Van Helden: "Genk staat terecht aan de leiding"

door
Van Helden:

STVV ontvangt zondag om 13u30 KRC Genk. De Kanaries willen een week na de 7-0 op het veld van Club Brugge revanche nemen tegen KRC Genk. Sterkhouder Rein Van Helden sprak via Het Belang van Limburg over het treffen met de vrienden uit Genk.

STVV zal Racing Genk zeer warm onthalen. Thorsten Fink, Jarne Steuckers en Matte Smets keren terug naar de club waar ze vorig jaar furore maakten. Zij zullen wellicht uitgefloten worden op Stayen.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Terugkeer Fink & co

"Dat we tegen Fink, Smets en Steuckers spelen, maakt voor mij geen verschil. Ik zag Jarne twee dagen geleden nog bij mijn performance coach, toen is de derby even ter sprake gekomen. Ik heb hem gezegd dat ik hem niet meer zal toelaten om te scoren, zoals hij dat in de heenwedstrijd deed (lacht)", liet Van Helden weten.

STVV is zeer goed bezig onder Felice Mazzu, maar tegen Club Brugge incasseerden ze toch een onverwachte pandoering. Racing Genk staat aan de leiding in de Jupiler Pro League. Van Helden schat de Bruggelingen toch nog iets hoger in.

Herpakken tegen Genk

"Genk staat terecht aan de leiding. Club Brugge heeft misschien nog een tikkeltje meer individuele kwaliteit, maar bij Genk staat er echt een ploeg op het veld. Dat was bij ons zondag tegen Club absoluut niet het geval", zei de verdediger.

STVV wil zich herpakken tegen Genk. "In een groepsgesprek heeft iedereen zijn zegje kunnen doen over die dramatische wedstrijd. Iedereen is het erover eens dat zoiets nooit meer mag gebeuren. We zijn uit op eerherstel."

Gaat Genk dit jaar de titel winnen?

Meest recent

'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

25
25
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

94
94
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

125
125
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

261
261
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

318
318
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

25
25
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

74
74
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

201
201
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

39
39
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

81
81
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

68
68
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

210
210
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

262
262
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1033
1033
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

54
54
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

623
623
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

377
377
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

153
153
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

153
153
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

907
907
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

694
694
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

282
282
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

170
170
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

98
98

Meer sportnieuws