KV Kortrijk deelt KV Mechelen ferme tik uit met vlotte zege

door
KV Kortrijk deelt KV Mechelen ferme tik uit met vlotte zege

Om 20u45 hoopte KV Kortrijk in eigen huis punten te rapen tegen KV Mechelen, dat het dit seizoen bijzonder goed doet. Vanavond was KVK echter een maatje te groot voor KVM. Het werd verrassend genoeg 3-0.

LEES OOK: 'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Geen 0-1, maar wel 1-0

De Kerels begonnen gretig aan de match en zetten goed druk. Kansen kregen we echter niet te zien in de eerste tien minuten, ook niet voor KV Mechelen. Het was afwachten hoe lang de studieronde zou plaatsvinden. Niet al te lang nadien kreeg KV Mechelen een aantal kansen, maar scoren lukte niet.

KVM scoorde echter toch, maar er was een voorafgaande fout op de doelman. Geen 0-1, maar even later wel 1-0 voor KV Kortrijk. De Neve bracht de bezoekers uit het niets op voorsprong. Feest in het Guldensporenstadion. De Maneblussers waren nadien toch van slag en het werd nog erger toen Ferri in de extra tijd de 2-0 scoorde.

Ferri slaat KVM tegen het canvas

KV Mechelen moest vol aan de bak in de tweede helft, maar daar kon het ook geen vuist meer maken. Het maakte op geen enkel moment meer aanspraak op puntengewin. Hasi probeerde alles nog door veel aanvallend geweld in te brengen, maar dat mocht niet baten.

KV Mechelen kon KV Kortrijk niet maar aan het wankelen brengen en het was Ferri die de 3-0 op het bord zette. Toen was het helemaal game over voor de bezoekers. De 3-1 van Raman was een doekje voor het bloeden. KVK boekte zo een zeer deugddoende zege in eigen huis, KVM baalt.

Scoreverloop:

  • 1-0 (25') Dion De Neve
  • 2-0 (45') Nacho Ferri
  • 3-0 (90') Nacho Ferri
  • 3-1 (97' Benito Raman

Verrassende zege?

Meest recent

AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

4
4
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

43
43
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

29
29
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

83
83
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

51
51
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

53
53
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

37
37
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

83
83
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

152
152
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

44
44
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

349
349
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

62
62
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

216
216
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

158
158
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

81
81
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

109
109
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

92
92
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

66
66
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

356
356
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

322
322
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

295
295
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

64
64
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

72
72
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

62
62

Meer sportnieuws