Red Flames na makkelijke zege met anderhalf been op het EK

door
Red Flames na makkelijke zege met anderhalf been op het EK

De Red Flames stonden voor een zeer belangrijk tweeluik tegen Oekraïne. Het is de laatste horde richting het Europees Kampioenschap. De Belgische dames speelden een solide partij en wonnen met 0-2. Het EK mag niet meer mislopen.

LEES OOK: Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Van Kerkhoven scoort de 0-1

De Flames begonnen zeer scherp aan hun uitwedstrijd. Ze waren meteen baas en kregen een aantal kansen om de score te openen. Dat lukte aanvankelijk niet, maar halverwege de eerste helft wist Van Kerkhoven de oververdiende 0-1 op het bord te zetten.

Het was zaak om door te blijven duwen en Oekraïne al helemaal uit te te tellen. De Belgische dames hebben meer kwaliteit dan hun opponent. Maar ze zakten nadien weg en speelden vooral op controle.

Kwalificatie mag niet meer mislopen

Na de pauze zagen we hetzelfde spelbeeld. De Red Flames speelden vooral op controle en waren bij momenten nog gevaarlijk. Ze speelden zeker niet geweldig, maar Oekraïne had te weinig kwaliteit om echt voor groot gevaar te zorgen. In de extra tijd scoorde Wullaert de 0-2. Er werd gefloten voor buitenspel, maar de VAR bekeek het. De spits van Inter mocht de goal op haar naam schrijven: haar 86ste goal voor de Flames.

De Flames trokken de zege zo al bij al vlot over de streep. Dinsdag wacht de terugmatch in Leuven. Dit Oekraïne mag geen problemen opleveren voor de Red Flames. Dinsdag barst er een groot feest los in Leuven. Zet de Stella Artois maar koud, nietwaar?

Gaan de Flames zich plaatsen voor het EK?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

21
21
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

36
36
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

42
42
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

86
86
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

27
27
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

72
72
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

86
86
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

482
482
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

65
65
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

171
171
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

66
66
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

103
103
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

647
647
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

153
153
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

261
261
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

122
122
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

672
672
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

259
259
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

167
167
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

201
201
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

301
301
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

237
237
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

403
403
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

272
272
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

542
542

Meer sportnieuws