Radja Nainggolan is terug: Belgische club zorgt voor stunt

1914
Radja Nainggolan is terug: Belgische club zorgt voor stunt

Radja Nainggolan zit al een tijdje zonder club. De middenvelder werd al gespot in het amateurvoetbal, maar een nieuwe uitdaging lijkt in een onverwacht hoekje te zitten. Eerder liet de middenvelder zich al uit nog makkelijk mee te kunnen in de Jupiler Pro League.

Maar de Belgische eersteklassers springen voorlopig nog niet op Nainggolan. De voormalige Rode Duivel werd nu plots gespot bij Futsal Team Hassania Mechelen, dat zijn komst ook bevestigde tegenover Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Nainggolan op de bank: Stijnen haalt stevig uit

Nainggolan aangesloten

Nainggolan kwam eerder in actie bij amateurclub Antwerp Global FC en nu maakte hij zijn debuut als futsalspeler van Hassania. De middenvelder kende iemand bij de club. “Radja heeft zich inderdaad bij ons aangesloten. Bij ons zit er iemand in de ploeg die een heel goede vriend is van hem. Radja is bij ons al komen kijken naar wedstrijden en hij gaf ook al eens de aftrap. Zo is het idee ontstaan om bij ons aan te sluiten. Een nee hadden we, een ja konden we krijgen”, zegt Fayçal El Lamzi, secretaris en speler van Hassania.

De club verwacht dat Nainggolan geregeld zal meespelen. “Wij bieden hem een warme club waar hij op en top wordt gerespecteerd. Voor het geld hoeft hij het niet meer te doen, denk ik. We spelen momenteel in de derde nationale, maar het is onze ambitie om in tweede te spelen. Wij hopen dat hij in de toekomst nog meespeelt. Het is niet de bedoeling dat het bij een eenmalige passage blijft. Radja is bij ons ingeschreven en we kunnen hem wekelijks selecteren”, aldus El Lamzi.

Nog steeds een topper

Uiteindelijk verloor Nainggolan met 3-6 tegen ZVK Esiden-Dorp bij zijn debuut, maar de ex-Rode Duivel maakte indruk. “Tot op tien minuten van het einde was het een spannende wedstrijd. Radja was zeker en vast een van de betere spelers van onze ploeg, maar onze sport is natuurlijk nog iets anders dan veldvoetbal. Hij heeft alleszins zijn plan kunnen trekken. Je merkt echt dat hij een topper is.”

Nainggolan kende een grote carrière bij onder meer AS Roma, Cagliari en Internazionale. De laatste jaren probeerde hij het bij Royal Antwerp FC, SPAL en het Indonesische Bhayangkara FC, daar liep zijn contract afgelopen zomer af. Sindsdien zoekt Nainggolan naar een nieuwe club. Zal hij zijn kans wagen in het futsal?

Zou futsal een goede nieuwe uitdaging zijn voor Nainggolan?

Meest recent

Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

7
7
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

24
24
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

23
23
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

68
68
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

137
137
Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Eind volgende maand wordt de winnaar van de Ballon d'Or bekend gemaakt. Onder meer ter ere van de ...

109
109
Kippenvel op Bosuil: Overmars krijgt pakkend afscheid

Royal Antwerp FC kruist zondagmiddag de degens met vicekampioen Union SG. Die wedstrijd staat in ...

71
71
Valentine Besard slaat Van Gucht met complete verstomming

Het waren spannende dagen voor zowel Ruben Van Gucht als Valentine Besard. De twee zijn ondertussen ...

18
18
Club in de wolken: extra wapens voor clash met Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

377
377
Compper wisselt vier keer, sterkhouders terug bij Union

Union SG wil de interland-periode inzetten als co-leider in de Jupiler Pro League. Maar dan moet het ...

27
27
Hard dilemma Van Bommel: bijrol voor drie grote namen?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

293
293
TRANSFERUURTJE: 'Club wil man van 20 mil; drievoudige jackpot Genk'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

195
195
Grote frustratie Zulte Waregem: Beale slaat op tafel

Zulte Waregem kon tegen RSC Anderlecht geen vuist maken en ging in het Lotto Park met 3-0 onderuit. ...

193
193
Antwerp-pion flirt plots met buitenlandse transfer

Royal Antwerp FC is wisselvallig aan het seizoen begonnen. Onder Mavin Compper was de start goed, ...

180
180
‘KV Mechelen hakt knoop door over ontslag Vanderbiest’

Fred Vanderbiest ligt al een tijdje onder vuur bij KV Mechelen. Na een 3 op 21 is het vijf voor ...

498
498
Onrust bij OHL? Spelers slaan keihard terug

Oud-Heverlee Leuven heeft de eerste driepunter van het seizoen te pakken. Timmy Simons lag zwaar ...

82
82
Zulte Waregem verbaast na Anderlecht: “Intimideren door fans”

Zulte Waregem was sterk aan het seizoen begonnen, maar tegen RSC Anderlecht ging Essevee roemloos ...

570
570
Rampavond Debast bij Sporting: Rode Duivel bijt in het stof

Zeno Debast werd door Mark van Bommel opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de verdediger kende bij ...

63
63
Lommel SK niet ontevreden: "Stap dichter bij ons doel"

Lommel SK mag zeer tevreden zijn over zijn terugkeer naar de Jupiler Pro League. De Limburgers ...

72
72
Anderlecht bekoort: "Heel blij dat ik hier mag spelen"

RSC Anderlecht won vlot en overtuigend met 3-0 van Zulte Waregem. RSCA staat zo vijfde in de Jupiler ...

430
430
Vanderbiest maakt balans op: "Dat hebben we niet gedaan"

KV Mechelen speelde een hoopgevende partij op het veld van Lommel SK. Het werd 0-0 in Noord-Limburg, ...

86
86
Antwerp mikt hoog: "Dat is onze ambitie"

Royal Antwerp FC staat in de buik van het klassement en dan wacht er nog een duel tegen Union SG. ...

303
303
Club Brugge-Genk: op de sukkel bij AC Milan, held bij Ajax

Club Brugge en KRC Genk nemen het vandaag op tegen elkaar. De twee teams hebben de beste track ...

363
363
‘Oorlog bij Fenerbahçe: Lukaku compleet vernederd’

Romelu Lukaku kreeg bij Fenerbahçe eindelijk waar hij al weken op wachtte: een basisplaats. ...

1068
1068
KRC Genk weet nu al: toptransfer na amper één seizoen

KRC Genk is een club die een zeer goed aankoopbeleid heeft. De Limburgers hebben niet de middelen om ...

315
315

Meer sportnieuws