Radja Nainggolan is terug: Belgische club zorgt voor stunt

1914 stemmen
Radja Nainggolan is terug: Belgische club zorgt voor stunt

Radja Nainggolan zit al een tijdje zonder club. De middenvelder werd al gespot in het amateurvoetbal, maar een nieuwe uitdaging lijkt in een onverwacht hoekje te zitten. Eerder liet de middenvelder zich al uit nog makkelijk mee te kunnen in de Jupiler Pro League.

Maar de Belgische eersteklassers springen voorlopig nog niet op Nainggolan. De voormalige Rode Duivel werd nu plots gespot bij Futsal Team Hassania Mechelen, dat zijn komst ook bevestigde tegenover Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Nainggolan looft verrassende Duivel: "Dé belangrijkste pion"

Nainggolan aangesloten

Nainggolan kwam eerder in actie bij amateurclub Antwerp Global FC en nu maakte hij zijn debuut als futsalspeler van Hassania. De middenvelder kende iemand bij de club. “Radja heeft zich inderdaad bij ons aangesloten. Bij ons zit er iemand in de ploeg die een heel goede vriend is van hem. Radja is bij ons al komen kijken naar wedstrijden en hij gaf ook al eens de aftrap. Zo is het idee ontstaan om bij ons aan te sluiten. Een nee hadden we, een ja konden we krijgen”, zegt Fayçal El Lamzi, secretaris en speler van Hassania.

De club verwacht dat Nainggolan geregeld zal meespelen. “Wij bieden hem een warme club waar hij op en top wordt gerespecteerd. Voor het geld hoeft hij het niet meer te doen, denk ik. We spelen momenteel in de derde nationale, maar het is onze ambitie om in tweede te spelen. Wij hopen dat hij in de toekomst nog meespeelt. Het is niet de bedoeling dat het bij een eenmalige passage blijft. Radja is bij ons ingeschreven en we kunnen hem wekelijks selecteren”, aldus El Lamzi.

Nog steeds een topper

Uiteindelijk verloor Nainggolan met 3-6 tegen ZVK Esiden-Dorp bij zijn debuut, maar de ex-Rode Duivel maakte indruk. “Tot op tien minuten van het einde was het een spannende wedstrijd. Radja was zeker en vast een van de betere spelers van onze ploeg, maar onze sport is natuurlijk nog iets anders dan veldvoetbal. Hij heeft alleszins zijn plan kunnen trekken. Je merkt echt dat hij een topper is.”

Nainggolan kende een grote carrière bij onder meer AS Roma, Cagliari en Internazionale. De laatste jaren probeerde hij het bij Royal Antwerp FC, SPAL en het Indonesische Bhayangkara FC, daar liep zijn contract afgelopen zomer af. Sindsdien zoekt Nainggolan naar een nieuwe club. Zal hij zijn kans wagen in het futsal?

🚀

Zou futsal een goede nieuwe uitdaging zijn voor Nainggolan?

Meest recent

Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

28
28
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

98
98
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

101
101
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

352
352
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

76
76
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

117
117
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

418
418
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

204
204
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

387
387
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

92
92
'KRC Genk heeft verrassende opvolger Hayen bijna beet'

KRC Genk zag Nicky Hayen naar Burnley vertrekken. De Engelsen betaalden één miljoen ...

521
521
‘Club Brugge vangt grote vis: WK-held moet komen’

Club Brugge wil toeslaan op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft een opvallende WK-held in het vizier ...

1004
1004
Bosz looft Belg: "Kan zijn seizoen worden bij PSV"

PSV heeft een grote traditie van Belgische spelers. De Nederlandse landskampioen lijkt op weg om een ...

78
78
Vanderhaeghe en Van der Elst maken rapport van Garcia

Rudi Garcia deed het goed als bondscoach van de Rode Duivels op het WK. Daar kan niémand ...

306
306
'SK Beveren pakt uit met ex-speler van Arsenal'

SK Beveren was voorlopig niet echt actief op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. ...

131
131
Herman Brusselmans haalt vernietigend uit naar Rode Duivels

Waar heel wat supporters nog met gemengde gevoelens terugblikken op het WK van de Rode Duivels, laat ...

327
327
'Recorddeal krijgt vorm: grote doorbraak rond Karetsas'

Ligt de toekomst van Konstaninos Karetsas in de Bundesliga? Volgens de laatste berichten heeft de ...

201
201
'Transferakkoord bereikt: Trossard kiest opvallend avontuur'

Leandro Trossard kan terugblikken op een geslaagd WK 2026. Maar alvorens hij vakantie neemt na een ...

322
322
"Dé ontgoocheling van WK" - Rode Duivel krijgt volle laag

Het wereldkampioenschap van de Rode Duivels is gestrand in de kwartfinales. En dus worden volop ...

494
494
Rudi Garcia weg als bondscoach? Pijnlijke details duiken op

Nu het wereldkampioenschap erop zit voor de Rode Duivels, kan de KBVB een evaluatie maken van het ...

926
926
De Ketelaere verovert opnieuw alle Belgische harten

Enkele dagen na de uitschakeling op het WK laat Charles De Ketelaere opnieuw van zich horen. Niet ...

294
294
Standard doet weer zaken in JPL, Charleroi shopt in CPL

Binnen minder dan een maand is het weer zover, dan trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League ...

206
206
'Nieuwe flankaanvaller Club: vizier op Brazilië gericht'

Club Brugge wil de selectie van coach Ivan Leko in de komende weken versterken met enkele directe ...

598
598
'Uittocht Anderlecht: volgende vertrekker al genoemd'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

529
529
'Enrique wordt verwend: PSG klopt aan bij Barcelona'

Paris Saint-Germain kroonde zich de voorbije twee seizoenen tot Champions League-winnaar. Die ...

121
121

Meer sportnieuws