Arne Engels keert terug op Club Brugge: “Niet grappig...”

door
Arne Engels keert terug op Club Brugge: “Niet grappig...”

Arne Engels is een jeugdproduct van KAA Gent en Club Brugge, maar nog voor een doorbraak bij Blauw-Zwart vertrok hij naar het Duitse Augsburg. Daar maakte hij furore en versierde hij een knaltransfer naar Celtic. In de Champions League keek de Rode Duivel zijn ex-club weer in de ogen.

Club Brugge moest op bezoek in Celtic Park en liep met een punt weg (1-1, red.). Blauw-Zwart kwam op voorsprong na een ongelooflijke blunder en eigen doelpunt. In de tweede helft kwam de thuisploeg echter langszij en had Celtic de betere kansen. Engels sprak met Het Nieuwsblad en keerde terug op de match tegen Club Brugge.

LEES OOK: Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

Twee gezichten

Club Brugge en Celtic toonden elks twee gezichten. “Ik denk wel dat het een correcte uitslag was. Club Brugge kwam in de eerste helft goed voor de dag. Wij waren toen iets te statisch in balbezit. Daarna hebben we een paar zaken bijgestuurd en in de tweede helft hebben we getoond dat we aan de bal dingen kunnen creëren.”, aldus Engels.

Volgens de Rode Duivel was Club aldus de baas in de eerste helft, maar in de tweede kwam Celtic boven water. “Als je beide helften bij elkaar neemt, dan is de 1-1 terecht. In de tweede helft hadden we wel het gevoel dat wij de ploeg waren die eerder die tweede goal zouden maken. We hadden meer balbezit en de betere kansen.”

Niet grappig

Engels werd geconfronteerd met de ‘belachelijk’ tegengoal, maar vond er niets grappigs aan. “Maar ik vind er niets grappigs aan. We willen altijd van achteruit uitvoetballen. Soms willen we dat iets te mooi doen. Dit is een leerschool. In de tweede helft hebben we ook zo uitgevoetbald en toen liep het wel goed. We moeten het blijven doen.”

Vind jij Arne Engels goed genoeg voor de Rode Duivels?

Meest recent

Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

1
1
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

30
30
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

16
16
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

120
120
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

93
93
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

20
20
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

239
239
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

100
100
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

48
48
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

79
79
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

53
53
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

247
247
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

330
330
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

70
70
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

491
491
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

140
140
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

619
619
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

245
245
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

178
178
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

659
659
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

89
89
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

153
153
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

395
395
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

47
47
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

97
97

Meer sportnieuws