Arne Engels keert terug op Club Brugge: “Niet grappig...”

690 stemmen
Arne Engels keert terug op Club Brugge: “Niet grappig...”

Arne Engels is een jeugdproduct van KAA Gent en Club Brugge, maar nog voor een doorbraak bij Blauw-Zwart vertrok hij naar het Duitse Augsburg. Daar maakte hij furore en versierde hij een knaltransfer naar Celtic. In de Champions League keek de Rode Duivel zijn ex-club weer in de ogen.

Club Brugge moest op bezoek in Celtic Park en liep met een punt weg (1-1, red.). Blauw-Zwart kwam op voorsprong na een ongelooflijke blunder en eigen doelpunt. In de tweede helft kwam de thuisploeg echter langszij en had Celtic de betere kansen. Engels sprak met Het Nieuwsblad en keerde terug op de match tegen Club Brugge.

LEES OOK: 'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Twee gezichten

Club Brugge en Celtic toonden elks twee gezichten. “Ik denk wel dat het een correcte uitslag was. Club Brugge kwam in de eerste helft goed voor de dag. Wij waren toen iets te statisch in balbezit. Daarna hebben we een paar zaken bijgestuurd en in de tweede helft hebben we getoond dat we aan de bal dingen kunnen creëren.”, aldus Engels.

Volgens de Rode Duivel was Club aldus de baas in de eerste helft, maar in de tweede kwam Celtic boven water. “Als je beide helften bij elkaar neemt, dan is de 1-1 terecht. In de tweede helft hadden we wel het gevoel dat wij de ploeg waren die eerder die tweede goal zouden maken. We hadden meer balbezit en de betere kansen.”

Niet grappig

Engels werd geconfronteerd met de ‘belachelijk’ tegengoal, maar vond er niets grappigs aan. “Maar ik vind er niets grappigs aan. We willen altijd van achteruit uitvoetballen. Soms willen we dat iets te mooi doen. Dit is een leerschool. In de tweede helft hebben we ook zo uitgevoetbald en toen liep het wel goed. We moeten het blijven doen.”

Vind jij Arne Engels goed genoeg voor de Rode Duivels?

Meest recent

Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

5
5
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

14
14
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

156
156
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

54
54
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

13
13
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

44
44
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

237
237
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

243
243
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

84
84
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

132
132
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

92
92
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

123
123
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

270
270
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

239
239
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

154
154
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

354
354
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

540
540
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

355
355
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

167
167
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

87
87
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

359
359
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

433
433
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

320
320
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

247
247
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

435
435

Meer sportnieuws