Arne Engels keert terug op Club Brugge: “Niet grappig...”

door
Arne Engels keert terug op Club Brugge: “Niet grappig...”

Arne Engels is een jeugdproduct van KAA Gent en Club Brugge, maar nog voor een doorbraak bij Blauw-Zwart vertrok hij naar het Duitse Augsburg. Daar maakte hij furore en versierde hij een knaltransfer naar Celtic. In de Champions League keek de Rode Duivel zijn ex-club weer in de ogen.

Club Brugge moest op bezoek in Celtic Park en liep met een punt weg (1-1, red.). Blauw-Zwart kwam op voorsprong na een ongelooflijke blunder en eigen doelpunt. In de tweede helft kwam de thuisploeg echter langszij en had Celtic de betere kansen. Engels sprak met Het Nieuwsblad en keerde terug op de match tegen Club Brugge.

LEES OOK: 'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Twee gezichten

Club Brugge en Celtic toonden elks twee gezichten. “Ik denk wel dat het een correcte uitslag was. Club Brugge kwam in de eerste helft goed voor de dag. Wij waren toen iets te statisch in balbezit. Daarna hebben we een paar zaken bijgestuurd en in de tweede helft hebben we getoond dat we aan de bal dingen kunnen creëren.”, aldus Engels.

Volgens de Rode Duivel was Club aldus de baas in de eerste helft, maar in de tweede kwam Celtic boven water. “Als je beide helften bij elkaar neemt, dan is de 1-1 terecht. In de tweede helft hadden we wel het gevoel dat wij de ploeg waren die eerder die tweede goal zouden maken. We hadden meer balbezit en de betere kansen.”

Niet grappig

Engels werd geconfronteerd met de ‘belachelijk’ tegengoal, maar vond er niets grappigs aan. “Maar ik vind er niets grappigs aan. We willen altijd van achteruit uitvoetballen. Soms willen we dat iets te mooi doen. Dit is een leerschool. In de tweede helft hebben we ook zo uitgevoetbald en toen liep het wel goed. We moeten het blijven doen.”

Vind jij Arne Engels goed genoeg voor de Rode Duivels?

Meest recent

Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

3
3
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

10
10
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

10
10
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

77
77
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

40
40
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

20
20
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

113
113
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

21
21
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

486
486
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

211
211
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

171
171
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

78
78
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

96
96
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

55
55
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

95
95
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

635
635
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

165
165
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

309
309
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

49
49
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

638
638
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

269
269
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

89
89
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

142
142
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

77
77
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

421
421

Meer sportnieuws