Defour aan de slag bij deze JPL-club? Verrassende update

286 stemmen
Defour aan de slag bij deze JPL-club? Verrassende update

Oud-Heverlee Leuven zoekt nog steeds naar een nieuwe trainer. Oscar Garcia, die op weg zou zijn naar het Mexicaanse Chivas, werd bedankt voor bewezen diensten. De Jupiler Pro League-club had blijkbaar toch even contact met voormalig Rode Duivel Steven Defour.

LEES OOK: Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

Defour sprak met OHL

Defour verklaarde in de podcast 90 Minutes dat er contact was tussen hem en de mensen van OHL, maar veel verder ging dat niet. De clubloze trainer zal dus voorlopig geen trainer worden van OH Leuven. Defour sprak de afgelopen maanden met meerdere Belgische ploegen.

"Er zijn gesprekken geweest met clubs; maar ik zit in een luxepositie waarin ik niet alles hoef te accepteren wat mij wordt aangeboden. Ik wil meedoen aan een project dat 100% bij mij past", vertelde Defour daar onlangs over in La Dernière Heure.

Dit weekend nieuwe coach?

Defour wil zeker nog trainer worden. “Ja, maar enkel als ik onder de juiste omstandigheden te werken. Ik ben niet actief op zoek, ook al word ik regelmatig benaderd door clubs, maar ik heb tijd. Ik onderhoud mezelf fysiek en ik blijf als analist actief in het voetbal."

OHL wil dit weekend de nieuwe trainer voorstellen. Aanvankelijk was het de bedoeling om die woensdag al aan te kondigen, maar de topkandidaat koos alsnog voor een andere uitdaging. Hans Somers zal de honneurs nog waarnemen tegen Anderlecht

OH Leuven kent een grijs seizoen en hoopt dat het met de nieuwe trainer meer naar boven kan kijken. Die zal het wel een tijdje zonder Mathieu Maertens moeten doen. De middenvelder zal zo dus niet aantreden tegen Anderlecht.

Had OHL wel moeten doorduwen voor Defour?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

40
40
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

9
9
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

39
39
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

21
21
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

75
75
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

103
103
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

25
25
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

41
41
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

54
54
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

237
237
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

147
147
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

35
35
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

191
191
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

137
137
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

132
132
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

88
88
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

409
409
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

323
323
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

127
127
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

91
91
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

161
161
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

192
192
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41

Meer sportnieuws