‘Vincent Kompany kan carrière van Frenkie de Jong redden'

95
‘Vincent Kompany kan carrière van Frenkie de Jong redden'

Frenkie de Jong ligt al een tijdje onder vuur bij FC Barcelona. De Catalanen betaalden een bom geld aan Ajax, maar de middenvelder kon de hoge verwachtingen niet inlossen. Mede door blessureleed en contractperikelen lijkt het huwelijk tussen Barça en de Jong voorbij.

Waar ligt de toekomst van de Jong dan? Er liggen naar verluidt al verschillende clubs op de loer, maar het Bayern Müchen van Vincent Kompany is ook een reële optie. Der Rekordmeister zou volgens een onderzoek dé beste optie zijn voor de Jong.

LEES OOK: 'Grootmacht is gek op Kane: spectaculair transferplan'

Knaltransfer

Barça betaalde meer dan tachtig miljoen euro voor de Jong, maar de middenvelder kampte de afgelopen maanden met enorm veel blessureleed. Desondanks wil de club het contract van de spelverdeler verlengen, maar daar wringt het schoentje. Barça wil het salaris van de Jong halveren en dat ziet de middenvelder niet zitten.

De voormalige sterkhouder van Ajax dreigt zo gratis de deur uit te lopen. Als Barça nog iets wil vangen voor de Jong zal het nu moeten verkopen. Verschillende Engelse clubs liggen op vinkenslag, maar Kompany en Bayern kunnen ook van de situatie profiteren. Het contract van de Jong loopt in Catalonië in 2026 af.

Ideale bestemming

Volgens SciSports is Bayern de ideale bestemming van de Jong. De middenvelder zou het best passen in de stijl van Kompany. De Belgische oefenmeester hanteert een aanvallende formatie bij de Duitse topclub. Vervolgens worden Tottenham Hotspur en Inter genoemd.

Vooral Liverpool en Chelsea zouden voorlopig nadrukkelijk geïnteresseerd zijn. Laatstgenoemde heeft 45 miljoen euro over voor de Oranje-international. Benoit Badiashile en Ben Chilwell zouden dan de omgekeerde weg bewandelen. Ook Manchester United zou de Jong op het lijstje hebben staan.

Vind jij Bayern/Kompany de beste optie voor Frenkie de Jong?

Meest recent

Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

12
12
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

88
88
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

67
67
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

92
92
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

76
76
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

140
140
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

139
139
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1255
1255
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

298
298
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

258
258
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

261
261
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

84
84
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

209
209
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

219
219
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

97
97
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

32
32
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

127
127
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

327
327
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

201
201
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

466
466
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

381
381
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

162
162

Meer sportnieuws