‘Vincent Kompany kan carrière van Frenkie de Jong redden'

door
‘Vincent Kompany kan carrière van Frenkie de Jong redden'

Frenkie de Jong ligt al een tijdje onder vuur bij FC Barcelona. De Catalanen betaalden een bom geld aan Ajax, maar de middenvelder kon de hoge verwachtingen niet inlossen. Mede door blessureleed en contractperikelen lijkt het huwelijk tussen Barça en de Jong voorbij.

Waar ligt de toekomst van de Jong dan? Er liggen naar verluidt al verschillende clubs op de loer, maar het Bayern Müchen van Vincent Kompany is ook een reële optie. Der Rekordmeister zou volgens een onderzoek dé beste optie zijn voor de Jong.

LEES OOK: Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Knaltransfer

Barça betaalde meer dan tachtig miljoen euro voor de Jong, maar de middenvelder kampte de afgelopen maanden met enorm veel blessureleed. Desondanks wil de club het contract van de spelverdeler verlengen, maar daar wringt het schoentje. Barça wil het salaris van de Jong halveren en dat ziet de middenvelder niet zitten.

De voormalige sterkhouder van Ajax dreigt zo gratis de deur uit te lopen. Als Barça nog iets wil vangen voor de Jong zal het nu moeten verkopen. Verschillende Engelse clubs liggen op vinkenslag, maar Kompany en Bayern kunnen ook van de situatie profiteren. Het contract van de Jong loopt in Catalonië in 2026 af.

Ideale bestemming

Volgens SciSports is Bayern de ideale bestemming van de Jong. De middenvelder zou het best passen in de stijl van Kompany. De Belgische oefenmeester hanteert een aanvallende formatie bij de Duitse topclub. Vervolgens worden Tottenham Hotspur en Inter genoemd.

Vooral Liverpool en Chelsea zouden voorlopig nadrukkelijk geïnteresseerd zijn. Laatstgenoemde heeft 45 miljoen euro over voor de Oranje-international. Benoit Badiashile en Ben Chilwell zouden dan de omgekeerde weg bewandelen. Ook Manchester United zou de Jong op het lijstje hebben staan.

Vind jij Bayern/Kompany de beste optie voor Frenkie de Jong?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

31
31
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

19
19
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

58
58
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

93
93
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

275
275
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

270
270
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

180
180
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

209
209
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

190
190
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

112
112
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

125
125
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

61
61
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

176
176
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

448
448
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

384
384
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

280
280
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

140
140
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

430
430
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

815
815
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

290
290
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

236
236
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

179
179
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

434
434
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

162
162

Meer sportnieuws