"Altijd weer die Hans Vanaken, ik kan er niet meer tegen"

door

Club Brugge speelde 1-1 gelijk tegen Celtic in de Champions League. Al bij al een knappe uitslag en Blauw-Zwart ligt nog steeds op koers voor een ongelooflijke stunt in de Champions League en het bereiken van de volgende ronde. Toch was niet iedereen fan.

Herman Brusselmans bracht naar goede gewoonte een column uit in Humo en sprak daarin onder meer over Club Brugge en Hans Vanaken. Vooral de middenvelder kreeg het hard te verduren van de schrijver. Brusselmans is Vanaken kotsbeu.

LEES OOK: Pikante onthulling Brusselmans zorgt voor opschudding

Altijd weer Vanaken

Brusselmans was aan het zappen toen hij uiteindelijk bij de Europese clash tussen Celtic en Club Brugge was uitgekomen. “Dat nagenoeg niets je nog interesseert, daar moet je mee uitkijken. Dan zit ik naar Celtic – Club Brugge te kijken, en al na tien minuten bloedeloos spel denk ik: ach, ga toch naar huis, onnozele voetballers en help jullie vrouwen bij het pannenkoeken bakken.”

De schrijver/komiek is duidelijk geen fan van het spel van Vanaken en maakte de Rode Duivel volledig met de grond gelijk. “Altijd weer diezelfde Hans Vanaken, balletje opzij, balletje achteruit, lange voorzet in de tribune, per ongeluk een doelpunt scoren, en dan met z’n handen dat belachelijke love-teken maken, ik kan er waarlijk niet meer tegen.”

Europese droom

Club Brugge kwam vroeg op voorsprong tegen Celtic na een knullige own-goal, maar na rust waren de Schotten heer en meester. Blauw-Zwart nam aldus een felbevochten punt mee uit Celtic Park en de Europese droom leeft nog. Nicky Hayen en consorten staan op een 22e plek met zeven punten uit vijf wedstrijden.

Heeft Herman Brusselmans hier gelijk?

Meest recent

Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

4
4
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

8
8
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

121
121
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

81
81
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

315
315
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

133
133
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

162
162
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

384
384
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

635
635
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

273
273
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

598
598
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

118
118
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

352
352
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

541
541
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

501
501
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

59
59
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

252
252
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

399
399
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

548
548
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

144
144
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

320
320
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

330
330
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

191
191
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

407
407

Meer sportnieuws