Defour aan de slag bij deze JPL-club? Verrassende update

286
Defour aan de slag bij deze JPL-club? Verrassende update

Oud-Heverlee Leuven zoekt nog steeds naar een nieuwe trainer. Oscar Garcia, die op weg zou zijn naar het Mexicaanse Chivas, werd bedankt voor bewezen diensten. De Jupiler Pro League-club had blijkbaar toch even contact met voormalig Rode Duivel Steven Defour.

LEES OOK: Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Defour sprak met OHL

Defour verklaarde in de podcast 90 Minutes dat er contact was tussen hem en de mensen van OHL, maar veel verder ging dat niet. De clubloze trainer zal dus voorlopig geen trainer worden van OH Leuven. Defour sprak de afgelopen maanden met meerdere Belgische ploegen.

"Er zijn gesprekken geweest met clubs; maar ik zit in een luxepositie waarin ik niet alles hoef te accepteren wat mij wordt aangeboden. Ik wil meedoen aan een project dat 100% bij mij past", vertelde Defour daar onlangs over in La Dernière Heure.

Dit weekend nieuwe coach?

Defour wil zeker nog trainer worden. “Ja, maar enkel als ik onder de juiste omstandigheden te werken. Ik ben niet actief op zoek, ook al word ik regelmatig benaderd door clubs, maar ik heb tijd. Ik onderhoud mezelf fysiek en ik blijf als analist actief in het voetbal."

OHL wil dit weekend de nieuwe trainer voorstellen. Aanvankelijk was het de bedoeling om die woensdag al aan te kondigen, maar de topkandidaat koos alsnog voor een andere uitdaging. Hans Somers zal de honneurs nog waarnemen tegen Anderlecht. 

OH Leuven kent een grijs seizoen en hoopt dat het met de nieuwe trainer meer naar boven kan kijken. Die zal het wel een tijdje zonder Mathieu Maertens moeten doen. De middenvelder zal zo dus niet aantreden tegen Anderlecht.

Had OHL wel moeten doorduwen voor Defour?

Meest recent

Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

0
0
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

25
25
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

14
14
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

20
20
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

6
6
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

86
86
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

78
78
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

147
147
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

14
14
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

165
165
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

379
379
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

329
329
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

318
318
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

45
45
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

320
320
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

85
85
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

40
40
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

160
160
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

142
142
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

85
85
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

57
57
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

64
64
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

65
65
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

380
380

Meer sportnieuws