Arne Engels keert terug op Club Brugge: “Niet grappig...”

door
Arne Engels keert terug op Club Brugge: “Niet grappig...”

Arne Engels is een jeugdproduct van KAA Gent en Club Brugge, maar nog voor een doorbraak bij Blauw-Zwart vertrok hij naar het Duitse Augsburg. Daar maakte hij furore en versierde hij een knaltransfer naar Celtic. In de Champions League keek de Rode Duivel zijn ex-club weer in de ogen.

Club Brugge moest op bezoek in Celtic Park en liep met een punt weg (1-1, red.). Blauw-Zwart kwam op voorsprong na een ongelooflijke blunder en eigen doelpunt. In de tweede helft kwam de thuisploeg echter langszij en had Celtic de betere kansen. Engels sprak met Het Nieuwsblad en keerde terug op de match tegen Club Brugge.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: fans genegeerd en interne ruzie

Twee gezichten

Club Brugge en Celtic toonden elks twee gezichten. “Ik denk wel dat het een correcte uitslag was. Club Brugge kwam in de eerste helft goed voor de dag. Wij waren toen iets te statisch in balbezit. Daarna hebben we een paar zaken bijgestuurd en in de tweede helft hebben we getoond dat we aan de bal dingen kunnen creëren.”, aldus Engels.

Volgens de Rode Duivel was Club aldus de baas in de eerste helft, maar in de tweede kwam Celtic boven water. “Als je beide helften bij elkaar neemt, dan is de 1-1 terecht. In de tweede helft hadden we wel het gevoel dat wij de ploeg waren die eerder die tweede goal zouden maken. We hadden meer balbezit en de betere kansen.”

Niet grappig

Engels werd geconfronteerd met de ‘belachelijk’ tegengoal, maar vond er niets grappigs aan. “Maar ik vind er niets grappigs aan. We willen altijd van achteruit uitvoetballen. Soms willen we dat iets te mooi doen. Dit is een leerschool. In de tweede helft hebben we ook zo uitgevoetbald en toen liep het wel goed. We moeten het blijven doen.”

Vind jij Arne Engels goed genoeg voor de Rode Duivels?

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

61
61
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

65
65
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

44
44
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

203
203
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

248
248
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

28
28
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

75
75
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

166
166
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

123
123
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

466
466
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

541
541
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

468
468
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

530
530
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

318
318
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

459
459
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1202
1202
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1356
1356
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

390
390
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

409
409
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

374
374
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

382
382
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

660
660
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

808
808
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

325
325

Meer sportnieuws