Anderlecht titelkandidaat? Van der Elst geeft eerlijke mening

door stemmen
Anderlecht titelkandidaat? Van der Elst geeft eerlijke mening

Het kan soms snel gaan met de meningen in het voetbal. De waan van de dag regeert. Bij RSC Anderlecht was het kommer en kwel en ondertussen is het tijd gekeerd. Plots worden de Brusselaars aanzien als een titelkandidaat.

Franky Van der Elst is de volgende die aanhaalt dat Anderlecht een titelkandidaat is. "Ze gaan meedoen. In principe zijn ze na Nieuwjaar nog sterker. Vertonghen komt terug, Hazard komt terug. En Renard zal ook nog wel iets willen doen", vertelde hij aan Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Mercato 'beter dan verwacht'?

Een zeer logische redenering van de voormalige Rode Duivel, maar heel wat waarnemers roepen plots deze teksten. Enkele maanden geleden werd nog aangehaald dat Anderlecht 'verzwakt' uit de mercato kwam, wat de waarheid geweld aandoen was. Onze redactie verklaarde al snel na de mercato dat Anderlecht een beetje sterker uit de transferperiode was gekomen.

Spelers als Jan-Carlo Simic, Leander Dendoncker (hij moet nog beter kunnen) en Samuel Edozie zijn zeer goede transfers gebleken, Mathias Jörgensen werd gehaald als back-up. Na een goed begin en een stevige mindere periode, is hij weer beter bezig.

Hazard en Vertonghen.

Paars-Wit miste volgens ons enkel een extra centrale verdediger en het was ook de bedoeling van Jesper Fredberg die in januari te halen. Dat gaat ook de taak zijn van Olivier Renard. Onze redactie maakte eerder al bekend welk profiel Anderlecht op het oog heeft

Paars-Wit heeft een kern die altijd top drie moet kunnen halen in België. Club Brugge heeft een betere selectie, maar de kern van Paars-Wit staat wat ons betreft op gelijke hoogte met die van KRC Genk. Al moet dan wel iedereen fit zijn bij de Brusselaars.

Anderlecht moet hopen dat Jan Vertonghen en Thorgan Hazard op hun beste niveau terugkeren voor de Champions' Play-Offs. Enkel dan zijn de Brusselaars een titelkandidaat, wat we ook reeds aanhaalden. Nog voor de waan van de dag.

Is de totale kern van RSCA nu sterker dan die van vorig jaar?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

3
3
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

10
10
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

36
36
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

35
35
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

120
120
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

153
153
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

121
121
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

117
117
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

450
450
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

653
653
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

387
387
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

201
201
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

119
119
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

204
204
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

406
406
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

290
290
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

275
275
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

433
433
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

293
293
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws