"Altijd weer die Hans Vanaken, ik kan er niet meer tegen"

door

Club Brugge speelde 1-1 gelijk tegen Celtic in de Champions League. Al bij al een knappe uitslag en Blauw-Zwart ligt nog steeds op koers voor een ongelooflijke stunt in de Champions League en het bereiken van de volgende ronde. Toch was niet iedereen fan.

Herman Brusselmans bracht naar goede gewoonte een column uit in Humo en sprak daarin onder meer over Club Brugge en Hans Vanaken. Vooral de middenvelder kreeg het hard te verduren van de schrijver. Brusselmans is Vanaken kotsbeu.

LEES OOK: Brusselmans verbluft en richt pijlen op... Véronique De Kock

Altijd weer Vanaken

Brusselmans was aan het zappen toen hij uiteindelijk bij de Europese clash tussen Celtic en Club Brugge was uitgekomen. “Dat nagenoeg niets je nog interesseert, daar moet je mee uitkijken. Dan zit ik naar Celtic – Club Brugge te kijken, en al na tien minuten bloedeloos spel denk ik: ach, ga toch naar huis, onnozele voetballers en help jullie vrouwen bij het pannenkoeken bakken.”

De schrijver/komiek is duidelijk geen fan van het spel van Vanaken en maakte de Rode Duivel volledig met de grond gelijk. “Altijd weer diezelfde Hans Vanaken, balletje opzij, balletje achteruit, lange voorzet in de tribune, per ongeluk een doelpunt scoren, en dan met z’n handen dat belachelijke love-teken maken, ik kan er waarlijk niet meer tegen.”

Europese droom

Club Brugge kwam vroeg op voorsprong tegen Celtic na een knullige own-goal, maar na rust waren de Schotten heer en meester. Blauw-Zwart nam aldus een felbevochten punt mee uit Celtic Park en de Europese droom leeft nog. Nicky Hayen en consorten staan op een 22e plek met zeven punten uit vijf wedstrijden.

Heeft Herman Brusselmans hier gelijk?

Meest recent

Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

31
31
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

485
485
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

128
128
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

125
125
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

376
376
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

45
45
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

196
196
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

50
50
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

74
74
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

67
67
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

62
62
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

106
106
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

425
425
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

16
16
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

239
239
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

330
330
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

729
729
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

151
151
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

631
631
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

347
347
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

133
133
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

124
124
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

502
502
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

523
523
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

621
621

Meer sportnieuws