KV Kortrijk deelt KV Mechelen ferme tik uit met vlotte zege

door
KV Kortrijk deelt KV Mechelen ferme tik uit met vlotte zege

Om 20u45 hoopte KV Kortrijk in eigen huis punten te rapen tegen KV Mechelen, dat het dit seizoen bijzonder goed doet. Vanavond was KVK echter een maatje te groot voor KVM. Het werd verrassend genoeg 3-0.

LEES OOK: KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

Geen 0-1, maar wel 1-0

De Kerels begonnen gretig aan de match en zetten goed druk. Kansen kregen we echter niet te zien in de eerste tien minuten, ook niet voor KV Mechelen. Het was afwachten hoe lang de studieronde zou plaatsvinden. Niet al te lang nadien kreeg KV Mechelen een aantal kansen, maar scoren lukte niet.

KVM scoorde echter toch, maar er was een voorafgaande fout op de doelman. Geen 0-1, maar even later wel 1-0 voor KV Kortrijk. De Neve bracht de bezoekers uit het niets op voorsprong. Feest in het Guldensporenstadion. De Maneblussers waren nadien toch van slag en het werd nog erger toen Ferri in de extra tijd de 2-0 scoorde.

Ferri slaat KVM tegen het canvas

KV Mechelen moest vol aan de bak in de tweede helft, maar daar kon het ook geen vuist meer maken. Het maakte op geen enkel moment meer aanspraak op puntengewin. Hasi probeerde alles nog door veel aanvallend geweld in te brengen, maar dat mocht niet baten.

KV Mechelen kon KV Kortrijk niet maar aan het wankelen brengen en het was Ferri die de 3-0 op het bord zette. Toen was het helemaal game over voor de bezoekers. De 3-1 van Raman was een doekje voor het bloeden. KVK boekte zo een zeer deugddoende zege in eigen huis, KVM baalt.

Scoreverloop:

  • 1-0 (25') Dion De Neve
  • 2-0 (45') Nacho Ferri
  • 3-0 (90') Nacho Ferri
  • 3-1 (97' Benito Raman

Verrassende zege?

Meest recent

De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

1
1
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

31
31
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

35
35
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

115
115
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

57
57
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

302
302
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

71
71
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

196
196
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

188
188
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

78
78
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

193
193
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

512
512
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

121
121
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

65
65
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

577
577
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

405
405
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

33
33
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

74
74
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

101
101
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

567
567
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

451
451
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

160
160
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

49
49
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

128
128
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

132
132

Meer sportnieuws