoende zege in eigen huis, KVM baalt.

Scoreverloop:

  • 1-0 (25') Dion De Neve
  • 2-0 (45') Nacho Ferri
  • 3-0 (90') Nacho Ferri
  • 3-1 (97' Benito Raman

Verrassende zege?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

32
32
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

25
25
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

29
29
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

79
79
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

75
75
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

80
80
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

65
65
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

97
97
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

35
35
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

87
87
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

157
157
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

223
223
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

507
507
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

63
63
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

176
176
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

472
472
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

864
864
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

123
123
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

374
374
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

179
179
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

707
707
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

605
605
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

183
183
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws