KV Kortrijk deelt KV Mechelen ferme tik uit met vlotte zege

door
KV Kortrijk deelt KV Mechelen ferme tik uit met vlotte zege

Om 20u45 hoopte KV Kortrijk in eigen huis punten te rapen tegen KV Mechelen, dat het dit seizoen bijzonder goed doet. Vanavond was KVK echter een maatje te groot voor KVM. Het werd verrassend genoeg 3-0.

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Geen 0-1, maar wel 1-0

De Kerels begonnen gretig aan de match en zetten goed druk. Kansen kregen we echter niet te zien in de eerste tien minuten, ook niet voor KV Mechelen. Het was afwachten hoe lang de studieronde zou plaatsvinden. Niet al te lang nadien kreeg KV Mechelen een aantal kansen, maar scoren lukte niet.

KVM scoorde echter toch, maar er was een voorafgaande fout op de doelman. Geen 0-1, maar even later wel 1-0 voor KV Kortrijk. De Neve bracht de bezoekers uit het niets op voorsprong. Feest in het Guldensporenstadion. De Maneblussers waren nadien toch van slag en het werd nog erger toen Ferri in de extra tijd de 2-0 scoorde.

Ferri slaat KVM tegen het canvas

KV Mechelen moest vol aan de bak in de tweede helft, maar daar kon het ook geen vuist meer maken. Het maakte op geen enkel moment meer aanspraak op puntengewin. Hasi probeerde alles nog door veel aanvallend geweld in te brengen, maar dat mocht niet baten.

KV Mechelen kon KV Kortrijk niet maar aan het wankelen brengen en het was Ferri die de 3-0 op het bord zette. Toen was het helemaal game over voor de bezoekers. De 3-1 van Raman was een doekje voor het bloeden. KVK boekte zo een zeer deugddoende zege in eigen huis, KVM baalt.

Scoreverloop:

  • 1-0 (25') Dion De Neve
  • 2-0 (45') Nacho Ferri
  • 3-0 (90') Nacho Ferri
  • 3-1 (97' Benito Raman

Verrassende zege?

Meest recent

Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

2
2
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

28
28
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

129
129
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

30
30
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

44
44
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

435
435
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

411
411
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

58
58
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

67
67
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

96
96
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1480
1480
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

141
141
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

209
209
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

43
43
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1153
1153
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

488
488
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

72
72
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

43
43
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

137
137
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

99
99
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

54
54
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

101
101
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

229
229
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

56
56

Meer sportnieuws