De Roeck onthult cruciaal nieuws Alderweireld en Balikwisha

door
De Roeck onthult cruciaal nieuws Alderweireld en Balikwisha

Toby Alderweireld stopt er aan het einde van het seizoen mee, maar voorlopig is de verdediger nog aanvoerder bij Royal Antwerp FC. Daar ligt de voormalige Rode Duivel echter in de lappenmand. Coach Jonas De Roeck gaf een update aan Het Nieuwsblad.

Royal Antwerp FC neemt het zondag op tegen Union SG namens de Jupiler Pro League. Aanvoerder Alderweireld kampt met een barstje in de ribben en De Roeck bracht cruciaal nieuws naar buiten over de verdediger en de rest van de blessuregevallen.

LEES OOK: Toby Alderweireld in zorgnood: stap roept veel vragen op

Ziekenboeg

Het ziet er naar uit dat Alderweireld nog niet fit zal zijn om te starten tegen Union SG. “Toby is nog twijfelachtig. Hij werkte nog geen volledige training af, we bekijken het dag per dag. Ik ben wel tevreden over de manier waarop de groep het zonder hem heeft opgevangen, maar we kennen natuurlijk allemaal het belang van onze aanvoerder.”

De Roeck gaf ook een update over Michel-Ange Balikwisha. “Bali sloot deze week opnieuw aan bij de groep. Odoi kon tegen Dender maar maximaal 45 minuten spelen, maar komt zondag opnieuw in aanmerking om te starten. Ook Jaïro (Riedewald, red.) traint weer mee met de groep, maar het is nog te vroeg om te spelen.”

Nog blessures

Verder zijn er nog blessuregevallen bij Antwerp. “Björn (Engels, red.) is nog out en ook Doumbia (rug, red.) heeft nog tijd nodig om te herstellen. Hij doet het rustig aan, en het heeft hem deugd gedaan om tijdens de interlandbreak even bij zijn familie in Mali te zijn. Mentaal is het niet makkelijk om geblesseerd te zijn, zo ver weg van je familie.”

Denk jij dat Alderweireld zal spelen tegen Union SG?

Meest recent

Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

2
2
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

29
29
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

55
55
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

38
38
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

131
131
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

88
88
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

54
54
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

105
105
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

253
253
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

145
145
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

115
115
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

212
212
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

63
63
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

221
221
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

137
137
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

794
794
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

95
95
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

206
206
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

84
84
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

136
136
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

788
788
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

175
175
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

287
287
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

131
131
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

785
785

Meer sportnieuws