De Roeck onthult cruciaal nieuws Alderweireld en Balikwisha

door
De Roeck onthult cruciaal nieuws Alderweireld en Balikwisha

Toby Alderweireld stopt er aan het einde van het seizoen mee, maar voorlopig is de verdediger nog aanvoerder bij Royal Antwerp FC. Daar ligt de voormalige Rode Duivel echter in de lappenmand. Coach Jonas De Roeck gaf een update aan Het Nieuwsblad.

Royal Antwerp FC neemt het zondag op tegen Union SG namens de Jupiler Pro League. Aanvoerder Alderweireld kampt met een barstje in de ribben en De Roeck bracht cruciaal nieuws naar buiten over de verdediger en de rest van de blessuregevallen.

LEES OOK: Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

Ziekenboeg

Het ziet er naar uit dat Alderweireld nog niet fit zal zijn om te starten tegen Union SG. “Toby is nog twijfelachtig. Hij werkte nog geen volledige training af, we bekijken het dag per dag. Ik ben wel tevreden over de manier waarop de groep het zonder hem heeft opgevangen, maar we kennen natuurlijk allemaal het belang van onze aanvoerder.”

De Roeck gaf ook een update over Michel-Ange Balikwisha. “Bali sloot deze week opnieuw aan bij de groep. Odoi kon tegen Dender maar maximaal 45 minuten spelen, maar komt zondag opnieuw in aanmerking om te starten. Ook Jaïro (Riedewald, red.) traint weer mee met de groep, maar het is nog te vroeg om te spelen.”

Nog blessures

Verder zijn er nog blessuregevallen bij Antwerp. “Björn (Engels, red.) is nog out en ook Doumbia (rug, red.) heeft nog tijd nodig om te herstellen. Hij doet het rustig aan, en het heeft hem deugd gedaan om tijdens de interlandbreak even bij zijn familie in Mali te zijn. Mentaal is het niet makkelijk om geblesseerd te zijn, zo ver weg van je familie.”

Denk jij dat Alderweireld zal spelen tegen Union SG?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

6
6
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

10
10
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

65
65
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

48
48
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

108
108
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

152
152
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

24
24
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

181
181
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

47
47
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

184
184
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

183
183
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

254
254
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

78
78
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

318
318
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

184
184
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

373
373
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

286
286
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

255
255
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

372
372
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

303
303
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

87
87
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

409
409
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

333
333
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

227
227

Meer sportnieuws