Defour aan de slag bij deze JPL-club? Verrassende update

286 stemmen
Defour aan de slag bij deze JPL-club? Verrassende update

Oud-Heverlee Leuven zoekt nog steeds naar een nieuwe trainer. Oscar Garcia, die op weg zou zijn naar het Mexicaanse Chivas, werd bedankt voor bewezen diensten. De Jupiler Pro League-club had blijkbaar toch even contact met voormalig Rode Duivel Steven Defour.

LEES OOK: 'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Defour sprak met OHL

Defour verklaarde in de podcast 90 Minutes dat er contact was tussen hem en de mensen van OHL, maar veel verder ging dat niet. De clubloze trainer zal dus voorlopig geen trainer worden van OH Leuven. Defour sprak de afgelopen maanden met meerdere Belgische ploegen.

"Er zijn gesprekken geweest met clubs; maar ik zit in een luxepositie waarin ik niet alles hoef te accepteren wat mij wordt aangeboden. Ik wil meedoen aan een project dat 100% bij mij past", vertelde Defour daar onlangs over in La Dernière Heure.

Dit weekend nieuwe coach?

Defour wil zeker nog trainer worden. “Ja, maar enkel als ik onder de juiste omstandigheden te werken. Ik ben niet actief op zoek, ook al word ik regelmatig benaderd door clubs, maar ik heb tijd. Ik onderhoud mezelf fysiek en ik blijf als analist actief in het voetbal."

OHL wil dit weekend de nieuwe trainer voorstellen. Aanvankelijk was het de bedoeling om die woensdag al aan te kondigen, maar de topkandidaat koos alsnog voor een andere uitdaging. Hans Somers zal de honneurs nog waarnemen tegen Anderlecht

OH Leuven kent een grijs seizoen en hoopt dat het met de nieuwe trainer meer naar boven kan kijken. Die zal het wel een tijdje zonder Mathieu Maertens moeten doen. De middenvelder zal zo dus niet aantreden tegen Anderlecht.

Had OHL wel moeten doorduwen voor Defour?

Meest recent

'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

47
47
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

165
165
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

447
447
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

104
104
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

270
270
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

304
304
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

34
34
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

33
33
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

41
41
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

94
94
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

123
123
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

98
98
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

134
134
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

521
521
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

334
334
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

85
85
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

50
50
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

405
405
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

141
141
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

832
832
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

136
136
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

51
51
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

117
117
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

97
97
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

224
224

Meer sportnieuws