‘Vincent Kompany kan carrière van Frenkie de Jong redden'

95 stemmen
‘Vincent Kompany kan carrière van Frenkie de Jong redden'

Frenkie de Jong ligt al een tijdje onder vuur bij FC Barcelona. De Catalanen betaalden een bom geld aan Ajax, maar de middenvelder kon de hoge verwachtingen niet inlossen. Mede door blessureleed en contractperikelen lijkt het huwelijk tussen Barça en de Jong voorbij.

Waar ligt de toekomst van de Jong dan? Er liggen naar verluidt al verschillende clubs op de loer, maar het Bayern Müchen van Vincent Kompany is ook een reële optie. Der Rekordmeister zou volgens een onderzoek dé beste optie zijn voor de Jong.

LEES OOK: 'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Knaltransfer

Barça betaalde meer dan tachtig miljoen euro voor de Jong, maar de middenvelder kampte de afgelopen maanden met enorm veel blessureleed. Desondanks wil de club het contract van de spelverdeler verlengen, maar daar wringt het schoentje. Barça wil het salaris van de Jong halveren en dat ziet de middenvelder niet zitten.

De voormalige sterkhouder van Ajax dreigt zo gratis de deur uit te lopen. Als Barça nog iets wil vangen voor de Jong zal het nu moeten verkopen. Verschillende Engelse clubs liggen op vinkenslag, maar Kompany en Bayern kunnen ook van de situatie profiteren. Het contract van de Jong loopt in Catalonië in 2026 af.

Ideale bestemming

Volgens SciSports is Bayern de ideale bestemming van de Jong. De middenvelder zou het best passen in de stijl van Kompany. De Belgische oefenmeester hanteert een aanvallende formatie bij de Duitse topclub. Vervolgens worden Tottenham Hotspur en Inter genoemd.

Vooral Liverpool en Chelsea zouden voorlopig nadrukkelijk geïnteresseerd zijn. Laatstgenoemde heeft 45 miljoen euro over voor de Oranje-international. Benoit Badiashile en Ben Chilwell zouden dan de omgekeerde weg bewandelen. Ook Manchester United zou de Jong op het lijstje hebben staan.

Vind jij Bayern/Kompany de beste optie voor Frenkie de Jong?

Meest recent

Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

20
20
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

142
142
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

394
394
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

80
80
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

197
197
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

70
70
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

104
104
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

324
324
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

53
53
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

390
390
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

237
237
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

191
191
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

400
400
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

287
287
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

737
737
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

531
531
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

499
499
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

356
356
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

151
151
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

141
141
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

63
63
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

214
214
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

441
441
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

601
601
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

104
104

Meer sportnieuws