'Manchester United levert Anderlecht miljoenen op'

door
'Manchester United levert Anderlecht miljoenen op'

Bij RSC Anderlecht is Neerpede al vele jaren dé goudmijn. Dat zal de komende jaren nog gaan toenemen. Op een aantal spelers kan het nog stevig geld verdienen dankzij een doorverkooppercentage. Zorgt Manchester United voor extra miljoenen euro’s?

Julien Duranville geniet belangstelling van Bayern München en Newcastle United en zou RSCA nog een stevige som kunnen opleveren. Anderlecht heeft een groot doorverkooppercentage afgedwongen bij de onderhandelingen met Borussia Dortmund.

LEES OOK: 'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Debast bekoort bij Sporting CP

RSCA verkocht afgelopen zomer Zeno Debast voor 16 miljoen euro aan Sporting CP. Hij werd gehaald door Ruben Amorim, maar die verkaste onlangs naar Manchester United. Gaat de Portugese coach Debast naar Old Trafford halen? In Portugal zouden ze niet verbaasd opkijken.

"Hij is een vaste waarde bij Sporting en de toekomst van de club. Het is echter afwachten of hij er zal blijven. De coach van Manchester United heeft hem heel graag. We zullen afwachten. Hij wil heel veel nieuwe krachten en ze hebben daar geen centrale verdedigers. Of Debast de oplossing zou kunnen zijn voor Man Utd? Daar ben ik zeker van”, zei Pascoale Sousa van A Bola aan Play Sports.

Amorim is grote fan

Steven Defour vindt dat nog te vroeg. "Zeno heeft nog niet de fysieke kracht voor de Premier League." Een correcte reactie van de ex-Rode Duivel. Debast maakt een goede progressie door, maar kan best een tweetal jaar bij Sporting CP blijven. 

Hij heeft een opstapclausule van 80 miljoen euro. Anderlecht hoopt dat hij op deze manier verder blijft doen, want ze hebben recht op 15% van de meerwaarde bij een volgende transfer. Ondertussen steeg zijn marktwaarde volgens Transfermarkt al naar 22 miljoen euro.

Zal Man Utd in 2025 gaan polsen bij Debast?

Meest recent

Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

27
27
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

177
177
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

89
89
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

307
307
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

170
170
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

9
9
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

170
170
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

415
415
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

378
378
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

451
451
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

371
371
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

71
71
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

689
689
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

605
605
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

90
90
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

212
212
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

445
445
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

353
353
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

152
152
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

813
813
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

166
166
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

62
62
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

150
150
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

187
187
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

967
967

Meer sportnieuws