Van Helden: "Genk staat terecht aan de leiding"

310
Van Helden:

STVV ontvangt zondag om 13u30 KRC Genk. De Kanaries willen een week na de 7-0 op het veld van Club Brugge revanche nemen tegen KRC Genk. Sterkhouder Rein Van Helden sprak via Het Belang van Limburg over het treffen met de vrienden uit Genk.

STVV zal Racing Genk zeer warm onthalen. Thorsten Fink, Jarne Steuckers en Matte Smets keren terug naar de club waar ze vorig jaar furore maakten. Zij zullen wellicht uitgefloten worden op Stayen.

LEES OOK: Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Terugkeer Fink & co

"Dat we tegen Fink, Smets en Steuckers spelen, maakt voor mij geen verschil. Ik zag Jarne twee dagen geleden nog bij mijn performance coach, toen is de derby even ter sprake gekomen. Ik heb hem gezegd dat ik hem niet meer zal toelaten om te scoren, zoals hij dat in de heenwedstrijd deed (lacht)", liet Van Helden weten.

STVV is zeer goed bezig onder Felice Mazzu, maar tegen Club Brugge incasseerden ze toch een onverwachte pandoering. Racing Genk staat aan de leiding in de Jupiler Pro League. Van Helden schat de Bruggelingen toch nog iets hoger in.

Herpakken tegen Genk

"Genk staat terecht aan de leiding. Club Brugge heeft misschien nog een tikkeltje meer individuele kwaliteit, maar bij Genk staat er echt een ploeg op het veld. Dat was bij ons zondag tegen Club absoluut niet het geval", zei de verdediger.

STVV wil zich herpakken tegen Genk. "In een groepsgesprek heeft iedereen zijn zegje kunnen doen over die dramatische wedstrijd. Iedereen is het erover eens dat zoiets nooit meer mag gebeuren. We zijn uit op eerherstel."

Gaat Genk dit jaar de titel winnen?

Meest recent

"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

4
4
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

2
2
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

27
27
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

31
31
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

55
55
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

90
90
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

198
198
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

397
397
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

179
179
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

148
148
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

363
363
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

62
62
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

362
362
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

46
46
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

66
66
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

116
116
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

272
272
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

80
80
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

150
150
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

21
21
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

63
63
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

382
382
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

206
206

Meer sportnieuws